Skocz do zawartości

Grecja wyjazd ok 11 lipca


Lukers

Rekomendowane odpowiedzi

No to git  :yes:   Spotykamy się poniżej Budapesztu i wtedy decydujemy o dalszej trasie, wszystko zależy na którą godzinę dojedziecie. Jak będą problemy z granicą węgiersko-serbską to ją miniemy i wjedziemy przez Chorwację na autostradę i na Belgrad. Zresztą dogramy wszystko przy spotkaniu. Pamiętajcie o zielonych kartach. W razie czego mój nr tel. widnieje w profilu.  

witam-nie boicie się ,że benzyny na stacjach może nie byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam-nie boicie się ,że benzyny na stacjach może nie byc?

Tankując przy granicy w Macedonii (i mając mały zapas w kanistrze) nie potrzebujemy tankować paliwa w Grecji :yay:  :miga: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankując przy granicy w Macedonii (i mając mały zapas w kanistrze) nie potrzebujemy tankować paliwa w Grecji :yay:  :miga: .

Ja poludnia Grecji raczej nie dam rady objechac na jednym zbiorniku.Wiec czekamy dalej na rozwuj sytuacji,ale sadze ze bedzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy, jedziemy, a nawet wyjechaliśmy  :]  i czekamy na Lukersa, Tomiego i pozostałych już na Węgrzech  :yay:

Tak jest!

Dołączamy w ustalonym miejscu :miga: .

Na razie wszystko wg planu, mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

Z Tomim jest też wszystko pewne (mam nadzieję), czekam jeszcze na sygnał od Tomaszowiaka...

Przyczepa jutro będzie już pakowana na gotowo do wyjazdu, jeszcze dwa dni w pracy i :yay:  :drink:  :drink:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest!

Dołączamy w ustalonym miejscu :miga: .

Na razie wszystko wg planu, mam nadzieję, że nic się nie zmieni.

Z Tomim jest też wszystko pewne (mam nadzieję), czekam jeszcze na sygnał od Tomaszowiaka...

Przyczepa jutro będzie już pakowana na gotowo do wyjazdu, jeszcze dwa dni w pracy i :yay:  :drink:  :drink:  :yay:

U mnie bez zmian w sobotę start  !!!   Lukers nie dało by się abyś ciut wcześniej wyjechał ? tak koło 6 ? co by bryknąć Słowację przed 14 ( bo TIR-y do 14 mają stopkę :)  ) gadałem z kumplem i mówił że na Słowacji jest teraz sporo roboty na drodze na Koszyce i są wahadła więc im wcześniej tym mniej nerwowo do granicy Węgiersko/Serbskiej

Pozdrawiam wszystkich  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie pojadę w tym terminie , życzę miłej zabawy i udanych wakacji .

Oj... nieładnie, liczyłem na Was...

Nie będzie (a może? :blagac: ) wieczornych drinkenszejnów :drink:  :foch: ?

U mnie bez zmian w sobotę start  !!!   Lukers nie dało by się abyś ciut wcześniej wyjechał ? tak koło 6 ? co by bryknąć Słowację przed 14 ( bo TIR-y do 14 mają stopkę :)  ) gadałem z kumplem i mówił że na Słowacji jest teraz sporo roboty na drodze na Koszyce i są wahadła więc im wcześniej tym mniej nerwowo do granicy Węgiersko/Serbskiej

Pozdrawiam wszystkich   :)

 

Tomi,

chciałbym wyjechać wcześniej... i mam plan wyjezdzać ok 6 ale z doświadczenia wiem że zawsze są jakieś przesunięcia wiec pisząc realnie, trzymam się godziny 7.

Będziemy się kontaktować w piątek telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.