Skocz do zawartości

Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?


Odrzutowy

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy co? Markę Ci podać ???  :look:  :hmm:  Manta, nówka, ma ze trzy miesiące :) Klasyczna nawigacja na szybę :)

Marka to nawet za mało, podaj dokładnie z numerem np. Manta Easy Rider GPS470

Jaka jest jej rozdzielczość- bo z tym najczęściej jest problem.

Mam na dysku jakieś iGO 2.4 na WinCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka to nawet za mało, podaj dokładnie z numerem np. Manta Easy Rider GPS470

Jaka jest jej rozdzielczość- bo z tym najczęściej jest problem.

Mam na dysku jakieś iGO 2.4 na WinCE

 Aaaaa.....  :look:

 

To popatrzę w domu wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Aaaaa.....  :look:

 

To popatrzę w domu wieczorem :)

 

Manta Easy Rider GPS470; ekran 4,3 ", rozdzielczość 480x272, 4GB pamięci wewnętrznej. Windows CE 6.0128MB RAM, procesor 500 MHz :)

 

Mam nadzieję, że coś znajdziesz :blagac:

Marka to nawet za mało, podaj dokładnie z numerem np. Manta Easy Rider GPS470

Jaka jest jej rozdzielczość- bo z tym najczęściej jest problem.

Mam na dysku jakieś iGO 2.4 na WinCE

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czołem.

 

Piszę do Was z taką prośbą o podpowiedź.

Posiadam moim zdaniem fajną nawigację (którą bardzo lubię) - Becker 7827 z 2008 roku z mapami Navteq (pewnie się domyślacie, że mam trochę dziur tu i tam :]) .

Nowe mapy do tego modelu wg informacji na stronie producenta to wydatek rzędu 470 zł.

 

http://www.beckerpolska.pl/mapy/mapy-europy-becker-7827-7926-7927-7928-7977-z101-z200-z250-ferrari

 

Nowa nawigacja tej marki to wydatek min. 700 zł.

 

http://www.strefakierowcy.pl/38551,becker-active-5-lmu.html

 

Co drodzy koledzy radzicie... Zależy mi na tzw. pakiecie Europa (ok. 40 krajów).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa jest na cały świat. Nie mówię tutaj o nawigacji typu GoogleMaps czy Janosik które to cały czas ciągną neta. Navigator czy Be On Road są naiwgacjami offline. Pobierasz sobie w domu interesujące Cię mapy. Jest tam opcja płatna ale ona uruchamia tylko to że możesz do nich wgrywać mapy TomTom-a. Niby dokładniejsze, ale ja się z tym nie zgodzę do końca bo ostatnio z ciekawości miałem przy wyjeździe na Węgry odpalonego oryginalnego TomToma-urządzenie i Navigatora na tablecie. Pokrycie map społecznościowych było zdecydowanie lepsze. I łącznie z tym że tymczasowe drogi wzdłuż budowanej autostrady były naniesione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Commander,

 

czytalem sporo pochlebnych uwag o Beckerze Professional 50 LMU.

Jej nastepca Professional .5 LMU oceniana jest juz zdecydowanie krytyczniej (zrodlo: Amazon.de).

Ja zdecyduje sie najprawdopodobniej na piecdziesiatke, jesli znajde ja w rozsadnej cenie z gwarancja bezterminowej aktualizacji map.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be On Road jest niezłą nawigacją, ale ja osobiście spotkałem się kilkakrotnie z niezgodnościami komunikatów głosowych z graficznym prowadzeniem na ekranie. Dokładnie pojechałem tak, jak wskazywał komunikat głosowy i było OK, Grafika na ekranie niestety chciała mnie poprowadzić w przeciwną stronę. Taki przypadek miałem ze trzy razy. Teraz wiem, że trzeba słuchać kobitki. :] Mieliście podobny przypadek z tą nawigacją?

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na posiadanie (czesciowe) siwizny, pozwalam sobie ponownie zabrac glos.

 

Alternatywa, glownie ze wzgledu na aktualne informacje o sytuacji na drodze pozyskiwane przez dostep do DAB+ i postep w rozwoju urzadzen, moze byc Garmin Nüvi 2599. Zniecheca mnie jedynie krytykowany sposob wyszukiwania opcji trasy. Sa trzy opcje i podobno nie sa optymalne.

Nie wiem z pewnoscia. To opinie, ktore przeczytalem.

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................................

 

Co drodzy koledzy radzicie....

Za taką cenę to może spróbować:

http://allegro.pl/gps-becker-traffic-assist-highspeed-odblokowanie-i5147944101.html

 

A jak będzię odblokowana- to instalkę iGO z nowymi mapami się znajdzie :)

Edytowane przez OnionSkin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Be On Road jest niezłą nawigacją, ale ja osobiście spotkałem się kilkakrotnie z niezgodnościami komunikatów głosowych z graficznym prowadzeniem na ekranie. Dokładnie pojechałem tak, jak wskazywał komunikat głosowy i było OK, Grafika na ekranie niestety chciała mnie poprowadzić w przeciwną stronę. Taki przypadek miałem ze trzy razy. Teraz wiem, że trzeba słuchać kobitki. :] Mieliście podobny przypadek z tą nawigacją?

 

Czasem lepiej nie słuchać i nie patrzeć.

post-14460-0-16144200-1430309759_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mandrol zmienił(a) tytuł na Jaka Nawigacja najlepsza jadąc z cepką?
  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.