Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Możne jak jakby napisać do suportu Automapy to zainteresują się sprawą ?

Zapewne można spróbować zasugerować to im, czy też innym producentom. Spróbuję zasugerować takie rozwiązanie też do TomToma.

Jeśli dostaliby więcej zapytań w tej mierze to może coś z tego wyniknie.

Nie chodzi o wiele - wystarczy, żeby można było trasę dzielić na etapy i robić różne ustawienia dla każdego etapu. Wydaje się to nieskomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iGO można wyłączyć niezależnie opłaty autostradowe jak i viatoll.
Tak to wygląda (sorry za dyskomfort oglądania: z dysku jest OK- a więc można prawoklik i zapisać na dysk)
http://marusmk.spunkwood.eu/Pliki/iGO_alternate.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to, że iGO robi robotę, poprzez te wykluczenia - można wyłapać niechciane płatne odcinki i je wykluczyć.

Nie wiem jak AutoMapa, ale TomTom na pewno opcji takich wykluczeń nie ma (przynajmniej mój)...:-(

Znaczy się trzeba się przerzucić na iGO:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

widzę, że temat jest dość obszerny a czy ktoś był by tak miły :) z dobrze zorientowanych i mógł podać, które aplikacje warte są zainteresowania. Pytam, ponieważ ostatnio chciałem wjechać do Opola od strony autostrady i trafiłem na zwężenie z wiaduktem o wysokości 2 m i zrobił się problem jak wszyscy musieli się cofać ..... Chodzi głównie mi o to aby można było zaznaczyć, że jedzie się z przyczepą o wysokości "X" m

Edytowane przez Roballo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roballo napisał:

Witajcie,

widzę, że temat jest dość obszerny a czy ktoś był by tak miły :) z dobrze zorientowanych i mógł podać, które aplikacje warte są zainteresowania. Pytam, ponieważ ostatnio chciałem wjechać do Opola od strony autostrady i trafiłem na zwężenie z wiaduktem o wysokości 2 m i zrobił się problem jak wszyscy musieli się cofać ..... Chodzi głównie mi o to aby można było zaznaczyć, że jedzie się z przyczepą o wysokości "X" m

Ja mam TruckIN wysokości wiaduktów oraz tonaże, aplikacja dla ciężarówek ale ustawiasz sobie swoje dane.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Cezarr napisał:

Ja mam TruckIN

Możesz jakiś link podesłać?

Jak wpisuję TruckIN, czy TruckIN app to mi apka jakiegoś magazynu dla kierowców wyskakuje.

Edytowane przez poziom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cosik3 napisał:

na mapach targeo przy wyborze ciężarówki też można podać masy i wymiary, to wydaje mi się, ze w automapie też, bo jest opcje eksportu utworzonej trasy do automapy

dobrze Ci się wydaje , kilka stron temu  wrzucałem screen z AM ;)

 

ale osobiście tego nie testowałem więc nie powiem czy to sprawdza się w praktyce :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roballo napisał:

Ave Cezarr :) THX

Cezarr czy to chodzi o Sygnic truck ?

 

6 godzin temu, poziom napisał:

Możesz jakiś link podesłać?

Jak wpisuję TruckIN, czy TruckIN app to mi apka jakiegoś magazynu dla kierowców wyskakuje.

Dobra Panowie aplikacja przestała działać, trzeba ją zaktualizować ale nie jest ona dostępna na Google Play a nowej wersji nie mogę znaleźć,
tak więc już po aplikacji a była naprawdę fajna :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2019 o 09:14, Łza Włóczynutka napisał:

Częściowo to rzeczywiście rozwiązuje problem: można wybrać w jakich krajach winietowych omijać drogi płatne. W przypadku krajów z bramkami się nie da wybrać; zawsze coś. Dzięki

image.png.2ac2dbaa2428ac648900584b9372827b.png

Może głupie pytanie... Jak zrobić, żeby planowanie trasy na stronie ADAC było w języku polskim? Grzebię i grzebię, ale nigdzie nie mogę znaleźć opcji zmiany języka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.