Skocz do zawartości

Burstner FLIPPER 480 TK pomoc w ocenie


yahro73

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci pasuje nikomu nic do tego.Jedz zapinaj i się czerp z niej same pozytywy.Nie ważne że ludzie piszą co może być jak jest po takiej naprawie,bo do ciebie i tak to nie dociera ,przecież ci pasuje .

Ja bym brał ,toć ty będziesz się z nią bujał nie My :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tabliczce znamionowej ma dmc 1200kg. Brak ogrzewania może być spowodowany tym, że to jakaś odchudzona wersja "śródziemnomorska".

Mnie ona interesuje tylko dlatego, że w 100% pasuje mi jej układ oraz jej dmc. A to dwa dla mnie Kluczowe kryteria. Pytanie jak ma się rama i jak to zweryfikować??

 

oprócz DMC ważna jest jeszcze MW i ładowność , ale to pewnie wiesz i nie boisz się - ale to trzeba zweryfikować na miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie już dostępnego tego starego ogłoszenia, ale czy to może ta przyczepa http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-burstner-560-i6660780113.html ? Wiem, że była naprawiana (jeszcze nie znam dokładnie skali) i że nie ma ogrzewania (co mi akurat nie przeszkadza zbytnio). Wie ktoś coś o tej sztuce ?
Przecież już w wątku, w którym ktoś o nią pytał i sam tam pisałeś wszystko zostało powiedziane. Czemu pytasz o to samo?I czemu Cię interesuje stan ramy? Rama to akurat nie jest największy problem.

Na tabliczce znamionowej ma dmc 1200kg. Brak ogrzewania może być spowodowany tym, że to jakaś odchudzona wersja "śródziemnomorska".

Mnie ona interesuje tylko dlatego, że w 100% pasuje mi jej układ oraz jej dmc. A to dwa dla mnie Kluczowe kryteria. Pytanie jak ma się rama i jak to zweryfikować??

Żadna śródziemnomorska wersja. Ogrzewanie to obecnie w wielu przyczepach po prostu opcja za dopłatą.

 

Ona pewnie ma zmniejszone DMC przy zakupie. Tylko, że to trup, którego nikt nie chce kupić od ponad pół roku.

 

Jak myślisz czemu?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie czekała na kolegę Michał2016  :hmm: i nie jest godna nikogo innego  :skromny:

Bardzo głęboka myśl. Oglądałeś, przymierzałeś się to napisz coś sensownego zamiast pierdoły pisać. Roztrząsanie tematu ogrzewania również mnie zupełnie nie intryguje. Jak ktoś ma jakieś info to niech da znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj , okazja jakich mało 

 

zapomniałem , ze tobie wszystko jedno jakie masy i ile kilo masz w papierach i ogólnie w d...ie 

Gdzieś w innym wątku czytałem o szacunku do drugiego człowieka braci karawaningowej ... Rzeczywiście to ważna rzecz ... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w innym wątku czytałem o szacunku do drugiego człowieka braci karawaningowej ... Rzeczywiście to ważna rzecz ... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ...

Szacunek należy się tym którzy na to zasługują, Wszystkiego najlepszego również.

 

wysłane z tableta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kupuj , okazja jakich mało 

 

zapomniałem , ze tobie wszystko jedno jakie masy i ile kilo masz w papierach i ogólnie w d...ie

 

I kupiłem kampera :) rok 2007, 6 osób, klima silnikowa i postojowa, ogrzewanie jest, przyjemny :-) Więc przyczepki poza moim zainteresowaniem. Ale dzięki za wasze pomocne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.