Skocz do zawartości
Jacek89

Nowe miejsce nad Śniardwami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów

Jestem nowym właścicielem "Biwaku Pod Sosnami" (https://www.facebook.com/biwakpodsosnami)  N 53.79703211561192
E 21.874521522228974 ( google maps )

Posiadam kajaki, rowerki wodne, łódkę z silnikiem, przenośne ogniska które można rozpalić na plaży lub dowolnym miejscu na biwaku. W najbliższej okolicy znajdują się ścieżki rowerowe przy których można natrafić na Bunkry, pozostałości po grodach itp. 

Oficjalne rozpoczęcie. Atrakcje skromne, ale będzie ognisko dla gości biwaku z Prosięciem z Rusztu i coś do  popicia. Bardzo chętnie wysłucham wszystkich rad od Karawaningowców, które pozwolą mi na rozwijanie tego miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj widziałam stronę na fejsie. Przydałby się cennik i zdjęcia ( toalet, pryszniców i ogólnie tego miejsca). Na otwarciu to raczej nie będziemy, ale na pewno odwiedzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Po pierwsze poproś Moderatorów o przeniesienie wątku albo do ofert firm albo - co lepsze w odpowiedni region (Polska północna/wschodnia) bo tu zginie całkowicie...

Po drugie to co napisała Dorota... fotki i to wklejone tu, bo nie każdy jest fejsiasty + jasny i klarowny cennik.

Pozdrawiam i niewykluczone że zawitam w drodze nad Bałtyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Po pierwsze poproś Moderatorów o przeniesienie wątku albo do ofert firm albo - co lepsze w odpowiedni region (Polska północna/wschodnia) bo tu zginie całkowicie...

Po drugie to co napisała Dorota... fotki i to wklejone tu, bo nie każdy jest fejsiasty + jasny i klarowny cennik.

Pozdrawiam i niewykluczone że zawitam w drodze nad Bałtyk

Zrobię jak radzisz, dziękuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacek89

- prąd 10zł / dzień czy jednorazowo ?

- automat wrzutowy do prysznica to jakie koszta, ile zł starcza na jak długie mycie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne, z aktualizowane zdjęcia umieszczę pod wieczór ;)

Jacek89

- prąd 10zł / dzień czy jednorazowo ?

- automat wrzutowy do prysznica to jakie koszta, ile zł starcza na jak długie mycie 

automat wrzutowy 5zł za 8min i 1zł za każdą minutę

prąd 10zł/doba

post-17530-0-30835100-1433759843_thumb.jpg

post-17530-0-27818100-1433759852_thumb.jpg

post-17530-0-34076000-1433759858_thumb.jpg

post-17530-0-44865500-1433759866_thumb.jpg

post-17530-0-15814400-1433759881_thumb.jpg

post-17530-0-93546900-1433759921_thumb.jpg

post-17530-0-75654300-1433759923_thumb.jpg

post-17530-0-94794800-1433759925_thumb.jpg

post-17530-0-37945200-1433759943_thumb.jpg

post-17530-0-20806300-1433759975_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden prysznic i jedno WC?

Ci co wjeżdżają kamperami płacą mniej, ci co z przyczepami o 8 zł więcej za dobę bo mają samochód. Niby nic, ale....... na kempingu w Strzelcach prąd 12 zł/doba, od osoby 15 zł i tyle. Właściciel za 4 dni policzył mi 160 zł. ( z delikatnym upustem). U Was za mój zestaw (za pobyt 4 dniowy) zapłaciłabym 196 zł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden prysznic i jedno WC?

Ci co wjeżdżają kamperami płacą mniej, ci co z przyczepami o 8 zł więcej za dobę bo mają samochód. Niby nic, ale....... na kempingu w Strzelcach prąd 12 zł/doba, od osoby 15 zł i tyle. Właściciel za 4 dni policzył mi 160 zł. ( z delikatnym upustem). U Was za mój zestaw (za pobyt 4 dniowy) zapłaciłabym 196 zł 

2 wc jeden prysznic

samochód z przyczepą 15zł. 

Edytowane przez Jacek89

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 wc jeden prysznic

samochód z przyczepą 15zł. 

W takim razie niezbyt precyzyjnie jest to ujęte w cenniku.  :niewiem:

Pobyt dzieci powyżej 12 lat też niezbyt precyzyjnie ujęty bo ani one dorosłe ani pewnie na niższą cenę się nie załapią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie niezbyt precyzyjnie jest to ujęte w cenniku.  :niewiem:

Pobyt dzieci powyżej 12 lat też niezbyt precyzyjnie ujęty bo ani one dorosłe ani pewnie na niższą cenę się nie załapią. 

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Sprecyzuje pozycje w cenniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny muszą być czytelne i jasne, bo ja policzyłam 2 osoby+przyczepa+samochód+prąd i wyszło 49 zł. W pozycji prysznic napisz cenę i w nawiasie za ile minut klient płaci. Za prysznic to dobra cena ale...... są osoby które wyszorują się w dwie minuty (pod warunkiem, że prysznic można zatrzymać). Czy u Was jest taka opcja? czy jak wrzucę te 5 zł to woda będzie leciała bez przerwy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i oczywiście mile widziane dla forumowiczów jakieś rabaciki   :]  :ok: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli 15zł doba za zestaw to cennik niezbyt precyzyjnie to uwzględnia.

5zł :blink: , za 8min prysznica to jak dla mnie :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona: 

i zgodnie z moim przedmówcą

jakie rabaty dla forumowiczów k.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli 15zł doba za zestaw to cennik niezbyt precyzyjnie to uwzględnia.

5zł :blink: , za 8min prysznica to jak dla mnie :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:  :czerwona:

i zgodnie z moim przedmówcą   

jakie rabaty dla forumowiczów k.pl ?

Przekręcę automat wrzutowy, ale muszę prosić o podanie jak mniej więcej jest na innych kempingach. 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jacuś... a ja bym przyłożył wiek tych naszych dzieci np. do 16 lat (koniec gimnazjum, bo potem już ze zgredami i tak nie pojadą) i zrobił z tego upustu 50% czyli 4 zeta.

Jeśli uwzględnisz rabat dla forumowiczów Karawaning.pl to tylko za okazaniem naklejki na przyczepie/kamperze...

Koniecznie trzeba sporządzić i umieścić regulamin pobytu, a jeśli oczekujesz tu familiad, to np. pkt 10 - za 2 krotne zakłócenie ciszy nocnej - wynocha.

Żeby uniknąc nieprzyjemności, ew. kłótni i późniejszego "smarowania" w necie wszystko musisz czytelnie zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi