Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Pytanie o kempingi w Holandii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 marek01

marek01

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 75 postów
  • SkądSzczecinek
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby Prestige 560,Camper Roller team pilote 7
  • Holownik:Hunday ix35

Napisano 02 marzec 2012 - 21:40

Pawel69 Ja z rodziną planuje wyjechac na majówke na 9 dni do Hollandi na pola Kempingowe i zwiedzanie na rowerach będzie to mój pierwszy wyjazd zagraniczny ze swoią przyczępką napewno jak się nic nie zmieni i pogoda dopisze to tam będe i napewno napisze tobie najnowsze wskazówki.

:przyczepa:

#17 latin

latin

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów
  • Telefon:604567134
  • SkądMałopolska
  • Model:Fendt Saphir 470 1999
  • Holownik:Toyota Land Cruiser

Napisano 04 marzec 2012 - 12:59

Witam
W wakacje byłem 10 dni w Holandii. Wyjazd typowo turystyczny czyli zwiedzanie w bliskej odległości rowerami, a w dalszej samochodem. Przez te dni razem z rodziną spędziliśmy czas na bardzo kameralym, sympatycznym z bardzo miłą obsługą kempingu "Pod 3 limbami" w regionie Alwerna koło miejscowości Wijchen. Jest to kemping mały obok stadniny koni.Jeśli ktoś szuka spokojnego kempingu jako bazy do wypadów na turystyczne wycieczki to jest to dobre miejsce.Cena za dobę za 2os. dorosłe i dwoje dzieci (6 i 2 lata), przyczepa, samochód, prąd 18.80 ÔéČ za dobę.
Toalety bardzo czyste oczywiście w cenie pobytu. Skromny plac zabaw ale tłoku tam nie ma. Do sklepu i restauracji ok 0,5 km (Wijchen).
Byliśmy tam w połowie sierpnia było ok 10 przyczep Dla każdej jest wyznaczone miejsce z przygotowanymi wykładzinami pod przedsionek jest to bardzo fajne.
Życzę miłego pobytu na ziemi holenderskiej. Warto tam pojechać bo jest dużo wspaniałych atrakcji do zobaczenia.
:banan:

Link http://www.campingbijde3linden.nl/

#18 liwiusz333

liwiusz333

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
  • Telefon:+48 509 099 748
  • SkądSzczecin
  • Model:Sterckeman Fjord 420
  • Holownik:1.9 TiD

Napisano 07 marzec 2012 - 20:52

Dzięki Miodzio.
Tu się wstrzeliłeś. Do tego Obelinka to znowu mi niedaleko.
Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia w Rovinji.

#19 liwiusz333

liwiusz333

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów
  • Telefon:+48 509 099 748
  • SkądSzczecin
  • Model:Sterckeman Fjord 420
  • Holownik:1.9 TiD

Napisano 16 kwiecień 2012 - 11:59

Marek01,
Wiesz już jakie miejsca planujesz odwiedzić w NL? Ja jestem we wschodniej części, Enschede.
Jest parę fajnych kempingów tutaj dookoła, o drózkach rowerowych nie wspomnę bo są wszędzie, ale pare urokliwych miejsc do przejażdżek rowerowych też jest wartych polecenia. Samo Enschede też warto zobaczyć. Jakbyś miał w planie przejazd w okolicy to daj znać, cos bardziej konkretnego ci wtedy zaproponuję.

#20 Arecky69

Arecky69

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 185 postów
  • SkądWassenberg
  • Model:Sterckeman Starlett 390 CP
  • Holownik:Lancia Phedra 2,0 HDi 136 KM

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:31

Hey wlasnie zamierzam nie bawem kupic przyczepe kempingowa i z racji tego ze mieszkam w DE przy samej granicy z NL i BE bede chcial czesto atakowac tamtejsze kempingowe pola.
Prosilbym w takim razie o jakies ciekawe namiary z ciekawymi miejscowkami ;)
Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych