Skocz do zawartości

Bałtyk 2016 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Cytrus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem w tym tygodzniu Karwi , przejazdem w Łebie i jestem w Gąskach i wszędzie ful ludzi ze niektóre pola nie przyjmują nowych .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym tygodzniu Karwi , przejazdem w Łebie i jestem w Gąskach i wszędzie ful ludzi ze niektóre pola nie przyjmują nowych .Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wiesz może jak na Campingu Ara w Mieleku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj organizujemy naszym zestawem weekendowy spontan. Kierunek Chłapowo, gdzie nie zadzwonisz - nie ma miejsc. Pogoda zamierza dopisać to każdy wydłuży pobyt;) Szanse na fajne miejsce maleją...

 

Alexa na ten moment full.

 

Szukamy dalej. Jeśli macie sprawdzone miejsca w okolicy dla 2+2..proszę o info:)

 

A jednak. W bramie campingu Alexa okazalo sie ze parcela wolna, brałem i nie zastanawiałem sie:)

 

Jest naprawde przyjemnie... no i ten widok na morze...naprawde warto.

 

Dzieciaki maja duzy plac zabaw, zapewniane atrakcje( glownie w dni deszczowe). Aktualnie dziecakom czytana jest bajka:)

 

Tak może wygladac wypoczynek :)

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06 wieczorem wyjazd do Chłapowa na pole Horyzont. Wyjazd ze ślaska a dokładnie z okolic lotniska Katowice Pyrzowice. Może też ktoś jedzie w sobotę.

My wpadamy jutro w nocy, II aleja po prawej stronie mniej więcej w połowie :)

Właśnie dzisiaj organizujemy naszym zestawem weekendowy spontan. Kierunek Chłapowo, gdzie nie zadzwonisz - nie ma miejsc. Pogoda zamierza dopisać to każdy wydłuży pobyt;) Szanse na fajne miejsce maleją...

 

Alexa na ten moment full.

 

Szukamy dalej. Jeśli macie sprawdzone miejsca w okolicy dla 2+2..proszę o info:)

Rodzice są na Horyzoncie, brak miejsc, rezerwacje nie skuteczne, przyczepy ustawiają na miejscach dla namiotów, weekend mega oblegany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róża wiatrów Darłówko jedno nieporozumienie ale ja nie polecam i wiele byłoby do napisania same negatywne słowa dobrze że jest w Darłówku camping243 może luksusowych kibelków nie ma ale klimat jfest rewelacja

Róża wiatrów Darłówko jedno nieporozumienie ale ja nie polecam i wiele byłoby do napisania same negatywne słowa dobrze że jest w Darłówku camping243 może luksusowych kibelków nie ma ale klimat rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róża wiatrów Darłówko  wiele byłoby do napisania same negatywne słowa 

wally1978 podziel się z nami ta wiedzą,bo jak na razie to to miejsce ma same pozytywy jako miejsce godne polecenia,sam się zastanawiałem nad wyborem w tym jeszcze roku tej miejscówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy rano. Zastanawiamy się dokąd: Horyzont czy Brzozy. Nasz priorytet to dużo dzieci, boisko, plac zabaw, przyzwoite sanitariaty, przystępna cena. Mile widziane inne atrakcje dla dzieci. Moje 3 pociechy (ch 13 lat, ch 9 lat, dz 5 lat) są bardzo aktywne i potrzebują towarzystwa. Inaczej będą się nudzić i nas zamęczą. Kameralne kempingi odpadają.

Jak wygląda sytuacja na Brzozach i Horyzoncie ?

A może polecicie inny spełniający nasze wymagania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexe też bierzemy pod uwagę, ale ma słabe zejście na plażę. Ostatnie 2 sezony byliśmy na Horyzoncie i odwiedziliśmy wszystkie okoliczne kempingi.

Mają schody na samą plaże a rano przy scchodach rybacy sprzedają ryby tak było przynajmiej 3 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.