Skocz do zawartości

Krzesła


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy Camp4you z elcampu. Dosc podobne do powyzszych ale na okraglych rurkach. Pierwszego dnia uzywania strzelil nit, ktory zastapilem srubka. Do konca sezonu sluzyly bezproblemowo.

Wczesniej uzywalismy lezakow z biedronki. 4 lata pojezdzily z nami, gabki zrobily sie byle jakie ale jeszcze da sie siedziec. Zeby nie skrzypialy tak glosno z czystym sumieniem bym polecil.

Ogolnie ciezko miec fotel dobry i tani... Jedne sie sprawdza drugie nie. Jak sie trafi.

 

My mamy Camp4you z elcampu. Dosc podobne do powyzszych ale na okraglych rurkach. Pierwszego dnia uzywania strzelil nit, ktory zastapilem srubka. Do konca sezonu sluzyly bezproblemowo.

Wczesniej uzywalismy lezakow z biedronki. 4 lata pojezdzily z nami, gabki zrobily sie byle jakie ale jeszcze da sie siedziec. Zeby nie skrzypialy tak glosno z czystym sumieniem bym polecil.

Ogolnie ciezko miec fotel dobry i tani... Jedne sie sprawdza drugie nie. Jak sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też mam takie jak kodi plastikowe i są super, mogą stać na deszczu żadnej tkaniny do zamoczenia

a dla wygody jak ktoś chce to może położyć na to pokrowiec czy taką nakładkę z materiału.

 

wow dobrze wyglądają ale ile miejsca zajmują.

W zależności od składu osobowego drogiej wycieczki przy moim składzie i składzie gfizyka to byśmy musieli jeszcze jedną bagażówkę ciągnąć.. :swiety:

Ja mam dwa komplety krzeseł. jedne mam takie jak gfizyk proste tanie za 24,99 z OBI. A drugi za 149,99 z Castoramy z podnóżkiem i funkcją leżaka.

hmm... ale i tak na wypady weekendowe biorę te mniejsze.

krzes%C5%82o%20turystyczne%20relax.jpg

wytrzymałość 100kg.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku kupiłem cztery w realu po 99.

Na zdjęciu jest błąd, bo cena jest właściwa ale zamiast krzesła jest fotel, ale jedyne co je różni to dolna część.

Mimo ponad setki na wadze żadne po dwóch sezonach nie chwieje się, nie skrzypi. Dzięki siateczce mogą sobie stać nawet na deszczu, a potem w kilka minut są suche.

post-3476-0-43925600-1321871290_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/86206-x-fotele-fotel-ogrodowy-plastikowy-bordo-i1916423471.html

My używamy takich krzesełek w ilości sztuk 6, może trochę ważą ale mało miejsca zajmują jak są włożone jedno w drugie. Do kompletu mam też stół owalny z tego samego tworzywa.;). mam też takie i taki http://allegro.pl/krzesla-turystyczne-wedkarskie-koncowka-towaru-i1937043714.html zastanawiam się nad używaniem ich w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gusia-s :) My kupiliśmy takie http://allegro.pl/sh...item=1847080538

Mieliśmy je w Sandomierzu i były przetestowane przez Marka (Szafa) kawał chłopa z niego :)

Test wytrzymały a był konkretny :):piwo:

Uważam że są w porządku ,wygodne, 5-pozycji :) (fajnie brzmi) :) Dla nas ok

Pozdrawiamy :banan:

 

Potwierdzam słowa Wojtka przetestowałem!Polecam!:ok:A to kawał chłopa to dokładnie moje 137kg i dały rade!!!:jesc::piwo::pub::yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Wojtka przetestowałem!Polecam!:ok:A to kawał chłopa to dokładnie moje 137kg i dały rade!!!:jesc::piwo::pub::yay:

 

kawał chłopa a leciutki jak piórko, dałeś tego dowód podczas disco disco partizany :bevil::bevil::bevil::D no król parkietu ronmalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napiszę taka ciekawostkę, że jesteśmy w posiadaniu krzesełek turystycznych wyprodukowanych w latach 70-tych. To jeszcze moi rodzice je kupili, a my dostaliśmy w

 

