Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Mefju napisał:

O... a jak to zrobic? Znalazleś jakis manual do tego?

ROOTa trzeba mieć aby to zrobić. Są filmiki na YT jak podłączyć bezprzewodowo AA. Finalnie olałem temat bo za dużo zabawy z tym było i szkoda mi było czasu. Męczę się dalej z kablem. 
 

Cytat

Kombinować z android auto trzeba od zawsze... bo w pl nie jest dostępne.

To fakt. Trzeba zainstalować z innego źródła i tyle kombinacji.

43 minuty temu, witus napisał:

38f222b7997a419740db2dc58ce026fb.jpg

Ciekawe czy dla Androida to też działa. Bo z iPhona nie korzystam na co dzień, a nie będę go specjalnie brał tylko aby mieć CP w aucie :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek00 masz jakieś sprawdzone źródło pliku dla AA?

Z zmieniłem Toyotę (Toyota twoich) na Skodę i jest już A, ML i IC ale właśnie ta niedostępność oficjalnie AA mnie wstrzymuje.

Rotować telefonu nie bardzo mogę bo jest w Android One więc każda aktualizacja go "odrutuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek00 masz jakieś sprawdzone źródło pliku dla AA?
Z zmieniłem Toyotę (Toyota twoich) na Skodę i jest już A, ML i IC ale właśnie ta niedostępność oficjalnie AA mnie wstrzymuje.
Rotować telefonu nie bardzo mogę bo jest w Android One więc każda aktualizacja go "odrutuje".
Bez roota chyba nie da rady. Natomiast z rootem prawdopodobnie nie pójdzie Ci aktualizacja systemowa. Może tak być :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to wiem.

W zasadzie jestem gotów na kabel i AA ale wiem że trzeba podgrzać do fona plik konfiguracji. Poczytałem już że trzeba włączyć w ustawieniach pozwolenie na instalację z poza Google Play.

Plik niby do pobrania na dobreprogramy.pl ale wolałbym jakiś sprawdzony, ten portal do mnie nie przemawia.

Roota wiem, że nie zrobię dla tego o opcji BT dla AA nawet nie myślę :/.

Edit:

bardzo przepraszam za błędy w poprzednim poście. Pisane pod słońce, T9 jeszcze nie ogarnięty i tak głupio podpowiada.

Oczywiscie chodziło o zmianę z Toyota Touch na system Skody. 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przestał działać AA po aktualizacji telefonu i już nie kombinowałem z instalowaniem z poza sklepu , ponieważ i tak w AA nie działał Yanosik, zamiast tego używam Mirrorlinka i mam wszystko co potrzeba na ekranie fabrycznej navi , warunek połączenie telefonu po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale podobnie jak przy AA gada coś o braku połączenia z telefonem :(.

to jakaś apkka jest w telefonie potrzebna? Mam MI A2 z android 9 (program android one - bez dodatków sieci telefonicznej).

 

 

tak naprawdę fajnie było by wyświetlać google maps na ekranie samochodu. Reszta mi obojętna (może dla tego że nie wiem jakie to fajne ;) ).

 

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale podobnie jak przy AA gada coś o braku połączenia z telefonem :(.
to jakaś apkka jest w telefonie potrzebna? Mam MI A2 z android 9 (program android one - bez dodatków sieci telefonicznej).
 
 
tak naprawdę fajnie było by wyświetlać google maps na ekranie samochodu. Reszta mi obojętna (może dla tego że nie wiem jakie to fajne ).
 
Przepraszam, wszystko mi się pomieszało. Myślałem, że mowa o bezprzewodowym AA :-D Tylko do tego trzeba roota. Do normalnego działania nie jest potrzebny.

Żeby mieć AA to musisz go zainstalować. W PL Google Play go nie ma więc trzeba go pobrac jako APK np z serwisu apkmirror i zainstalować. Musisz mieć oczywiście odblokowaną opcje instalowania z nieznanych źródeł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał:

Żeby mieć AA to musisz go zainstalować. W PL Google Play go nie ma więc trzeba go pobrac jako APK np z serwisu apkmirror i zainstalować. Musisz mieć oczywiście odblokowaną opcje instalowania z nieznanych źródeł.

No właśnie - swojego czasu też męczyłem się, żeby przez to przejść.

Czy ktoś wie, dlaczemu nie ma AA w polskiej wersji? Czy to taki problem, żeby to udostępnić, skoro w zasadzie każdy kupujący w polsce samochód ma ten sam problem jeśli chce korzystać z AA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie i panewki...
Od dziś navi Google podaje prędkość. Dla mnie super sprawa.


Wygląda na to, że przenoszą wszystkie funkcjonalności z Waze, którego kupili. Fajnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zdecydowałem, że jednak kupuję nawigację, Padło na MIO DMIVUE 65 Truck z wbudowaną kamerą. Odbieram dziś w jakimś sklepie bo wczoraj zamówiłem t telefonicznie i mają im dosłać. Przejrzałem różne - ale ta ma chyba najwięcej przydatnych funkcji do jazdy z przyczepą i ten  rejestrator. No zobaczymy jak to się sprawdzi. Mnie osobiście nie podoba się tylko format wyświetlanej mapy , ale może się przyzwyczaję.

W smartfonie mam też OSM z pobranymi mapami offline krajów, przez które jedziemy do Grecji. Mam też MAPS.ME.

indeks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit. Już odebrałem, poustawiałem parametry nawigacji i dane  przyczepy i wydaje mi się, że powinno to fajnie działać. Dało się też na szczęście zmienić format wyświetlanej mapy - ja lubię najbardziej tradycyjny wygląd 2 D i tak jako jedna z opcji w MIo 65 na szczęście jest. kamera nadrywa super więc tym razem będę rejestrował jazdę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.