Skocz do zawartości

Pruchno w ścianach kampera


Rekomendowane odpowiedzi

alfmatic, a moze warto zrobic na caly dach "nakladke" epoksydowa, ja w taki sposob zabezpieczam poklady na jachtach drewnianych i dziala bez pudla - adhezja epoksydu jest fenomenalna do wszystkiego, ta nakladke robi sie z lekkim rantem zachodzacym na powierzchnie pionowa, potem mozna to zgrabnie wymaskowac, szczelne toto i monolit w dodatku, jakbys sie karnal latem nad morze do mnie z namiotem to pomoglbym Ci to zrobic, to sa gora dwa dni roboty dla dwoch ludzi, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

przykra sprawa wyszła ale cóż mleko się rozlało i nie ma co debatować

 

TRZYMAM KCIUKI :piwko:

 

a z tą turbiną do silnika - odradzam po trzy kroć

silnik bez turbo to wół roboczy nie do zajeżdżenia latami katowany , przełożenia można spróbować POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jump::ok::-]

 

ale mnie zamurowało jak zobaczyłem zdjęcia.......................................

 

ja oglądałem wiele kamperów z roczników 85 do 95 i żaden nie śnierdział i ściany wyglądały ok

 

ja w swoim miałem kilka przecieków ale zakleiłem specjalnym klejem, tych miejscach ściany też były troche przegnite ale aż tak nie laciały.

 

powodzenia w remoncie - ale czy nie lepiej kupić inny a ten zostawić na części - przecież elementy do naprawy to majątek. orginalna blacha itd

może przyczepe kempingową zamontować na ramie?

 

teraz już nic nie oderwe u siebie żeby mi palce miały odpaść - będe kleił, łatal ale żadnego remontu :swieca:

 

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Aha, jeszcze jedna może przydatna informacja. Listwy dębowe kupiłem bez najmniejszego problemu (a trochę szukałem) w tartaku w Mszczonowie przy trasie na Grójec. Przycieli mi na poczekaniu i za naprawdę "realne" pieniądze. Wyglądali na takich co mają jeszcze inne gatunki drzewa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeżeli odpada ściana, obawiam sie że trzeba całą tylna ścianę rozebrać a to bez demontarzu wewnętrznych elementów raczej jest nie możliwe. Jeśli sie cała rusza znaczy, że szkielet jest przegnity. Nie można zostawić odrobiny zgnilizny bo szybko poleci znów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem troche dłubać koło kibelka

 

 

:ok::ok::ok:

 

to samo co w twoim aucie

 

czyli poza poza blachą i okleiną nie ma nic ( a steropian jeszcze)

 

narazie poskręcałem do kupy wkrętami sklejką i kawałkami kątowników ale po sezonie musze sam naprawić lub poszukać fachowca.

 

troche uszczelniłem co się dało masą uszczelniającą ale nie wiem gdzie dokładnie leci.

 

czy z pod listwy narożnej czy gdzieś indziej.

 

jak twój remoncik?alfmatic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.