,, spadku". Najciekawsze jest to, że mimo użytkowania nigdy się nie zepsuły, rurki aluminiowe nie połamały a materiał nie wyblakł od słońca ani nie potargał. Wyglądają lepiej od tych chińskich w naszych marketach. Zastanawiam się dlaczego teraz sprzęt typu leżaki czy krzesełka wytrzymują często tylko jeden sezon :niewiem:. Kiedyś może nie było takich materiałów do produkcji jak są teraz, ale chyba solidniej były wykonane. Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napiszę taka ciekawostkę, że jesteśmy w posiadaniu krzesełek turystycznych wyprodukowanych w latach 70-tych. To jeszcze moi rodzice je kupili, a my dostaliśmy w

 

,, spadku". Najciekawsze jest to, że mimo użytkowania nigdy się nie zepsuły, rurki aluminiowe nie połamały a materiał nie wyblakł od słońca ani nie potargał. Wyglądają lepiej od tych chińskich w naszych marketach. Zastanawiam się dlaczego teraz sprzęt typu leżaki czy krzesełka wytrzymują często tylko jeden sezon :niewiem:. Kiedyś może nie było takich materiałów do produkcji jak są teraz, ale chyba solidniej były wykonane. Ela

 

 

 

Niestety dziś wszystko produkuje się z kilkuletnim okresem ważności. Era wielopokoleniowych sprzętów RTV, AGD itd już dawno minęła..

Też dostałem w spadku krzesełko - od dziadka :) Pamięta lata 60, a dziś przeżywa swoją drugą młodość.

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś wszystko produkuje się z kilkuletnim okresem ważności. Era wielopokoleniowych sprzętów RTV, AGD itd już dawno minęła..

Też dostałem w spadku krzesełko - od dziadka :) Pamięta lata 60, a dziś przeżywa swoją drugą młodość.

 

Dziś jest produkcja masowa i wielka konkurencja i jeszcze tania siła robocza za miseczkę ryżu. Ale można też kupić super sprzęt z doskonałych materiałów z serwisem i gwarancją ale koszta w granicy 600zł za fotel!!! Ruina dla domowego budżetu dlatego kupujemy lipę i często wymieniamy. Lub naprawiamy stare bo warto!!! Ja wyznaję zasadę jak mnie nie stać to kupuję porządne(nie zawsze znaczy drogie)!Służy długo,lepiej wygląda,większa przyjemność z użytkowania! No i zasada jak się dba tak się ma!PRZYKŁADY!!!Grill służy już 8 lat i jest dalej ok! Buty trekingi gore tex 6 lat i ok!Namiot willowy POLSPORTU dalej ok (impregnacja w zeszłym roku)Przykłady można mnożyć ale są też odstępstwa od tej reguły !!! Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Co sądzicie o takim zestawie dla rodziny 2+2? Jakiej można się spodziewać: (1) trwałości, (2) wygody, (3) praktyczności - przewóz/ użytkowanie na kempingu? Zdaję sobie sprawę, że jest to rozwiązanie tylko na posiłek, bo na takich "taboretach" dłużej nie da rady wysiedzieć. Oprócz tego miałbym fotele dla mnie i żony. 

http://www.2ememain.be/caravanes-camping/accessoires-de-camping/equipement-pi%C3%A8ces/table-pique-nique-266570627.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim zestawie dla rodziny 2+2? Jakiej można się spodziewać: (1) trwałości, (2) wygody, (3) praktyczności - przewóz/ użytkowanie na kempingu? Zdaję sobie sprawę, że jest to rozwiązanie tylko na posiłek, bo na takich "taboretach" dłużej nie da rady wysiedzieć. Oprócz tego miałbym fotele dla mnie i żony. 

http://www.2ememain.be/caravanes-camping/accessoires-de-camping/equipement-pi%C3%A8ces/table-pique-nique-266570627.html

 

podobny zestaw jest w decathlonie za 199 i w juli za 169 (rozmiary stołu są różne).

 

ja mam taki stolik + 2 taborety.

stolik dość mocno się kołysze, nie używam go.

taborety są dobre jako podnóżek do fotela/krzesła lub stolik na tace przy grillu. Przy obciążeniu 70kg nogi się zaczynają wyginać. Dla małego dziecka chyba niezbyt stabilne. Dla 5-10 latka pewnie bedzie ok

 

 

ten o który pytasz to jest chyba niska wersja (jest niewiele wyższy od stołka, a ten ma okolo 40-45cm), dla dorosłych się nie nadaje.

podobny zestaw jest w decathlonie za 199 i w juli za 169 (rozmiary stołu są różne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.