Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurde, też miałem zamiar jechać nad Śniardwy pod koniec lipca na dwa tygodnie, albo "Pod Sosny"  albo do "Faryja", ale chyba muszę zmienić termin nad Śniardwy na sierpień (praca), a w lipcu gdzieś tylko na tydzień wyskoczyć. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzień dzisiejszy wygląda kwestia zlewu szarej wody i chemicznego WC?

Dzwoniłem i pytałem (właściciel nie ogrania teraz spraw na forum - zajmował się tym kiedyś syn) to taka info dla pozostałych jak by co. Ale na FB jest aktywny z tego co widzę.

 

Zrzut szarej i kota można zrobić przez właz do ziemi. Pole podpięte jest do kanalizacji i jest właz rewizyjny do którego można wlewać szarą i kota. Więc problemu nie ma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj z Okartowa :)

Polecam gorąco!!!

Wypoczywałem tam 8 dni i naprawdę nie miałem na co narzekać.

Sanitariaty czyste,sprzątane kilka razy dziennie,możliwość zrobienia prania za niewielką opłatą,ciepła woda pod prysznicami podgrzewana przez przepływowe podgrzewacze (automat wrzutowy).Do najbliższego sklepu ok 1,5 km(Taki wiejski sklepik w Okartowie  z podstawowymi artykułami),do Orzysza 5 km i już lepiej:Polo market,Biedronka.

Na stacji paliw "Okoń" można wymienić butlę 2 kg,3 kg i 11 kg.

Cisza i spokój,miejsce klimatyczne,idealna baza wypadowa do zwiedzania.Właściciele bardzo mili i z zaangażowaniem dbają o rozwój Biwaku.

Na pewno tam wrócę bo odnalazłem swoje miejsce na mazurach.

Edytowane przez desperos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem  pod sosnami bardzo fajny klimat, właściciele  mili elastyczni jeśli chodzi o opłaty ,infra struktura dobra czysta ,plaża czysta, dla dzieci idealna .Wybieram się jeszcze raz bo warto .Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiata do mycia naczyń jest rozstawiona, a co do placu zabaw to niestety w tym roku jeszcze nie posiadamy. Plac zabaw, wędzarnia, sklepik są przewidziane na kolejny rok. 

 

Zniżka 10% dla forumowiczów z portalu "karawaning.pl" posiadających naklejki. 

 

Licznik przedpłatowy został przekręcony (grzałka jest bardzo mocna, ciepła woda leci praktycznie od razu)

 

Zezwolenia wędkarskie można kupić w sklepie w Okartowie (1,9 km od Biwaku)

Posiadamy łódkę z sinikiem. Śniardwy są dużym jeziorem dlatego trzeba znać dołki i górki pod powierzchnią wody, chętnie wskaże dobre miejsca na ryby.

 
Dodaje poprawiony cennik oraz link do regulaminu.

 

Wszystko już zostało opisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo ok, za sam i przyczepię 15zł za dwie osoby i dwoję dzieci 3lat i 7,zapłaciłem, doba 32zł ,POWOŁAĆ SIĘ ZA FORUM,naklejka na przyczepce. żeby było jaśniej dobowy pobyt zapłaciłem 32zł

Edytowane przez zajac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.