Skocz do zawartości

Członkowie BürstnerKlub


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzis dojecjalem moja budka pod dom i mam dziwne objawy tzn przy ruszaniu czuc jakby przyczepa przeskoczyla taki stuk i tak samo tlucze sie przy cofaniu z budka takie stuki jakby ktos mlotem walil po zaczepie co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mam dziwne objawy tzn przy ruszaniu czuc jakby przyczepa przeskoczyla taki stuk i tak samo tlucze sie przy cofaniu z budka takie stuki jakby ktos mlotem walil po zaczepie co to moze byc ?

 

Najprawdopodobniej walnięty amortyzator w suwadle. Wciskając i wyciągając rękę musi być bardzo duży opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY JEST JAKIŚ CHĘTNY NA PROWADZENIE TEGO WĄTKU ???

 

Ostatni wyparował. Może porwali go kosmici   :hmm: 

Także tylko przemyślane oferty - niebezpieczna fucha  :]  :]  :]


A jaki koszt takiej operacji ?

ten chyba najdroższy jaki widziałem 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=amortyzator+suwadła&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113

Musisz dobrać do rodzaju zaczepu i DMC budki.

Jeżeli masz trochę pojęcia o technice wymienisz sobie sam. Poszperaj na forum - jest dokładna instrukcja jak to się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gofer ja tez mam Fun Sportiv i w oryginale tez nie bylo rolet ale moj poprzedni wlasciciel je zamontowal we wszystkich oknach a koszt jest spory chyba ze sobie zainstalujesz takie domowe roletki a jaki masz model bo u mnie jest 4363ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gofer ja tez mam Fun Sportiv i w oryginale tez nie bylo rolet ale moj poprzedni wlasciciel je zamontowal we wszystkich oknach a koszt jest spory chyba ze sobie zainstalujesz takie domowe roletki a jaki masz model bo u mnie jest 4363ts

 

4364 tez 98r i tez ciagnie ja auto emocion

CZY JEST JAKIŚ CHĘTNY NA PROWADZENIE TEGO WĄTKU ???

 

Ostatni wyparował. Może porwali go kosmici   :hmm:

Także tylko przemyślane oferty - niebezpieczna fucha  :]  :]  :]

 

Na ta chwile mam czas zeby to ogarnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY JEST JAKIŚ CHĘTNY NA PROWADZENIE TEGO WĄTKU ???

 

Ostatni wyparował. Może porwali go kosmici   :hmm:

Także tylko przemyślane oferty - niebezpieczna fucha  :]  :]  :]

ten chyba najdroższy jaki widziałem 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=amortyzator+suwadła&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113

Musisz dobrać do rodzaju zaczepu i DMC budki.

Jeżeli masz trochę pojęcia o technice wymienisz sobie sam. Poszperaj na forum - jest dokładna instrukcja jak to się robi

Kiedy porwali go kosmici ???  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem od Andrzeja ale przegladajac ogloszenia to tak jakby razem z Pawlem to prowadzil bo pod jego imieniem i nr tel sa te same przyczepki

Andross nie wybierasz sie moze do Januszkowic ?

broń panie Boże nie lubie takich imprez brrrr,jak jade na pole to pierwsze co robie to pytam czy  czasem nie ma zlotu hehhe

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na ta chwile mam czas zeby to ogarnac 

 

No to zgłoś się do administratora po uprawnienia, myślę że nie będzie problemów  :yes:  Wreszcie może watek odżyje   :hop1:

Jeżeli jest ktoś przeciwny niech się ujawni.

Kiedy porwali go kosmici ???  :hmm:

 

No już chyba z rok będzie  :krzykacz:

http://forum.karawaning.pl/topic/9696-członkowie-bürstnerklub/page-3

broń panie Boże nie lubie takich imprez brrrr,jak jade na pole to pierwsze co robie to pytam czy  czasem nie ma zlotu hehhe

 

Widać nie trafiłeś na "normalny" . Ja gorąco polecam szczególnie oficjalne ogólnopolskie oraz organizowane przez adria465rt i Jack'a.

Ale przymusu nie ma. każdy robi co uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie u fachowcow od zaczepow. Koszt 470 zl. Do wymiany amor i tulejki na suwadle. A podczas jazdy probnej wszystko bylo sprawne. Dosc ciekawe to jest ze po odbiorze okazalo sie uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie u fachowcow od zaczepow. Koszt 470 zl. Do wymiany amor i tulejki na suwadle. A podczas jazdy probnej wszystko bylo sprawne. Dosc ciekawe to jest ze po odbiorze okazalo sie uszkodzone.

dla czego dziwne ,nie bronie gościa ale zaczep jak był przyrdzewiały i zastany to przy jezdzie próbnej mógł zachowywać idealnie kawalek przejechałes rdza sie wytarła i po robocie luzy wyszła ,to jest tak jak przy zatartych zwrotnicach,nówka ta przyczepa to nie była a ile stała nie wiesz,na pewno całą zime 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buerstner przyjechal na kolach a po 2 dniach go ogladalem i jazda probna wiec nie ma mowy o rdzy calkiem inna jazda byla no ale tel do goscia i wszystko zalatwione :) takze sprzedawca godny polecenia

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.