Skocz do zawartości

Dolina Będkowska II


Rekomendowane odpowiedzi

Kajetan - w końcu będę miał okazję oglądnąć Twoją budkę po "Face Liftingu". To "coś" czym byłeś w Podlesicach wołało przecież .... :)

 

Spacer doliną ma swój urok. Rowery też. Wszystko zależy, czy chce Ci się na 1 dzień targać rowery. 

 

A tak przewrotnie - a nie mógłbyś jadąc do pracy przyciągnąć od razu budki? Duża oszczędność czasu :) Lub przyjechać w piątek, a stąd już do pracy :)

 

Lista (mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem):

1. Seba222 - 2+3 (11, 6, 2 lata)

2. Bieliki - 4+3
3. Yarecky 2 + pies (tzn. suka)
4. Globens 2+2

5. koncewka 2+2 + 2 psy (11 lat + 7 lat)

6. PiotrMig 2+2 (11 lat + 7 lat)

7. Kajetan 2+1 (10 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chodzi o rowery, to ja uważam, że zawsze warto wziąć, nawet jakby nie było szans użyć. Lepiej mieć i nie używać niż nie mieć a potrzebować. Rower mam zawsze ze sobą, niestety do Brandysowki wezmę szosowy, bo już się umówiłem na niedzielę. Ale jak chcecie pozwiedzać okoliczne dolinki, to polecam górskie lub trekingowe. Ścieżek jest tam mnóstwo zarówno dla jeżdżących wycieczkowo jak i dla tych którzy szukają ekstremalnych wyzwań. Rowery zabierać, wiele nie ważą :)

 

Edytowane przez y4recky (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przewrotnie - a nie mógłbyś jadąc do pracy przyciągnąć od razu budki? Duża oszczędność czasu :)

 

A żona z Młodym, spędzą upojne 6 godzin, włócząc się po Oświęcimiu ??   :ee:  Jak trafią do galerii, to zabraknie na paliwo i na kemping  :ee:  :]

 

 

Lub przyjechać w piątek, a stąd już do pracy :)

 

Żona ma II zmianę, a poza tym żadna przyjemność patrzyć na resztę jak  :pub: i zgrzytać zębami, bo rano do roboty....  :puk:

Kajetan - w końcu będę miał okazję oglądnąć Twoją budkę po "Face Liftingu". To "coś" czym byłeś w Podlesicach wołało przecież .... :)

 

 

Fajnie Kajetan że Wpadniesz fajnie bedzie porozmawiać i pooglądać cepke po liftingu ,

 

Będę brał po 1 zeta od twarzy i wyjazd mi się zwróci   :hehe:  :-]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pewne zmiany. Jest szansa na wcześniejszy przyjazd :yay: ale jednak, nadal nie w piątek  :oslabiony:  Chyba, że o 1.00 w nocy....  :look:  Ale to i tak już sobota....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że i ja się pojawię, Globens potrafi być przekonujący. Z racji awarii holownika, możliwe że wpadnę w piątek na pogaduchy i późnym wieczorem zmyje się do domciu. Nie obiecuję także można mnie dopisać do listy ze znakiem "?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pewne zmiany. Jest szansa na wcześniejszy przyjazd :yay: ale jednak, nadal nie w piątek  :oslabiony:  Chyba, że o 1.00 w nocy....  :look:  Ale to i tak już sobota....  :hmm:

zawsze to jedna noc więcej ;) myśle że będziemy czekać na Ciebie ;)

 

Możliwe, że i ja się pojawię, Globens potrafi być przekonujący. Z racji awarii holownika, możliwe że wpadnę w piątek na pogaduchy i późnym wieczorem zmyje się do domciu. Nie obiecuję także można mnie dopisać do listy ze znakiem "?".

wpadaj wpadaj co bedziesz robił w domu ;p  weż kierowce ;) daj znac w piatek bo w takim razie wezme coś dla ciebie ;)

 

Mamy troszkę daleko ale też rozważamy przyjazd w piątek .

Liczymy że nas przyjmiecie

 nie zastanawiaj sie tylko przyjeżdżaj , bedziemy czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam daleko! my jedziemy spod Łodzi, mamy 250 kilosów, setka w górę czy w dół to już niewielka różnica:)

Prawda jest taka, że przygoda zaczyna się już w momencie pakowania przyczepy:)


Dulki - przyjeżdżajcie!!! bezie nas więcej z łódzkiego, a i wracać będzie raźniej:)
chociaż to już w sumie wielkopolskie... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.