Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

piterek

piotrekbb  jeśli zatrzymasz się na kempingu przy basenach, to są one w cenie opłat za kemping.

Zapytałeś czy doba kosztuje 35E... a to przecież zależy od terminu pobytu (w sezonie, czy poza nim) oraz od ilości osób w ekipie...

Tutaj masz szczegółowy cennik:

http://www.bogacsitermalfurdo.hu/pl/oferty-noclegow/cennik-noclegow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inhalt

Tydzień temu stałem w Bogacs załogą 2+2 z przyczepą i samochodem. Cena 177 zł za dobę (tyle zeszło z karty płatniczej po przewalutowaniu). Oczywiście baseny wliczone w tę cenę. Zjeżdżalnie tez, ale do nich jest ciągle kolejka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piterek

Mnie ściągnęło z konta za taki sam zestaw 173 zł, ale to zależy od banku i jego przelicznika.  Reasumując Bogacs nie jest już tanim miejscem, jak było to jeszcze kilka lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piotrekbb

A to dziękuję ,chciałem tam wpaść tranzytem jednak ok 150zl to trochę drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janus

A to dziękuję ,chciałem tam wpaść tranzytem jednak ok 150zl to trochę drogo.

Jakbym nie liczył to po sezonie za dwie osoby i kampera wychodzi mi 86 zł za dobę :] 

Dalej tam będę jeździł  :yay:

P.S. Oczywiście kupuję forinty w tanim kantorze w PL. (np. na dzisiaj kurs 1,36 zł za 100 F)

Edytowane przez janus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beruang

Jakbym nie liczył to po sezonie za dwie osoby i kampera wychodzi mi 86 zł za dobę :] 

Dalej tam będę jeździł  :yay:

A sezon to w jakim okresie liczą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piterek

Sezon zaczyna się 01. maja i kończy 31. sierpnia... Od tego roku tak to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jolanta631

W Bogacs tradycyjnie jak co roku  podniesli ceny na campingu.
                   2016  r                   2017 r

osoba          2300                      2500
przyczepa    1800                      2100

auto               800                      1200

przy pobycie 2 osób 1100 forintów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jolanta631

W nawiązaniu do mojego posta wyżej chciałoby sie zaspiewać" ale to juz było"Jest cennik na 2018 rok ,znowu podwyżka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

W nawiązaniu do mojego posta wyżej chciałoby sie zaspiewać" ale to juz było"Jest cennik na 2018 rok ,znowu podwyżka.

Ciekawe czy w parze z podwyżkami idzie chociaż podwyżka standardu kempingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZBYCH1234

2018          BOGACS                                                                                                                                                                                                                               

Osoba dorosładzień powszedni

2018 BOGACS CENNIK  DOROSŁY 2100-2600                                                                                                                                                                                            DZIECKO, EMERYT 1900-2300                                                                                                                                                                                                        PRZYCZEPA  2200-2300                                                                                                                                                                                                                 AUTO 1000-1200                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piterek

W związku z podwyżkami w 2018 ceny kempingu w Bogacsu zrównały się w zasadzie z cenami w Hajduszoboszlo :look: . Milusio. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi