Skocz do zawartości

Jakiej szukać ..?


Bruno

Rekomendowane odpowiedzi

Bo z czasem się auto zmieni...i trzeba będzie znowu robić - kolejne egzaminy, czas, koszty...

Poza tym łatwiej jest zdać szczególnie w dużym mieście egzamin po pełnym kursie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wystarczyły mi słowa egzaminatora do innym zdających że tak się jeździ z przyczepą kiedy ja zdawałem :D a poza tym jak będę zmieniał to znowu będzie galaxy z tą różnicą że ze skrzynią powershift :D

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze do Was pytanie - ponieważ rozglądam się za przyczepka która będzie posiadać pełną toaletę tzn z prysznicem - pytanie czy prysznic przyczepkowy faktycznie daje się używać (wydaje się że np. Hobby jest bardzo "kompaktowy") wiec nie wiem czy to po prostu tylko gadżet który tak naprawdę jest bezużyteczny np. podczas dłuższego 2 tyg. wypadu i trzeba zaplanować przystanki na kampingu który posiada węzły sanitarne - jakie są Wasze doświadczenia ? .

Jeszcze jedno co z ciepłą wodą czy przyczepki maja jakiś podgrzewacz wody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość przyczep maja prysznice bardziej jako gadżet niż jako używane regularnie...

Ciepłej wody może nie być lub będzie realizowana przez "grzałki" elektryczne lub gazowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodzie rej. to chyba pole O.1 - mam 1500 kg

Niemożliwe, zobacz co jest napisane w F2 :hmm:

A prysznic przeważnie to taki bajer, niby jest ale ciężko używać bo wszystko będzie zalane wodą, jest to

przeważnie to samo pomieszczenie gdzie jest kibelek.

Z ciepłą woda sam sobie poradzisz, chociażby grzałką do akwarium, za 30 zł masz ciepłą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, zobacz co jest napisane w F2 :hmm:

A prysznic przeważnie to taki bajer, niby jest ale ciężko używać bo wszystko będzie zalane wodą, jest to

przeważnie to samo pomieszczenie gdzie jest kibelek.

Z ciepłą woda sam sobie poradzisz, chociażby grzałką do akwarium, za 30 zł masz ciepłą wodę.

 

aaa sorki - faktycznie pytanie było o DMC auta czyli w F2 jest 1970 kg a O.1 to DMC dla przyczepki z hamulcem która mogę pociągnąć holownikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeśli chodzi o prysznic i np wypad na dziko czyli z pominięciem kampingów  - to jak temat rozwiązujecie ? - no bo trudno 2 tygodnie się nie spłukać :D  

tak drażę temat bo jest trochę fajnych przyczepek ale nie maja właśnie prysznica wiec nie wiem czy jest to ważne aby był, czy faktycznie jest funkcjonalny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja tylko dałem przykład gdzie ten prysznic to lipa, ale i w takiej  jak zapodałeś po kąpieli

wszystko będzie mokre, no ale cóż taki to już urok. :]

Był chyba nawet taki temat o używaniu prysznica w przyczepie. :hmm:

 

Jeśli był temat  to poszukam bo od tego właściwie zależy w jakim kierunku poszukiwania pójdą :)

Jeszcze mam jedno pytanie - chciałbym dużo przemieszczać się z przyczepka - możne jakieś sugestie co do wagi i długości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzałem za takim autem tylko z silnikiem 3.0 kurczaki a ja znowu przewaliłem 3,5t :oslabiony:

 

Tomek a patrzyłeś na Mazdy Tribute - 2,3 ma 1980 DMC a 3.0 V6 ma 2080 DMC - ja myślałem o 3.0 w automacie - jedna mi ostatnio uciekła sprzed nosa... i na razie odpuściłem poszukiwani i do urlpu bede docierał dalej V70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.