Skocz do zawartości

Cennik Campingu w Ciechocinku


California

Rekomendowane odpowiedzi

pole wygląda fajnie warto by zajrzeć szczegolnie że to blisko nas  ale jak dobrze liczę to 110 pln dla 2 +2 trochę dużo i fakt doba za krótka i co wyjazd od 12.00 i jakby ktoś chciał to jeszcze zostać w okolicy np. my bo do domku niedaleko to co placić za kolejną dobę czy zastanawiać się gdzie tu zaparkować auto z przyczepa ?

Ja też wolę gdy cennik jest krótszy i bardziej przejrzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 ... ja - moze dlatego zem nowy w świecie karawaningu - nigdy nie połapie sie w tych cennikach, dla mnie są po prostu za skomplikowania a ich skomplikowanie nie jestem w stanie uzasadnić kwestiami ekonomicznymi

nie prościej  zapisać - kwatera = XX zł /dobę ?? w tm prąd (ewentualnie jak ktos nie chce (a są tacy?) to np. -5zł.)

rowniez upierał bym sieze płatności za ilosci osob w cepach/kamperach... tez można by uśrednić w cenach "kwater"

to nie pensjonaty nad morzem gdzie wpadnie 8 studentów na 2 łóżka :) do jednego pokoju

wiec co za różnica czy w cepie są 2+1 czy 2+2 czy 3 dorosłe ? 

 

Wprowadzenie opłat za osoby ma za zadanie właśnie pokryć koszty zużycia wody, "wyprodukowania" śmieci, ścieków itp.

Zniżka za dzieci jest ukłonem w stronę ich rodziców.

Opłata za parcelę jest opłatą funkcyjną kempingu. 

 

Rzeczywiście za pralkę powinna być opłata za jeden cykl prania, zagranicą najczęściej sprzedawane są żetony do pralek na jedno pranie.

Co do opłaty za grilla, to chyba propozycja dla zapominalskich ?Tych co nie wzięli swojego z domu.

Opłata za parkowanie samochodu i motocykla - chyba można dopisać "dodatkowy samochód", wtedy kiedy do jednej przyczepy są parkowane dwa samochody. Lub dla gości zewnętrznych.

 

Ja się piszę na sprawdzenie kempingu i cennika zaraz na początku wakacji 2015 (koniec czerwca)  :]   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to co teraz robię robię z premedytacją aby wyciągnąć temat na pierwszą stronę i prosić was o wypowiedź w temacie. Wieczorem muszę z tego zrobić zestawienie statystyczne i przygotować się do rozmów.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do tematu sedno sprawy w "1 i 4" poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić raz jeszcze (i jednocześnie podtrzymać temat na górze), zwróc uwagę na cenę campera, czy zestawu i cenę namiotu 6-8-osobowego. Kiedyś nie mieliśmy przyczepy i wiem z doświadczenia, że tak duże namioty (razem z linkami, czyli odciągami) zajmują mniej więcej tyle samo miejsca co przyczepa, przy której stoi auto albo camper. A rozbieżność w cenie spora. 

Żeby nie było, to myśl i Tomka i moja ;)

Edytowane przez miedzyniaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego grilla,to na wielu polach kempingowych jest tez taka oferta,a chodzi tu o skorzystanie z grilla ,ktory jest wlasnoscia kempingu.  Czy to pole kempingowe jest polozone za tezniami,tam ,gdzie kiedys byla taka laczka? To b.fajna lokalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sławku zdaję sobie sprawę że nie wszyscy znają Ciechocinek i położenie Campingu w jego obrębi , sam Camping leży niemalże w samym centrum Ciechocinka co widać na fotce od wujka Google ;)

post-1979-0-06337100-1425238279_thumb.jpg

 

post-1979-0-74291300-1425238448_thumb.jpg

 

na fotkach widać położenie campingu , tężni i widać że odległości nie są dalekie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, analizując wasze wypowiedzi zauważyłem że nie opisałem jednego z punktu czyli koniec doby, to że się kończy o 12 to chyba standard i tu raczej zmian nie będzie lecz jak spojrzycie na zdjęcia satelitarne to przed bramą campingu jest bardzo duży parking ( bezpłatny) gdzie można wyciągnąć zestaw czy kamperek i pozostawić go tam bez obaw -teren monitorowany.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zapisy funkcjonują i są standardem hotelach i pensjonatach ale wynika to z tego, że pokój trzeba przygotować dla kolejnych gości. Na kempingu takie coś nie ma miejsca. Moim zdaniem to jest bezsensowne, niczym nieuzasadnione naciąganie.

