Skocz do zawartości

Przyczepy z Białogardu - ktoś tam kupował?


BIENIEK2712

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś kupował u tego sprzedawcy ma dużo przyczep w dobrych cenach     http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1kZDh/tu jego oferta pytam bo mam prawie 700 km do niego a interesują mnie dwa modele od niego


http://olx.pl/oferta/hobby-495-excellent-z-malzenskim-lozkiem-CID5-IDazNrx.html#abca2bec8f

 

 

http://olx.pl/oferta/hobby-450-excellent-dmc-1100-kg-CID5-IDabkGz.html#abca2bec8f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem swojej ostatniej przyczepy, to też znalazłem u tej pani interesujący mnie model. Poprosiłem o wysłanie większej ilości zdjęć i otrzymałem jeszcze tego samego dnia. Podczas rozmowy zasugerowałem o zdjęcia z newralgicznych miejsc, otrzymałem zdjęćokoło 30, na jednym było nawet wyszczególnione wgięcie w poszyciu, taki mały dołek, więc myślę, że chyba więcej niespodzianek by tam nie było. Pani bardzo kontaktową, jednak transakcja nie doszła do skutku, bo znalazłem podobną w Lubiniu, dokąd mamy sporo bliżej z naszego miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy u nich naszą przyczepę i jesteśmy zadowoleni. Z tego co wiem, na forum jest kilka osób, które mają od nich przyczepy.

Jak pisze pepe6, poproś o więcej zdjęć, abyś mógł dokładniej się przyjrzeć. 

 

Jak chcesz coś więcej wiedzieć, to pisz lub dzwoń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam miesiąc temu , niestety nie kupiłem przyczepki po którą jechałem. Chodziło o Wilka za 14900zł .Mili ludzie zdjęcia przesyłają nawet dodatkowe z narożników  podłogi i czego tam się chce . Poprawkę trzeba brać na to że wszystkie urządzenia są sprawdzane . W moim przypadku niesprawna była lodówka , wgniecenie i zaciek narożnika , wyrwane drzwi od sypialni i coś z kranem w łazience . W przyczepie HOBBY 440 za 15900zł brakowało bojlera od wody (po dzień dzisiejszy w ogłoszeniu jest napisane ciepła woda) 700 km wycieczki bym się zastanawiał ja miałem 200 km. Na pewno  zdjęcia są autentyczne ale reszta.....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupowałem w marcu.Jestem zadowolony.Całe wyposażenie i kompletność przedsionka sprawdziliśmy na miejscu.Obejrzałem wszystko co stało na placu i nie było sie do czego przyczepić ,budki ściągają z Danii. Gdybym musiał teraz kupić przyczepkę to do nich bym jechał w ciemno.Ale najpierw zadzwoń i dowiedz sie czy oferta jest aktualna bo schodzą jak świeże bułki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.kupiłem od tych państwa w zesxlym roku Hobby de lux 495 i jestem bardzo zadowolony. 2 sezon i żadnych niespodzianek. Oczywiście zawsze coś trzeba samemu poprawić tym bardziej ze moja przyczepka ma już 20 lat. Dobra cena po negocjacjach:) spokojnie można sobie pooglądać i samemu zadecydować bez napdzykrzania. Jak przyczepka ma kilkanaście lat to widać czy gdzieś jest nieszczelna. Sprzedawca uczciwy. Ja moge polecić

Edytowane przez SKENE (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.