Skocz do zawartości

Poszukuję pierwszej budki, proszę o opinie


uazik

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof może być zmylające to ze lustra sa po 3 katami i na rożnej wysokości i 3 punktowe oświetlenie za nimi  (ale tutaj nie działa) i pdajace swiatlo z 3 stron na lustra -  z przodu, z gory i z bocznego okna...;-) i jest przerwa na sklepieniem szafek zmieniająca się na coraz mniejsza idąc w stronę przodu co zmienia pryzmę światła ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartosz, OK, ja w żadnym razie nie twierdzę :nono: , że nie masz racji, a ja ją mam. Nie ma też sensu wzajemne przekonywanie, bo nie o rację przecież chodzi.

Zresztą, sam również powątpiewam w ten "cień/zaciek", bo sprzedający musiałby być bardzo bezczelny, aby pisać "sucha", jeśli miała by zacieki. Z drugiej strony, nie takie cuda opisują lub zatajają handlarze, gdy chcą zwabić klientów, co niejednokrotnie na forum opisywano.
Po prostu opisałem swoje wątpliwości, a że ów "cień" nie do końca cieniem mi się wydaje, to o tym wspomniałem, zaznaczając "chyba". Dołożyłem jedynie własną cegiełkę, tak jak każdy w tym temacie. To wszystko i nic poza tym, ponieważ na podstawie takich zdjęć, z jakimi mamy do czynienia, chyba nikt nie jest w stanie zagwarantować 100% zgodności swej opinii ze stanem rzeczywistym.

Opinie mają jedynie zwrócić na różne rzeczy uwagę, a które z nich okażą się trafne, mogą wykazać jedynie realne oględziny :hmm:
IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, OK, ja w żadnym razie nie twierdzę :nono: , że nie masz racji, a ja ją mam. Nie ma też sensu wzajemne przekonywanie, bo nie o rację przecież chodzi.

Zresztą, sam również powątpiewam w ten "cień/zaciek", bo sprzedający musiałby być bardzo bezczelny, aby pisać "sucha", jeśli miała by zacieki. Z drugiej strony, nie takie cuda opisują lub zatajają handlarze, gdy chcą zwabić klientów, co niejednokrotnie na forum opisywano.

Po prostu opisałem swoje wątpliwości, a że ów "cień" nie do końca cieniem mi się wydaje, to o tym wspomniałem, zaznaczając "chyba". Dołożyłem jedynie własną cegiełkę, tak jak każdy w tym temacie. To wszystko i nic poza tym, ponieważ na podstawie takich zdjęć, z jakimi mamy do czynienia, chyba nikt nie jest w stanie zagwarantować 100% zgodności swej opinii ze stanem rzeczywistym.

Opinie mają jedynie zwrócić na różne rzeczy uwagę, a które z nich okażą się trafne, mogą wykazać jedynie realne oględziny :hmm:

IMHO

 

;-) moze dożyjemy czasów zdjeć przyczep w technologii 360+VR... wtedy będzie wszystko jak na dloni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. W pasującym mi układzie namierzyłem jeszcze przyczepę LMC

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/lmc-luxus-500-2002r/

Czy jej stan również budzi zastrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Bartągu jest dwóch handlarzy - jeden ściąga tanie trupy i od razu po zdjęciach widać, że to trupy i stoją w trupiarni , drugi ściąga droższe trupy i ładne zdjęcia robi na ładnym tle 

Buhahaha dobry tekst...jak zwykle celny :), bo tak siedzimy z małżonką juz od 3 -4 miesięcy w poszukiwaniu przyczepki i co raz bardziej nachodzi nas zmęczenie tymi poszukiwaniami.......jak coś jest fajnego to okazuje się grzybiarnią, basenem lub zużytym łóżkiem małżeńskim - czyt. konstrukcja, podłoga zmęczona ........ Osobiście to już zwątpiłem że coś kupimy do wiosny..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. W pasującym mi układzie namierzyłem jeszcze przyczepę LMC

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/lmc-luxus-500-2002r/

Czy jej stan również budzi zastrzeżenia?

Mam identyczną. Super układ. Na zdjęciach nie dopatruję się niczego niepokojącego, poza odpiętym wężem odpowietrzenia zbiornika wody. Należało by zwrócić uwagę czy wokoło zbiornika nie ma zgnilizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. W pasującym mi układzie namierzyłem jeszcze przyczepę LMC

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/lmc-luxus-500-2002r/

Czy jej stan również budzi zastrzeżenia?

Tez mam taki uklad. Uwazam ze idealny dla rodzinki 2+2. A ten LMC wyglada zdrowo. Ale oczywiscie wskazane sprawdzenie organoleptyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. W pasującym mi układzie namierzyłem jeszcze przyczepę LMC

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/lmc-luxus-500-2002r/

Czy jej stan również budzi zastrzeżenia?

 

sam sprzedający nawet nie najgorsze opinie miał kilka lat temu, ściągał dosyć duże klocki więc nie był w kręgu moich zainteresowań teraz nie wiem bo zapomniałem o nim 

ale ostrożność konieczna jak zwykle

jak kiedyś chciałem oglądnąć coś to był problem z umówieniem się, ale może cos się zmieniło

 

co do samej budy nie wypowiem sie 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie. W pasującym mi układzie namierzyłem jeszcze przyczepę LMC

http://www.alexcamp.pl/przyczepa-kempingowa/lmc-luxus-500-2002r/

Czy jej stan również budzi zastrzeżenia?

:nono: ten akumulator !!! Wytwórnia wodoru, a to gaz strumieniowy. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nono: ten akumulator !!! Wytwórnia wodoru, a to gaz strumieniowy. :blagac:

ale przynajmniej w dobrym miejscu :)

Co do sprzedawcy to posiada "poprawne" sprzęty, ceny nie najniższe ale w adekwatnym stanie. Oglądałem kilka przyczep, na tego Knaussa już się prawie zdecydowałem :) Gość jest bardzo specyficzny i ciężko z nim cokolwiek utargować.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyczepę kupuj powoli i powoli z nią jedz.Ważne to szczelność, bezwypadkowa,bezzapachowa i żeby Ci się podobała i do czego ma służyć. Kupuj z osobą obcykaną w tym temacie.Ważne to DCM I papiery. Na koniec zobacz na zużycie góry i dołu.To wszysto świadczy o eksploatacji. Na rocznik nie patrz.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem, oglądałem, sucha, bezwypadkowa. Jedno mnie zastanawia to jej kolor nie jest biały tylko taki zżółkły jakby od starości przez co jest mniej atrakcyjna. W tym roczniku mnie to zaskoczyło, ale może to moje fanaberie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.