Edytowane przez reflexes (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem, jeśli można zaznaczyć, że doba hotelowa ma swój sens bo...

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziesz pół nocy i poł dnia, wpadasz na upatrzony wcześniej, zatłoczony kemping. Wszystkie lepsze miejsc zajęte (albo ich brak). Bierzesz co jest i jak się już rozbijesz koło 16-17-tej to goście się zbierają do wyjazdu.

Godzina 12 jest ok. Bywałem na takich kempingach, że o 10-tej był wylot i w zwiazku z tym już na wieczór trzeba było część rzeczy spakować i jeść śniadanie na stopniach...

Ważne jest żeby ktoś przyjeźdzający koło 11-12-tej nie był kasowany za wcześniejsze przybycie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem, jeśli można zaznaczyć, że doba hotelowa ma swój sens bo...

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Jedziesz pół nocy i poł dnia, wpadasz na upatrzony wcześniej, zatłoczony kemping. Wszystkie lepsze miejsc zajęte (albo ich brak). Bierzesz co jest i jak się już rozbijesz koło 16-17-tej to goście się zbierają do wyjazdu.

Chyba nie miałem jeszcze przyjemności korzystać z aż tak obleganych kempingów, pewnie przez to, że raczej unikam kurortów i tłumów. Jednakże moje zdanie się nie zmieni, bo zawsze może być tak, że to ja będę tym który o tej 17 wyjedzie  :]

 

 

Ważne jest żeby ktoś przyjeźdzający koło 11-12-tej nie był kasowany za wcześniejsze przybycie.

 

 

No ale nikt Ci tego nie zagwarantuje i przy tak skonstruowanym cenniku możesz zapłacić za 2 doby będąc tak na prawdę jedną. W tym konkretnym przypadku faktycznie jest mega parking obok i można się przestawić na kilka godzin ale nie zawsze są takie fajne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś jest różnie, więc lepiej równać do góry niż do dołu moim zdaniem...

Spanie pod płotem ćwiczyłem jak recepcja była zamknięta i to było ok.

Ucieszyło mnie również to, że rano wjechałem o 9-tej bez przeszkód, a doba zaczynała się o 12-tej.

Mając małe dzieci w aucie to trochę głupie czekać 2-3 godziny na wjazd po całonocnej jeździe, żeby człowieka za poprzednią dobę nie skasowali, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś jest różnie, więc lepiej równać do góry niż do dołu moim zdaniem...

Spanie pod płotem ćwiczyłem jak recepcja była zamknięta i to było ok.

Ucieszyło mnie również to, że rano wjechałem o 9-tej bez przeszkód, a doba zaczynała się o 12-tej.

Mając małe dzieci w aucie to trochę głupie czekać 2-3 godziny na wjazd po całonocnej jeździe, żeby człowieka za poprzednią dobę nie skasowali, prawda?

 

nigdzie nie miałem takiego problemu , nawet jak w nocy zajechałem i gdzieś kątem spałęm koło kibli to nikt nie policzył mi za to co przespałem , zawsze liczyli pełne doby , w wyjazdem podobnie - jak było wolne to do 18-19 można było siedzieć, jak rezerwacja to zwolnić miejsce i gdzieś przechować się na terenie bez problemu , ale wiem, że Polskaq o trochę dziwny i dziki kraj i lepiej mieć na papierze niż na gębę się umówić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godziny "doby" hote... pfuu kempingowej nigdy nie ustalimy :) bo za dużo zmiennych ...

jak będę miał koniec wakacji a do domu blisko - będę chciał siedzieć na polu na maksa ...

jak daleko - bede zmuszony wyjechać wcześniej ... pewnie zaraz po śniadaniu.

jak będę przyjeżdżał z daleka - będę i tak późnym popołudniem lub wieczorem

jak z bliska - rano

i zapewne bedą mi przeszkadzać :) maruderzy siedzący na pupach zamiast pakować i sie wyjeżdżać blokując fajne miejsce

 

ALE dlatego juz samo OKREŚLENIE godziny jest ważne bo porządkuje i pozwala na zaplanowanie np. przyjazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.