Skocz do zawartości

Bałtyk 2016 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgodnie z planem wylądowaliśmy tranzytem na kempingu w Człuchowie. Plan zakładał 1 noc, ale bardzo nam się podoba i zostaniemy dłużej. Dopiero w sobotę ruszymy nad morze - dokąd, jeszcze nie wiemy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z planem wylądowaliśmy tranzytem na kempingu w Człuchowie. Plan zakładał 1 noc, ale bardzo nam się podoba i zostaniemy dłużej. Dopiero w sobotę ruszymy nad morze - dokąd, jeszcze nie wiemy :-)

Ja w piątek jade pod Brzozy. Jak bedziesz tam sie wybierał to moge popatrzec jak z miejscami :-) Byłem w lipcu 2 tygodnie i zostawiłem przyczepe bo stwierdziłem że w Sierpniu nic o wiele lepszego nie znajdę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole Ada w Unieściu, w chwili obecnej sporo parceli wolnych, do morza 50 metrów. Sanitariaty po r,prysznice w cenie pobytu.

Jestem z rodziną na polu Ada w Unieściu. Sporo parceli wolnych cenowo do wyboru. Sanitariaty po remoncie, prysznice w cenie pobytu, do morza od bramy pola 50metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może ktoś zna jakiś spokojny kemping, może okolica Mielno-Łazy-Dąbki, to chyba ciekawa dla nas lokalizacja,

a może jakieś fajne miejsca na dziko.

Polecam Alfa - Klif w Gąskach. Fajny rodzinny kemping. Można również na dziko pomiędzy Gąskami a Sarbinowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam pytanie. W niedziele wyjeżdżam nad nasze ukochane morze. Postanowiliśmy z żoną że początek półwyspu helskiego będzie ok. Chcemy mieć w przypadku kiepskiej pogody dobre połączenie komunikacją publiczna z trójmiastem żeby dla dzieci mieć jakąś ofertę.

 

Czytam o kempingach i wyglada mi na to, że wiekszosc jeździ na kemingi we Władysławowie Lazurowy, Horyzont, Alexa i Owocowy Sad.

Czy te kempingi od Władysława na wschód to faktycznie raczej dla tych z "deskami"?? Ja myślałem że jak coś to w zatoce cieplejsza woda ale znowu ponoć wiatr duje. No i teraz jestem w kropce i nie bardzo wiem jak to ugryźć?? Wybieramy się 2+2 (wiek 11 i 6 lat) Moge prosic o jakąś podpowiedz czy mam wybierac z tych wymienionych wyżej czy też i te na wschod tez się nadają i są porównywalne jezeli chodzi o wypoczynek z rodziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na żadnym na półwyspie. Z tych "na kontynencie" odwiedziłem wszystkie oprócz Sadu. Najbardziej pasuje mi Horyzont. Lazurowe nie ma boiska, a na Alexie na plażę schodzi się po schodach.

Moje dzieci męczą mnie, żeby jechać na Horyzont (13, 10, 5 lat).

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pole Ada w Unieściu, w chwili obecnej sporo parceli wolnych, do morza 50 metrów. Sanitariaty po r,prysznice w cenie pobytu. Jestem z rodziną na polu Ada w Unieściu. Sporo parceli wolnych cenowo do wyboru. Sanitariaty po remoncie, prysznice w cenie pobytu, do morza od bramy pola 50metrów.

Moim zdaniem za Ciasno tam ;) Wolę Mielenko Ara Camping 107 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.