Skocz do zawartości

UWAGA! - ABI AWARD w Grudziądzu - zgniłek


Marcin-stg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla odmiany wpadło mi w oko ogłoszenie, w którym za prawie 30000zł handlarz chce opchnąć przyczepę, która jest rozwalna z każdej stony: dziura z przodu, dziura z tyłu, wgniotka z boku.. http://moto.gratka.pl/tresc/adria-adora-432-ps-adria-21413780.html#e57c7194fea7e76f,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany wpadło mi w oko ogłoszenie, w którym za prawie 30000zł handlarz chce opchnąć przyczepę, która jest rozwalna z każdej stony: dziura z przodu, dziura z tyłu, wgniotka z boku.. http://moto.gratka.pl/tresc/adria-adora-432-ps-adria-21413780.html#e57c7194fea7e76f,1

Układ jak u mnie, ale za to szrot totalny. Masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może widzę światełko w tunelu, okazało się że 50m od firmy w której pracuję stoi Tabbert 560 Comtesse z 98r, ma kompletne wyposażenie, nie cieknie, jest zarejestrowany i ma kosztować ok 15tyś. Sąsiad zza płotu holuje przyczepki z zachodu żeby w lutym ruszyć ze sprzedażą. Cena wydaje mi się dobra, stan najlepszy z tych jakie oglądałem. Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki. Jedynym minusem jest waga - rzekomo 1600 dmc ale biorę to na klatę bo w większości będę pomieszkiwał u teściów na działce niż jeździł. Pytanie do Was - zakładając że przyczepa jest sucha i kompletna - czy cena jest uczciwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tabbert 560 Comtesse z 98r, ma kompletne wyposażenie, nie cieknie, ma kosztować ok 15tyś - rzekomo 1600 dmc - czy cena jest uczciwa?

 

Coś zbyt pięknie brzmi żeby było to prawdziwe, raczej spodziewał bym się angielskiego pleśniaka parę lat starszego

 

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego oburzenia.

Trudno powiedzieć ,że klient /w ogólnym znaczeniu/ sam sobie jest winien.

Poniekąd tak.

Niestety większość klientów szuka ceny a nie przyczepy /mając już sporą wiedzę w tym temacie/ - stąd takie opowieści.

Teraz czekam na lawinę krytyki :-).

 

 

Piszę tak bo wiem co mówię - przerabiałem to w praktyce.

pierwszą przyczepę kupiłem zgniłą angielkę na szczęście malutka i za drobne pieniądze ... jeden sezon spędzony na remoncie zamiast na wyjazdach :(

 

dwie kolejne przyczepy kupione na zasadzie widzę, dzwonię kupuję :)

 

z założeniem najpierw zdjęcia i dokładna ich weryfikacja (w tym przy udziale forum) 

przyczepki podobnie jak auta zaczynam oglądanie od najdroższych z danego modelu/rocznika a nie najtańszych ... i podobnie jak za autami ta metoda sie sprawdza :)

dodatkowo przyczepki hobby kupowalem w styczniu a obecną Adrię w listopadzie - idealny czas.

 

najnowszy nabytek długo wybierany a zakup w DE, przyczepka od pierwszego właściciela który zostawił ją w rozliczeniu za kampera :D 

opłacało sie jechać za Monachium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperatury sprzyjają sprzedazy - grzybnia zacznie pachnieć w okolicy marca ;-)

Grzybnia grzybnią, ale jak temp. jest na plusie i przejrzysz budę centymetr po centymetrze i obmacasz z zewnątrz i od wewnątrz w poszukiwaniu miękkich miejsc i wyglądało będzie ok. to chyba nie ma się co bać ? Czy się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomek, ale chłopakom chodzi o to, że teraz jest dobry okres dla sprzedających, bo nie czuć grzyba. A moje pytanie brzmi: czy jak solidnie organoleptycznie i wzrokowo bardzo dokładnie przejrzę budę i będzie ok, to chyba nie powinienem mieć problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buda działa jak minitermos.

jak postoi z tydzień przy -2 to ściany i w środku będzie -2 i cała wilgoć zamarznie i będzie wszędzie twardo.

Potem potrzebuje około 1,5 tygodnia na większym plusie aby ściany zmieniły temp. w środku i rozmarzły a miękkie miejsca znów były miękkie. Szybciej przyjmuje się niższą temperaturę niż wyższą z otoczenia.

Dla tego zmian to słaby okres :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.