Skocz do zawartości

Najtańsze kempingi nad morzem


arkadii

Rekomendowane odpowiedzi

Lubiatowie TOPAZ auto, przyczepą, przedsionek, prąd, 2+2. Razem 79zł. Prysznic płatny osobno. Wydaje mi się o dychę za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

na ?

 

nam nad Bałtykiem wychodzi 44zł i cena jak widzę nie wiele się zmieniła

(tylko dzieci urosły i łapią się w opłaty)

A gdzie stacjonujesz za taką stawkę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowy Krystyna
14zł osoba
8zł prąd
żadnych innych opłat np za przedsionek, samochód, markizę, parasol, krzesła, leżaki

***

prysznice w cenie, praktycznie ciepła woda non-stop

 do plaży 10min spacerkiem

do sklepu połowa tej trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.karawaning.pl/topic/9315-jantar-pole-namiotowe-rodzinne-w-jantarze/

A ten kemping działa? Na ich stronie widnieje wpis ,że nie. Natomiast ostatnie wpisy forumowiczów mówią, że działa.

W każdym razie tam było naprawdę tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piszecie często o Rowach. Byłem tam już wieki temu i pewnie wiele się zmieniło.

Czy dalej jest tam takie kamieniste nabrzeże i wąska plaża :hmm:

Ma ktoś jakieś w miarę aktualne foty  :slina: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piszecie często o Rowach. Byłem tam już wieki temu i pewnie wiele się zmieniło.

Czy dalej jest tam takie kamieniste nabrzeże i wąska plaża :hmm:

Ma ktoś jakieś w miarę aktualne foty  :slina:

Ja byłem w maju na WAGABUNDA w Rowach koło Krystyny i plaża wyglądała tak: post-14451-0-22796300-1436172505_thumb.jpg

 

Jeśli chodzi o powód odgrzania przeze mnie tego tematu jest taki, że miałem bardzo tani kemping "Pod Samolotem" http://www.podsamolotem.morze24.pl

W zeszłoroczne ceny to 7 zł/os, 5 samochód itp. W tym roku jak widać w cenniku jest dużo drożej. Kemping skromny, jest tylko jakiś plac zabaw dla dzieci huśtawki + zjeżdżalnia, sanitariaty w przyczepach ale w miarę czyste i z ciepłą wodą 24h bezpłatne. Zejście na plażę jest strome z kempingu ale jest bardzo dużo schodów i wózkiem nie da rady zejść.

 

Rodzice są tam teraz i w rozmowie telefonicznej mówią, że klientów tak jak w zeszłym roku mają jak na lekarstwo. Wydaje mi się, że gdyby zrobić zorganizowany zlot w terminie od 25.07-02.08 lub/i w terminie 15.08-23.08 to można by się pokusić o dużą negocjację ceny. Myślę, że wariant płatne tylko za osobę+klimatyczne+prąd reszta (samochód, przyczepa, kamper, przedsionek, itp) gratis jest całkiem realny. Dla nas to będą wakacje z widokiem na morze a dla właściciela reklama i zaistnienie w społeczności karawaningowej.

 

Problem w tym, że nigdy nie organizowałem zlotów. Nie wiem jak to powinno wyglądać od strony prawnej, regulaminów itp. Czy ktoś mógłby mi pomóc w organizacji takiej grupy zorganizowanej? Nie planuję organizacji jakiś konkurencji, zabaw itp. Atrakcją ma być wypoczynek na plaży :)

Edytowane przez Paszczak22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie jest w stanie pomóc mi w organizacji takiego luźnego spotkania (wyjazdu jako grupa zorganizowana) to może chociaż podpowiecie jak to zrobić? A może jest gdzieś wątek w którym są wskazówki jak być dobrym organizatorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszczak nie ma jednolitych reguł co do organizacji takiego spotkania. To co proponujesz to raczej nie spotkanie, tylko wspólne spędzenie urlopu. A z tym to już różnie bywa. To nie dwa-trzy dni, gdzie ścierpisz głośnego sąsiada czy pobliskiego audiofila raczącego wszystkich dookoła swoim ulubionym gatunkiem muzyki.

Co do samego linkowanego przez Ciebie pola - właściciele od 2013 roku nie są w stanie podać aktualnych cen, chyba, że to aktualne ceny - tylko rocznik się nie zgadza. 

Patrząc na zdjęcia pola - patelnia bez żadnego cienia.  

Propozycja restauracji w samolocie to według mnie pomysł średnio trafiony, wnętrze jest klaustrofobiczne i nie ma szansy na wygodne siedzenie przy posiłku. Może więcej osób ma takie odczucia?

 

Jak dla mnie to właściciele powinni poszukać przyczyn takiego stanu rzeczy. Przecież obok są inne kempingi i one raczej na brak klientów nie narzekają...

Organizowanie na siłę jakiejś grupy dla spędzenia wspólnych wakacji, żeby było trochę taniej, raczej ma małe szanse na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

witam wszystkich mam zamiar pojechac z przyczepa nad polskie morze,niestety mam problem nazywa sie KAZAN jest jak czlonek rodziny to 12 letni wilczur (spokojny az do bulu) lecz nigdy nie chodzil ani na smyczy ani w kagancu.poleci ktos jakies miejsce gdzie wypoczne ale tez nie zestresuje psa.z gory dzieki,pozzdrawiam.wieslaw.prosze pisac tez na PW.wiesko56@tlen.pl lub tel.693586986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kempingami "full wypas" to jest problem w ogóle bo ich jest bardzo mało, a u nas na forum tym bardziej jest to problem. Tu nie jest wskazane aby po roku ciężkiej pracy wypocząć w godnych warunkach. Tu większość woli w "chlewie" byle 5 zł taniej. Oczywiście nikomu kasy nie liczę i rozumiem oszczędności, lecz często są one przesadne.

Te kempingi które są faktycznie w wysokim standardzie są pełne Niemców, a dla dużej części naszej braci Niemiec to zawsze będzie okupant a więc wróg. Tak więc lepiej jechać tam gdzie pod prysznic zamiast iść z mydłem i ręcznikiem musisz brać portfel, a zamiast zażywać przyjemności z gorącej wody obmywającej ciało, mysleć że za 28 sekund woda się wyłączy.

 

Z tych na których byłem to w wysokim standardzie są: Biały Dom i Viking w Dziwnówku oraz kemping w Kołobrzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.