Skocz do zawartości

Jezioro Lubie pow . Drawsko Pom


jery13

Rekomendowane odpowiedzi

Jery ,niestety nie pomogę. Wybieram sie nad to jezioro dopiero w czerwcu. I tu moja prosba , jeżeli będziesz miał do tego czasu jakieś spostrzeżenia w tym temacie to daj znać.Ja konkretnie planuje pobyt na polu namiotowym Ostry Róg niedaleko wioski Linowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na majówke wybrałem gudowo, ale w trakcie pobytu chce podjechac na ostry róg do w internecie dobrze sie prezentuje. Jedyny minus to że nie mozna podłaczycz sie z prądem. w połowie maja opisze swoje spostrzezenia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jery ,niestety nie pomogę. Wybieram sie nad to jezioro dopiero w czerwcu. I tu moja prosba , jeżeli będziesz miał do tego czasu jakieś spostrzeżenia w tym temacie to daj znać.Ja konkretnie planuje pobyt na polu namiotowym Ostry Róg niedaleko wioski Linowno.

Własnie wróciłem byłem na tym ostrym rogu, byłem raz i starczy. Mysle ze więcej tam nie pojade, warunki sanitarne to zbite z desek dwa klopy, poza tym nic . Zdjecia i rzeczywistość to dwie różne rzeczy, ( może za dużo w zyciu widziałem).Jeśli ktoś lubi dzika , dziką nature to tak, ewentualnie w zgranej paczce która ogranicza się do siebie. Nastepnym wyjazdem szukam cos w Lubieszewie. Ale to tylko moje spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jery za wiadomość.Ja dzwoniłem na to pole dwa dni temu i okazało się że nie ma tam ujęcia wody a to poważny minus, gości mówił o sławojkach w dobrych słowach a tu okazuje się że kicha.Brak ujęcia wody to dyskwalifikacja. zostaje nad tym jeziorem tylko Inter Nos na wyspie Sołtysiej tylko że tam to trochę taka patelnia.A może byłeś na tej wyspie?A masz może fotki z Ostrego Rogu?


A może polecisz inne miejsce nad tym jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jery za wiadomość.Ja dzwoniłem na to pole dwa dni temu i okazało się że nie ma tam ujęcia wody a to poważny minus, gości mówił o sławojkach w dobrych słowach a tu okazuje się że kicha.Brak ujęcia wody to dyskwalifikacja. zostaje nad tym jeziorem tylko Inter Nos na wyspie Sołtysiej tylko że tam to trochę taka patelnia.A może byłeś na tej wyspie?A masz może fotki z Ostrego Rogu?

A może polecisz inne miejsce nad tym jeziorem.

Mam pare fotek , podaj meila to ci przesle. na wyspie jeszcae nie byłem ale jestem w trakcie szukania fajnego miejsca. Mam zdjecie z cennikiem na ostry róg mogę przesłać. Za jedna dobe sam zapłaciłem 35,00. samochód musial stać poza terenem bo dodatkowa opłata 15,00. Chociaz byłem na ośrodku sam..Nie ma wody , kibel to lepiej w krzaki. miejsc do spuszczania wody z cepki (szarej i brudej) to chyba do jeziora. W Gudowie byłem ogładałe u Jermaka i Helena mysle ze za dwa tygodnie spróbuje tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za auto dodatkowo 15 zł?     mrzetelski@wp.pl  Z góry dzięki za fotki  .

jeśli chcesz auto trzymać na terenie obozowiska gdzies w pobliżu przyczepy 15,00, 5,00 za płotem na parkingu przed szlabanem

post-20628-0-09945200-1462265059_thumb.jpgpost-20628-0-99179200-1462265126_thumb.jpgpost-20628-0-00749900-1462264873_thumb.jpgpost-20628-0-37105300-1462264970_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odwiedziłem Ostry Róg, warunki spartańskie, do sławojki takie jak sławojki nie zachęcające, niestety brak ujęcia wody-poważny minus.Miejsce jednak urocze. Przyjechać tam na 2-3 dni z zapasem wody-można rozważyć.Wyspa Sołtysie - patelania, fatalne dojście do wody, nie polecam.W Polubiu w Zatoniu miejsca na przyczepy dużo, sanitariaty i natryski są ale nie sprawdzałem, kąpielisko do przyjęcia ale zejście po schodach niezbyt uroczo. Ja byłem rozbity przez tydzień / w czerwcu/ w ośrodku Taurus.Domki kempingowa a oprócz tego miejsce na kilka  przyczep, przyłącza do prądy , możliwość podłączenia wody.  Sanitariaty i natryski w dobrym stanie, ciepła woda całą dobę , w czerwcu w wystarczającej ilości ale w sezonie lipiec-sierpień -cienko. Kąpielisko fajne, jezioro urocze. Minus to brak strefy ciszy na jeziorze jako jedynym na Pojezierzu Drawskim ,więc w sezonie skutery i motorówki.A ja w czerwcu miałem dodatkowo ćwiczenia Anakonda-niesamowity huk odrzutowców i helikopterów przez 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.