Skocz do zawartości

Modernizacje marki Bürstner


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety nie RobiBona. Jest to podnosnik hydrauliczny.

Ale jak ten znaleziony w necie pasuje to w czym problem?? Na co dzień szafkę masz zamkniętą i nie widać a nie zawsze można dokupić oryginał. Zamienniki też można stosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację RobiBona, w pełni się z tobą zgadzam. Chciałem tylko najpierw spróbować znaleźć oryginał.

Udało mi się znaleźć opcję wklejania zdjęć.

attachicon.gifIMAG0049.jpg

attachicon.gifIMAG0053.jpg

skoro znalazłeś już opcję wklejania zdjęć to teraz życzę powodzenia w poszukiwaniach :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

hejka czy wiecie może przypadkiem jak dostać się do żarówki w tej lampie??

żarówka jest MR16 wiec wykręcenie przy pomocy przyssawki nie wchodzi w grę bo jest głęboko.

czy kto już wymieniał żarówkę ??

post-5064-0-51987300-1376896006_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hmm dawno nikt tu nic nie pisał ale może ktoś zajrzy i podpowie w takim temacie:

Otóż: ponieważ z prądem mam doczynienia tylko gdy włączam światło w mieszkaniu chciałem zapytać się szanownego towarzystwa

czy znacie jakiś dobry serwis w Łodzi bądź okolicach w którym mógłbym podłączyć aku do swojego burstnera? W przyczepie istnieje instalacja 12v z gniazda 13pin.A może któryś z doświadczonych kolegów z okolic Łodzi pomógł by mi w tym temacie .Oczywiście nie za free .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak !!!!!! Ludzie czytają

Ok zrobię dzisiaj fotkę ale nie wiem czy zdążę wstawic bo wyjazd do teściowej mnie czeka daleki ale jutro na pewno je zapodam .

Wielkie dzieki za odzew

Do zobaczyska , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka czy wiecie może przypadkiem jak dostać się do żarówki w tej lampie??

żarówka jest MR16 wiec wykręcenie przy pomocy przyssawki nie wchodzi w grę bo jest głęboko.

czy kto już wymieniał żarówkę ??

{style_image_url}/attachicon.gif lampa.jpg

A odkręcenie tych 6 nakrętek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dostałem... odkręca się cały kinkiet zdecydowanym ruchem aby zapadka puściła..

UWAGAAA!!! nie robić tego w zimę - na niemieckich stronach ostrzegają ze poniżej 5st nie wolno odkręcać.. hahaha

trochę dziwnie aleee. udało się i wymieniona na LED :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie akumulatora w burstnerze to bułka z masłem..  zapodaj zdjęcie energobloku..

jest problem bo nie mam serwisu. :]

a zakładałem u siebie akumulator i super działa.. (przetestowane)

Cześć ufolz

Oto  fotki :

post-5968-0-39876400-1397480243_thumb.jpgpost-5968-0-20900500-1397480568_thumb.jpg

post-5968-0-65282300-1397480607_thumb.jpg

 

jakiś pomysł?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten model energo bloku nie posiada możliwosći podpięcia akumulatora (nie ładuje go) .

Najbezpieczniej będzie odnalezienie stałe zasilenie z samochodu 12V i przecięcie przewodów + i - i poprzez przełącznik dwusekcyjny rozdzielić podawane napięcie z samochodu lub akumulatora. i wtedy masz pewność że bedzie działać a przekaźnik przełączy na transformator w przypadku podania napięcia z 230V a włączy akumulator w momencie zaniku 230V.

Jeżeli ładowanie akumulatora w czasie jazdy to jednak bym się uparł przy małej przetwornicy 12V-230V i małemu prostownikowi z lidla który bierze 15W-20W a ładuje akumulator w czasie jazdy..

Osobiście tak zrobiłem i luzik i nie ingerowałem w instalacje typu mostki, diody i etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie mam 7 pin po niewiadce więc ladowania w czasie jazdy nie będzie/ mam przejściówke/.

Nie wiem czy to dużo roboty żeby to zmienić.

Myślałem ze będzie to prostsze.Z moimi zdolnościami to rzeczywiście robią się schody.

Hmmmm trzeba pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy najrozsądniejszym wyjściem w tej sytuacji będzie podjazd

do elektryka samochodem z przyczepą.

Jeśli nie czujesz się na siłach to możesz zrobić więcej szkody niż pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że masz 7pinową wtyczke nie zmienia faktu że Burstner ma 13pinową i możesz dokonać przeróbki i mieć prądzik budce.

Ale dobrze też marko6 prawi że jak nie wiesz co jest "5" to lepiej nie dotykać sie bo można spalić coś nie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.