Skocz do zawartości
TEMPOMATY PL

Tempomat do camperów, dostawczaków aut osobowych! Zniżka dla forumowiczów! Fiat, Renault, Mercedes, Peugeot!

Rekomendowane odpowiedzi

Cezarr

Myślę, że tu nie będzie wiele drożej :ok:

Oby, ja nie mówię 100 zł ale już rozpytałem temat i  max to 350zł co można za to dać, w dodatku podobno do diesla

jest łatwiej założyć niż  do benzyny, ale  czy to prawda :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

(...)

Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 

(...)

widząc po Waszych ofertach z OLX czy Allegro tempomat komplet 1490 zł z montażem komplet 1690 zł

może warto od razu napisać na jaką zniżkę możemy liczyć ? kto będzie zainteresowany zobaczy od razu a komu nie będzie pasować nie będzie zawracać głowy ... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

przy tej cenie - jeśli będzie zbliżona do tej z OLX to szukanie frajerów ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

(...)

Na hasło KARAWANING oferujemy Państwu zniżkę na komplet Tempomatu dedykowany do Państwa auta!! 

(...)

widząc po Waszych ofertach z OLX czy Allegro tempomat komplet 1490 zł z montażem komplet 1690 zł

może warto od razu napisać na jaką zniżkę możemy liczyć ? kto będzie zainteresowany zobaczy od razu a komu nie będzie pasować nie będzie zawracać głowy ... :hmm:

ILE :look:   :look:   :look:  :pad:   :pad:   :pad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Oby nie było tak jak z ozonowaniem, dużo szumu a potem :pad:

I chyba jednak wykrkałeś :/ Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

ILE :look:   :look:   :look:  :pad:   :pad:   :pad:

co się  dziwi :miga:  jak ktoś kupuje kampera za 200k i zapomni skonfigurować to co to dołożyć 0,09 wartości auta żeby mieć na trasie wygodę :] :] :]

Edytowane przez Suzu4x4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tomek niekoniecznie, dowiedz się bo dużo aut ma opcje przełożenia tylko manetki i aktywowania przez kompa, kostka jest już przy kierownicy. Często nawet nie trzeba kierownicy ściągać bo uchwyt manetki jest od góry a nie od czoła

Edytowane przez jacekzoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

jaki masz pedał gazu na linkę czy potencjometr ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Mam diesla a więc jest potencjometr, z oryginałem podobno nie ma problemu bo jest taśma w kierownicy, trzeba tylko

podłączyć guziki plus max cztery kabelki. Trzeba tylko mieć cały komplet  tempomatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

jak widze po opisie aukcji to jest to szukanie frajerów...Np w opisie napisane ze V70, S80 itd... z tym ze każde owe VOLVO od 1999 roku ma fabrycznie wbudowany tempomat włącznie z pompką - kwestia odpalenia w komputerze i dołożenie przycisków w kierownicy (bo taśma też jest)...

W S80 odpalałem tempomat w 2015 roku (auto było z 1998), przyciski kosztowały 70zeta, wizyta u speca trwała 20 minut i kosztowała 70zł ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

Mam diesla a więc jest potencjometr, z oryginałem podobno nie ma problemu bo jest taśma w kierownicy, trzeba tylko

podłączyć guziki plus max cztery kabelki. Trzeba tylko mieć cały komplet  tempomatu.

jak masz na potencjometr to jak zakupisz klamoty ,  koszt montażu z adaptacją powinien zamknąć się w max 150zł ;)

jeśli okazało by się że na linkę to z uniwersalnych WAECO MS50 koszt ok 600 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Montaż to u mnie flasza ze szwagrem  :]  trzeba będzie szukać klamotów  :hmm: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Misio

A już myślałem że coś fajnego...no cóż...

A że diezel to nie zawsze znaczy ze elektryczny "gaz" :D

A w Renówkach to koszt około 50zł + kierownica (a tu już różne ceny) ale też widziałem wyprowadzenia przycisków nie w kierownicy i też sie zamykał koszt w groszach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Montaż to u mnie flasza ze szwagrem  :]  trzeba będzie szukać klamotów  :hmm:

Może to: :hmm:

http://allegro.pl/nowy-oryg-modul-tempomat-hyundai-santa-fe-00-06-i5076175909.html#thumb/1

http://allegro.pl/hyundai-santa-fe-silniczek-tempomatu-i6102994473.html

http://www.hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6495

http://hyundaiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3060

Plus jeszcze jakiś drobiazg do kierownicy, chyba że masz już przyciski lub miejsce na nie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi