Skocz do zawartości
krasnopiura

Klimat i polityka

Rekomendowane odpowiedzi

krasnopiura

Miłosnicy karawaningu mają obecnie dylemat,gdzie się wybrac na wymarzony urlop z przyczepą.W Polsce klimat się ociepla,social na kazdym kroku zapewniony,wyjazdy na południe europy stają sie coraz droższe i niebezpieczne.Bułgaria,biednieje,drożeje a korupcja sięga zenitów.W Grecji wszystko drożeje i zadymy polityczne a w Polsce mamy piekne miejsca gdzie możemy przyjemnie spędzic czas i się nie stresowac,a przykładem jest teraz obecna sytuacja w Tunezjii,gdzie turysci są na lufie bandytów.Jest tylko jeden szkopuł to ceny na kempingach są szalone i przcietnie za przyczepę ,dwie osoby,samochód i prad to koszt ok.66zł.Można tez taniej,ale to zależy jak ktos sobie wyznaczy marszrutę wyjazdu,czy objazdówka czy zachaczyc się na dłuży czas i ceny negocjowac z włascicielem.Pisze tak jako emeryt,bo były czasy,że nie zwracałem na to uwagi,ale to jest takie zycie .Pozdrawiam i życze przyjemnego sezonu 2015r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

66 zł to naprawdę niezła cena. Przykładowo w zeszłym roku nad Balatonem płaciłem za to samo ok 120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

@krasnopiura

Przy świątecznym stole wspominaliśmy Bułgarię ściślej kemping Raj = Paй  < wszyscy chcą do Raju, punkt E na mapie

Byłby to wyjazd wielopokoleniowy, czas pokaże ...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krasnopiura

@krasnopiura

Przy świątecznym stole wspominaliśmy Bułgarię ściślej kemping Raj = Paй  < wszyscy chcą do Raju, punkt E na mapie

Byłby to wyjazd wielopokoleniowy, czas pokaże ...

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Siedzę w Mikołajkach juz od 27.04  i wczoraj sprzedałem swoją motorówkę firmy JEANNEAU LEADER545 .bo siedzę tu szósty rok a pogoda do d--y i coraz gorzej,bo klimat się zmienia więc szykuję swoją Hobby 400 i ruszam na południe gdzie mnie dusza poniesie,pomimo ze skrytykowałem obecną sytuację w Grecji i Bułgarii,ale siedzenie w jednym miejscu to był bład i zmieniam motorówke na żagle i kurs na południe Europy .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26

Niestety , karawaning staje się coraz droższy z roku na rok. Szczególnie poza granicami Polski,gdzie normą staje się opłata za zestaw plus dwie osoby ponad 100 do 200 złotych za dobę w sezonie letnim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@krasnopiura  >...szykuję swoją Hobby 400 i ruszam na południe gdzie mnie dusza poniesie...

@Lucek26  >...karawaning staje się coraz droższy z roku na rok. Szczególnie poza granicami Polski,
                        gdzie normą staje się opłata za zestaw plus dwie osoby ponad 100 do 200 złotych za dobę

w sezonie letnim.

Pytanie:                                   
We are waiting for prices (July & August) for 2 persons  + 1 car + 1 caravan + electricity
Period of stay  01.07. - 01.08.2015
Ir & Ed

Odpowiedż:
Od:     Aigeas Camp <info@aigeas-camp.gr>
Do:     et <xxxxx@gmail.com>
Temat:     Re: Price 2015
Data:     Mon, 11 May 2015 09:22:27 +0300 (11.05.2015 08:22:27)

Dear Miss Ir***  Mir. Ed****

The price will be :  
With your overnight at camping Aigeas more than 10 days there is a discount of 10 % and after 20 Days the discount is 20 %

July and August adults 2 x 5€ = 10€ caravan     6€  car         3.20€  = 19,20€  -20% Discount =15.36 + 3.80 electricity
( Discounts offers are being made in every benefit except electricity) = 19.16€ per day x 32 days = 631.12€
Best Regards Antony Katsirmas

Pozdrawiamy,
Ir & Ed
PS
Skupiamy się na przekazaniu informacji bez komentowania.

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@krasnopiura & Lucek26

Euro  kupiliśmy po 4,06zł.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Przy zakupie karty np ACSI i możliwościach czasowych emeryta (poza sezonem) spokojnie schodzisz do poziomu 20 euro za dwie osoby ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krasnopiura

Przyznaję sie z ręką na sercu,że często korzystam z biwakowania na dziko i podpinam się pod kolegów którzy robią to samo co ja.Po prostu oszczędzam,bo jak jadę na kilka miesiecy to trudno mi co dziennie płacic za kempingi ,ale mam w tym wprawę bo ciągam się od 1984r.Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na rozjazdach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

... ale mam w tym wprawę bo ciągam się od 1984r.

@krasnopiura

Zapraszamy do Archiwum ... 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Poz. 1. BG różne lata. ... nasza  marszruta, znasz = pamiętasz ?

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi