Skocz do zawartości
bammber

CARAVELAIR

Rekomendowane odpowiedzi

bammber

Witam i grzecznie pytam kto ma CARAVELAIR? Dobre Francuzki nie sa złe. Zapraszam wszystkich posiadaczy tej marki do wpisów. :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzikusek

Witam,Michałku :bevil:,my posiadamy bambę 330 lux ,pełnoletnią...i przyjechała z Twoich rejonów aby zamieszkać na jakiś czas w Lubuskiem

( ale Ty to wszystko wiesz)

Pozdrawiamy :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

Witam my posiadamy Cravelair Bamba 416

Pozdrawiam Waldek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marzena48

Witam ja tez posiadam przyczepę Caravelair Bamba 416 delux.Super sie spisuje :winner: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chomik

Witam ja tez posiadam przyczepę Caravelair Bamba 416 delux.Super sie spisuje :winner: Pozdrawiam

395 De Luxe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kapete

Witajcie,

Caravelair Palma.

Pozdrawiam :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
n97p52

Marka chyba mało popularna. Ja mam Brasilie 375TD (turbo diesel ? :bzik:). Troche wiekowa z 1989r. ale zadbana i bardzo nam się fajnie w niej mieszka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
killbill

Mało nas tu - a w dobie viatoll lekkie francuzki to sposób na udane wakacje...

Mój sprzęcik - Antares z 2002 r. Masa własna 825 kg przy długości 496. DMC 1200 kg.

Holownik prawie jej nie czuje i często ścigam się z osobówkami na światłach.

W środku piętrowe łózko, sypialnia i stolik po środku (dodatkowe spanie).

Niżej wyceniane niż niemiecka konkurencja, która nie jest bez wad (hobby).

Jakie wady mają nasze francuzki??

post-5084-0-99004500-1346616679_thumb.jpg

post-5084-0-85555200-1346616845_thumb.jpg

post-5084-0-04460700-1346616867_thumb.jpg

post-5084-0-91050300-1346616892_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oceanic123

A czemu sprzedajesz ? Widzę twoje ogłoszenie na alledrogo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
makar i kacha

Witam ja jakiś czas temu zakupiłem Caravelair Bamba De Lux z 1989 chyyba 415. Niestety nigdy nigdzie nie byłem poza działką. Najpierw zzacząłem remont który trwa do dziś (od 2009), problemy z rejestracją (nie mam przeglądu, brak OC) więc stoi uziemiona i czeka na to co będzie. Haha na chwilę obecną mam problem bo nie wiem czy ma przeciwmgielne a bez tego nie podbiją przeglądu. Czy ktoś z kolegów może podpowie czy astra 1,6 , 1,8 lub 2,0 pociagnie to cudo, DMC z tego co się orientuje wynosi ok 930 kg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kapete

Jeśli chodzi o Astrę, to ja ciągam budkę Asterką 1,4 i daję radę, wprawdzie moja budka ma DMC 800kg ale i kucyków mam mniej (90KM) oraz 127 N/kg. Nie narzekam. smirk(1).gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TomekMar

Mój Cavaler to Bamba 395 ST

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nicram

Witam,

Moja przyczepka to Caravelair

Bahia 445

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Witam,

W czerwcu 2013 r. zakupiliśmy z żoną cepkę Brasilia 416 z 1989 r. Stan wizualny i fakryczny jest bardzo dobry, tylko z racji, że jest to moja pierwsza cepka nie potrafię pewnych rzeczy odpalić, np. chłodziarki na gaz, czy ogrzewania. Wszystko robię chyba dobrze, zawory poodkręcane, kurki przytrzymuję przy włączaniu, iskrownik strzela choć w okienku chłodziarki nie widzę iskry. Czy jeżeli ma chodzić na gaz, to muszę wyłączyć 230 V (na sieci chłodzi elegancko). Jak jestem podłączony elektrycznie do samochodu to również nie mam oświetlenia, bezpieczniki sprawdzałem. Może jakoś dojdę do tego, ale jakby ktoś miał jakieś sugestie, to z chęcią przeczytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x

Port

Wpiecyku jest szybka i tam musisz polukać czy idzie iskra ale jest ciężko zobaczyć najlepiej ściągnąć obudowe i wtedy ,są na forum instrukcje popatrz jest krok po kroku ,otwierasz zawór główny i pokrętło przekręcasz na piecu tak około 5 dociskasz go i w spód i pstrykasz iskrownkiem ,jak nie odpali powtażasz to za parę minut to samo aby wywietrzał gaz ,to samo z lodówką .W lodówce powinieneś widzieć przeskakującą iskrę w okienku !! Jeśli chodzi o instalację to pod podłogą koło ramy jest puszka i tam jest rozejście z samochodu do budki może tak czasem być żę masz nie podłączone i do energobooka musisz kabelek po kabelku , a jeszcze ważne ja musiałem aby mnie świeciło w budcę włączyć światła przeciw mgielne w samochodzie to wtedy miałem 12V na budce .Ja w swojej  budce mam przeciw mgielne i one mi świeciły to zrobiłem wyłącznik świateł który mi wyłaczał ,jak trzeba byłotych światełek do przeglądu czy policja to wchodzę do środka pstrykam i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi