Skocz do zawartości
Dramaturg

Hobby Prestige 730 1993r składanie przedsionka.

Rekomendowane odpowiedzi

Dramaturg

Dzień dobry, czy ktoś posiada informacje na temat montażu przedsionka do tej przyczepki? Nigdzie nie mogę nic znaleźć, jest pełno kwadratowych aluminiowych profili w ogóle nie oznaczonych. Jest sprowadzona z Niemiec i nikt nie miał żadnej wiedzy na ten temat. Wszystko co znalazłem na necie jest na jakichś rurkach, tu są aluminiowe profile z normalnymi oknami i drzwiami.

Edytowane przez Dramaturg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BUMERANG

Dawaj fotki. Bez tego nici :oslabiony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dramaturg

Wiem że trochę to chaotyczne, ale tak to mniej więcej wygląda. Domyślam się, że spad dachu jest do przodu oraz na boki bo są też takie specyficzne kątowniki. Na razie coś tam się udało poukładać, ale wydaje mi się, ze najlepszą opcją będzie rozkręcenie wszystkiego na części pierwsze, posegregowanie takich samych elementów i zrobienie od nowa, bo to co zrobili poprzednicy jest nie do zrozumienia :D

post-22029-0-72894200-1473337131_thumb.jpgpost-22029-0-34010600-1473337188_thumb.jpgpost-22029-0-83918200-1473337248_thumb.jpgpost-22029-0-90559700-1473337306_thumb.jpgpost-22029-0-80386200-1473337364_thumb.jpgpost-22029-0-01259800-1473337419_thumb.jpgpost-22029-0-75123600-1473337473_thumb.jpgpost-22029-0-83876700-1473337532_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dramaturg

A jednak nie, spad jest prosty, przecież rynny łączą się na wprost a nie po skosie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GregorY

Słuchaj...... może i trudno będzie złożyć taki przedsionek, ale ja mam inne pytanie - po co Ci takie archiwum i to na dodatek w stanie agonalnym?

Przepraszam Cię, ale nie wyobrażam wożenia ze sobą (strata kilogramów) pryzmy aluminium jak na dwóch ostatnich zdjęciach. Samo rozkładanie i składanie będzie pracochłonne i zabierające niepotrzebny - urlopowy - czas.

Na twoim miejscu pożegnałbym się z tym zabytkiem i zainwestował w coś normalniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jankes

Wypełnij profil. Napisz skąd jesteś. Może ktoś z okolicy będzie mógł pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polo63

Samo rozkładanie i składanie będzie pracochłonne i zabierające niepotrzebny - urlopowy - czas.

Tylko z tym zdaniem Twoim GregorY bym się nie zgodził -wg mnie to to sama przyjemność jest, jeśli się ma zamiar stać dłużej w jednym miejscu.

Wypełnij profil. Napisz skąd jesteś. Może ktoś z okolicy będzie mógł pomóc.

popieram - to samo chciałem napisać po przeczytaniu posta rozpoczynającego temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GregorY

Pod warunkiem zrzut będzie stał miesiąc?

Daj spokój.....

Rozwiązanie nieżyciowe i odstające od dzisiejszych rozwiązań.

To Tak jakbyś woził deski i paczkę gwoździ w przyczepie bo chcesz mieć werandę.

Szkoda wagi i czasu.

Przepraszam, Ale przemawia za mną pragmatyzm.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roobertino

pewnie stała stacjonarnie i ktoś zrobił taki wynalazek, wtedy mogła stać z przedsionkiem non stop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dramaturg

Nie dodałem, że przyczepa nie jest moja, zajmuję się nią tylko w ramach pracy aktualnie :D Tak więc ja się nie rządzę. Przyczepka będzie stała nad morzem na działce i raczej szybko się stamtąd nie ruszy, więc zapadła decyzja że rozbieramy ca części pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi