Skocz do zawartości

Parking w Swinoujsciu


miru

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos z kolegow orientuje sie gdzie moge zostawic cepke na tydzien czasu w Swinoujsciu.W sierpniu wracajac z campingu chcemy wyskoczyc na tydzien czasu do Szwecji a niema takiej potrzeby zebym ciagnal ja ze soba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping jest  nad samym morzem, tam napewno mozna zostawic cepke.

Zawsze mozna sie poratowac parkingiem strzezonym.

 

http://www.swinoujscie.pl/pl/contents/content/484/3933

 

Jest parking przy terminalu promowym.Kontakt pozycja nr.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miru, jak coś to do w Goleniowie u mnie na podwórku albo pod płotem możesz zostawić budę, gwarantuję że nic jej nie będzie, 70km od Świndemunde dwupasmówką... Na kempingu w Świnoujsciu to jest latem na maxa zapchane i nie wiem czy Cię wpuszczą z samą budą... a prywatne parkingi są drogie w sezonie... Jak coś to pisz na PW i nie widzę problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam jeszcze stronkę tego kempingu w Świnoujściu, podpytaj, może gdzieś pod ścianę upchną budę. www.camping-relax.com.pl 

 

W Międzyzdrojach też masz kemping ( również mocno zapchany w wakacje ) www.camping24.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę w pobliżu tego tematu. Koledzy czy orientujecie się jak wygląda sprawa przenocowania z przyczepką na jednym z MOP przy S 3 między Gorzowem Wielkopolskim a Szczecinem. Chodzi mi np. o MOP Sitno lub Wysoka-czy można tam stanąć na nocleg na miejscach dla TIR-ów czy w poprzek miejsc dla osobówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałem kilkakrotnie na MOP-ach. albo na miejscach dla TIR-ów albo z boku przy wyjeżdzie. Tak aby nie przeszkadzać. Raczej nie w miejscach dla osobówek. Chyba, że  jest wiele pustych.  Mój zestaw ma 13 mb. więc zajmuje 6 miejsc osobówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na post #38 z tego tematu:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/13967-ziszczony-sen-idioty-czyli-p%C5%82atne-parkingi-przy-stacjach-benzynowych-na-s8/page-3?do=findComment&comment=334550

 

Na tym MOPie ( Wysoka Wschód) nocowaliśmy kilkukrotnie. Ostatnio w lutym br. #133:   http://forum.karawaning.pl/topic/20937-ferie-wzd%C5%82u%C5%BC-ba%C5%82tyku-na-parcelach-i-dziko-w-bezpiecznych-miejscach/page-9    Pomiędzy TIRami może być trochę głośno zwłaszcza gdy zaparkuje chłodnia. Parking osobówek jest usytuowany znacznie dalej od hałaśliwej  autostrady. 

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jadąc ostatnio S 3 nad morze kolejny raz zaplanowaliśmy nocny postój na MOPie Wysoka Wschód. Miejsce przeznaczone (oznakowane) do postoju zestawów karawaningowych było nam dobrze znane, ale uznaliśmy je za zbyt hałaśliwe z powodu bliskości S-trójki, oraz przykrych doświadczeń z nocnym parkowaniem obok nas pracujących ciężarówek-chłodni. Znajomy "TiRowiec" uświadomił nam, że takie chłodnie nie stają obok  kolegów po fachu by swoim nie przeszkadzać...  Dlatego postanowiliśmy zaparkować na parkingu ciężarówek, z dala od szumu drogi. Teoretycznie tak być nie powinno  ;) , ale tu pojawiło się idealne miejsce (zaznaczone na skanie), które nie koliduje z postojem TIRów i zapewnia ciszę, spokój i komfort noclegu. Nieopodal znajduje się WC wraz z prysznicami ! Przed budynkiem można zatankować wodę, dzieci mogą  pobawić się na placu zabaw, kawa, czy śniadanko w KFC, paliwko z BP. Dopełnieniem karawaningowych spełnień jest otwierany właz kanalizacji do której można zrzucić nieczystości!

 

Bardzo polecamy MOP Wysoka Wschód a szczególnie zaznaczone miejsce postoju.

 

post-6371-0-72897100-1469358526_thumb.jpg

 

 

post-6371-0-42491400-1469358643_thumb.jpg

 

 

post-6371-0-50850200-1469358671_thumb.jpg

 

 

post-6371-0-31104200-1469358554_thumb.jpg

 

 

post-6371-0-79443900-1469358728_thumb.jpg

 

 

 

https://www.google.pl/maps/@53.3063536,14.5873091,3a,75y,249.85h,69.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sDolRuA-v9LO9GjxWPzbirw!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.