Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą. Dla wszystkich, którzy chcą zaplanować w szczegółach swoją trasę / podróż, a nie wiedzą jak to zrobić. Instrukcja krok po kroku!

Zapraszam do obejrzenia mojego video-poradnika. Dowiecie się m.in.

1. Jak szczegółowo stworzyć trasę podróży, opracować przejrzystą mapę z poszczególnymi punktami. Jak wyznaczyć, nie tylko przejazd z punktu A do punktu B, ale również zaznaczyć stację benzynową, parking, atrakcje do zwiedzania - na tej podstawie możecie zaznaczyć dowolny punkt Waszej podróży.
Dzięki temu zawsze dojedziesz do celu jak "po sznurku/szynach".
Zobaczcie jak tworzyć Moje Mapy w Google Maps.

Dowiecie się jak mieć dostęp do planu podróży w nawigacji OFF-LINE.

2. Jak wyeksportować trasę z Google Maps i importować ją do darmowej nawigacji MapFactor (Android).
Instrukcja krok po kroku.

Pierwsza część filmu. Jak zaplanować trasę podróży w Google Maps?

Druga część filmu. Export trasy Google Maps do darmowej nawigacji Mapfactor (Android)

 

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, uwagi, proszę pytać na forum lub w komentarzach na Youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                         

@gladki83     >     Jesteś # 1 !

                             Podróże kształcą wykształconych.

                             Pozdrawiamy,

                             Ir & Ed

                             PS

                             Zapraszmy do Archiwum

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, uwagi, proszę pytać na forum lub w komentarzach na Youtube.

W planowaniu trasy gdzie dodaje się poszczególne (wcześniej zaznaczone) punktu można

ich dodać tylko 10, nie wyskakuje już "dodaj cel podróży"  a co dalej jak mam ich więcej :hmm:

post-7306-0-46364400-1434039624_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś Nokia HERE na Androida?

Tak, ja bawiłem się tą nawigacją. Miałem ją podczas naszej podróży jako zapasowa nawigacja.

Również bardzo dobrze się spisuje w trasie długodystansowej, u mnie Polska-Węgry.

Jak dla mnie brakuje możliwości wyznaczenia trasy przez wiele punktów.

Można w niej wyznaczyć tylko trasę z punktu A do punktu B

 

W planowaniu trasy gdzie dodaje się poszczególne (wcześniej zaznaczone) punktu można

ich dodać tylko 10, nie wyskakuje już "dodaj cel podróży"  a co dalej jak mam ich więcej :hmm:

Faktycznie można wyznaczyć trasę łącząc tylko 10 punktów, ALE! w jednej warstwie.

Zatem musisz stworzyć kolejną warstwę i kontynuować łączenie punktów.

 

Jeśli jednak chciałbyś spróbować użyć nawigacji podobnie jak ja, to zaznacz znaczniki na mapie, a potem tylko zaimportujesz je do nawigacji i możesz już z pozycji urządzenia wyznaczyć swoją trasę.

 

@gladki83 napisz czy masz konto w banku ?

                                          attachicon.gif00.png

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

podaj # rach. bankowego do przelewu

Iredzie, o co chodzi z tym bankiem i przelewem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gładki 83,

zrobiłeś wspaniały instruktaż w jaki sposób wykorzystać możliwości google map w smartfonie. Ja z tego nie korzystam ,ale z wielką przyjemnością obejrzałem Twoje filmy instruktażowe. Naprawdę ich profesjonalizm robi wrażenie.

Gdybyś był uprzejmy i znalazł trochę czasu to namawiam Ciebie do zrobienia podobnego instruktażowego filmu w jaki sposób BEZPIECZNIE zamieszczać zdjęcia .

Pozdrawiam Lucek26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@gładki 83,

zrobiłeś wspaniały instruktaż,

Gdybyś był uprzejmy i znalazł trochę czasu to namawiam Ciebie do zrobienia podobnego instruktażowego filmu w jaki sposób BEZPIECZNIE zamieszczać zdjęcia .

Pozdrawiam Lucek26.

Lucek26 dzięki że filmiki Ci się podobają. Napisz mi, (nawet na priv) więcej szczegółów odnośnie bezpiecznego zamieszczania zdjęć.. Gdzie, czy na forum czy ogólnie w necie. Co masz na myśli, a coś zrobimy :-)

 

 

W Targeo można też układać sobie trasę i wgrać do AutoMapy, tylko że jest to mapa Polski.

Po Polsce jest sporo narzędzi i możliwości. Za granicą już nieco gorzej. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ...można ich dodać tylko 10, nie wyskakuje już "dodaj cel podróży"  a co dalej jak mam ich więcej :hmm:

@TOM3653

Cała nasza marszruta na    jednej warstwie

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Srawdź ile info jest pod każdym znacznikiem informacji, kliknij na mapie lub w panelu...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.