Skocz do zawartości

SMARTFON


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno był taki fajny program na temat w/w telefonów i okazało się , że pierwszy myPhone bił konkurencję i uznano go za najbardziej wytrzymały.

Osobiście jestem zwolennikiem klasycznego telefony ale wszystko zależy od potrzeb użytkownika. 

Chyba dzisiaj najbardziej ważna jest bateria :miga: , wytrzymałość, aparat, dyktafon no i internet :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybór telefonu powinien być pokierowany tym czego najbardziej nam potrzeba - jak ktoś chce być cały czas w sieci to wybiera smartphone'a, który mu to zapewni, jak dużo gra to zależy mu na mocnym procesorze i zegarze, aby telefon się nie wieszał, jak chce robić zdjęcia i kręcić filmy to wybiera phone'a z dobrymi parametrami aparatu, a jak chce by mu długo trzymał to zwraca uwagę na pojemność baterii - warto porównać ze sobą kilka telefonów, które przypadły nam do gustu i wybrać jeden biorąc pod uwagę to kryterium na którym nam najbardziej w telefonie zależy. Osobiście polecam iphone'a 5s oraz motorole moto g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niedawno przekonałam się do iPhone'ów - zawsze uważałam, że to przerost ceny nad formą ale za namową brata (super okazja, używany w prawie idealnym stanie) kupiłam i troszkę zmieniłam zdanie. Przede wszystkim dzięki aparatowi, który jest naprawdę rewelacyjny. Ale nie wiem tak do końca czy kupiłabym nowy w takich cenach po jakich stoją :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przekonałam się do iPhone'ów - zawsze uważałam, że to przerost ceny nad formą ale za namową brata (super okazja, używany w prawie idealnym stanie) kupiłam i troszkę zmieniłam zdanie. Przede wszystkim dzięki aparatowi, który jest naprawdę rewelacyjny. Ale nie wiem tak do końca czy kupiłabym nowy w takich cenach po jakich stoją :o.

Nowy bez problemu można kupić za 2600 i z ratami 0. Za tą cenę mamy aparat, kamerę, nawigację. Po dwóch latach bez problemu odsprzedamy go za kwoty o wiele wyższe niż w przypadku innych marek. Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Za tą cenę mamy aparat, kamerę, nawigację. 

Akurat z tych aplikacji nie korzystam. Sporadycznie mapa.

Reszta rewelacja. Podobnie jak inny owocowy sprzęt.

MBP, TC, synchronizacja, automatyczne kopie zapasowe.

Jeden zakup programu na 5 urządzeń.

Kto raz zakupi japko to do Windy nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tych aplikacji nie korzystam. Sporadycznie mapa.

Reszta rewelacja. Podobnie jak inny owocowy sprzęt.

MBP, TC, synchronizacja, automatyczne kopie zapasowe.

Jeden zakup programu na 5 urządzeń.

Kto raz zakupi japko to do Windy nie wróci.

Pozostali mocno gonią kopiując rozwiązania Apple, ale faktycznie moc systemu jest dopiero wtedy jak dokupi się więcej klocków. Zaczynałem od komputera, a kończę na AppleTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.