Skocz do zawartości

Pokrowiec na przyczepe


Rekomendowane odpowiedzi

nie wiesz czy pisali o tych pokrowcach źle czy dobrze ??

Myślisz że artykuł napisany z informacji handlowych mógłby stawiać towar który przedstawia w negatywnym świetle :hmm:. Proste, że pisali dobre opinie.

 

Z tym przykrywaniem to co osoba to inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak przeglądałem forum za informacjami jak przezimować przyczepkę to ktoś tak ma już zapakowaną i wiem że nie ma żadnego problemu ,a ja napewno napiszę wam w kwietniu bo, będę jechał na weekend (cele remontowo naprawcze tzn.uruchomić przed sezonem ogrzewanie i lodówkę) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak opakowaną przyczepę w zeszłym sezonie. No może nie tak, ale tą plandeką. Nie sięgała natomaist tak nisko plus wyciąłem dziurę w plandece na dachu zdjąłem kominek nałożyłem plandekę i założyłem kominek. Przyczepa była przewietrzana. Ale sam ta niebieska plandeka nie jest szczelna i zacieki były na przyczepie, chociaż na pewno nie takie jak w tym, roku kiedy na niej nie ma niczego. Prblem był natomaist inny plandeka na silnych wiatrach lekko się pozrywała, apotem dochodziło do zjawiska jej łopotu na wietrze. To z kolei spowodowało zmatowienie szyb. Dałem sobie z tm radę poprzez kupno środku do polerowania szyb w przyczepach, efekt jest fantastyczny, ale doszedłem do wniosku, że długotrwałe używanie tego typu plandeki nie jest jednak wskazane dla mojej przyczepki, ze wzgledu właśnie na szyby, a w przyszłości na możliwość zmatowienia powierzchni lekierowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja mam przykrytą przyczepkę tak jak piterssss(tylko zieloną, lekką plandeką), ale nie tak szczelnie. Na dachu pod plandeką położyłem kawałki steropianu co ma umożliwić moim zdaniem swobodny przepływ powietrza. Ponadto mam uchylone lekko wszyskie okna i wywietrzniki dachowe. Czasami wchodzę do środka i jak na razie nie ma żadnej wilgoci. Co do wiatru, to przy silnym plandeka hałasuje. No ale cóż, przynajmniej w środku jest pełny obieg powietrza, narazie nie czuć wilgoci. Pierwszy raz tak zabezpieczyłem swoją cycepkę. Zobaczymy na wiosnę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam zabezpieczoną i boję się do niej wchodzić. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych efektów ubocznych typu wilgoć, lub zmatowione okna. Zobaczymy mniej więcej za miesiąc. trzymajcie kciuki za moją i innych przyczepki, którzy postąpili tak samo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, a dziury żadnej w plandece nie było ?

Bo ja tak robię, choć oczywiście nie namawiam od wielu lat i nic sie nie dzieje.

Tylko przyczepa wysoko podniesiona jest i przewiew dobry jest pod spodem.

Fakt, lekko porysowały mi sie okna ale mi to nie przeszkadza.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przewiew jaki jest pod przyczepą nie pozwoli żednemu grzybowi wejśc ,następna rzecz to,jest kominek na dachu co nie pozwala aby plandeka przylegała całkowicie do dachu,następna sprawa ,ja mam pod lodówką wycięty otwór dla lepszej cyrkulacji powietrza i odprowadzenia ciepła w czasie pracy na gazie ,taki sam otwór jest przy ogrzewaniu po drugiej stronie ,odprowadzenie wody ze zlewu wychodzi również na zewnątrz i każdym z tych otworów w jakiś spsób wpada do przyczepy i wypada tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.