Skocz do zawartości

Najtańsze kempingi nad morzem


arkadii

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie jakiś kemping taki full wypas nad polskim morzem? Nie mam jeszcze konkretnego miejsca na wyjazd, dlatego pytam.

 

Polecicie jakiś kemping taki full wypas nad polskim morzem? Nie mam jeszcze konkretnego miejsca na wyjazd, dlatego pytam.

. Zdecydowanie Wiking w Dziwnówku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich mam zamiar pojechac z przyczepa nad polskie morze,niestety mam problem nazywa sie KAZAN jest jak czlonek rodziny to 12 letni wilczur (spokojny az do bulu) lecz nigdy nie chodzil ani na smyczy ani w kagancu.poleci ktos jakies miejsce gdzie wypoczne ale tez nie zestresuje psa.z gory dzieki,pozzdrawiam.wieslaw.prosze pisac tez na PW.wiesko56@tlen.pl lub tel.693586986

Witaj, Ja jestem tu :

http://www.kaperkemping.pl/

i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Co prawda moją "mordęczkę" zabiły kleszcze, :blagac::'( teraz w maju,

405486_219208868172434_1428670399_n.jpg?

https://www.facebook.com/Yoko-219207968172524/timeline

ale jak żyła, to przez kilka sezonów czuła się tam wspaniale i my z nią też .

Na plaże też ze mną chodziła bez smyczy :skromny: ,

bo tam naprawdę jest luz i wspaniały klimat.

Sam kemping dość duży ale generalnie klimat jest rodzinny

a wyposażenie na dość wysokim poziomie.

Pozdrawiam

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tani ,,kemping" jeżeli można tak nazwać pole u Pana Zygmunta znajduje się w miejscowości Karwieńskie Błoto 2 ul.Wczasowa 198. Do plaży ok.1 kilometra do dyspozycji gości plac zabaw (huśtawki,trampolina,piaskownica itp) 2 prysznice i 2 toalety, prąd i woda do przyczepy/kampera. Za zestaw w roku 2015 40zł bez znaczenia ilość osób,przedsionek itp . 

Edytowane przez swrx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat dla mnie interesujący. Szukam na wakacje - początek sierpnia niedrogiego kempingu.

Szukam kempingu w okolicach środkowego wybrzeża, najchętniej rodzinnego, w małej miejscowości.

W ubiegłym roku byliśmy z rodzinką w Chłapowie - drogo, ale kemping wypasiony.

Dziękuje za wszystkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam zamiar pojechac z przyczepa nad polskie morze,niestety mam problem nazywa sie KAZAN jest jak czlonek rodziny to 12 letni wilczur (spokojny az do bulu) lecz nigdy nie chodzil ani na smyczy ani w kagancu.poleci ktos jakies miejsce gdzie wypoczne ale tez nie zestresuje psa.z gory dzieki,pozzdrawiam.wieslaw.prosze pisac tez na PW.wiesko56@tlen.pl lub tel.693586986

 

Zdecydowanie Piaski za Krynicą Morską, plaża pusta i szeroka, idealna dla psa :)

Rok temu rodzice byli tam ze swoim 8-letnim wilczurem, my będziemy w sierpniu.

Pole namiotowe Bogumił Banach, niedrogie i bardzo sympatyczne.

Polecam i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.