Jump to content

Kemping Kacperkowo


KarawaningPl
 Share

Recommended Posts

Kemping Kacperkowo

Pole kempingowe z podłączeniami elektrycznymi.(6 szt.) Dostęp do łazienki, kuchni, miejsce do zmywania naczyń. Miejsce do grillowania, a także na ognisko. Plac zabaw dla dzieci.Widok na góry (rezerwat przyrody Kruczy Kamień, Święta Góra). Niezliczone miejsca na pieszą i rowerową wędrówkę.


dolnośląskie
Lubawka

ul.Podgórze 53
58-420 Lubawka


Otwórz kemping na mapie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cześć! Tak właściwie piszę, żeby zrobić Kacperkowo małą reklamę ;) Byłam tam drugi rok. Nie mamy ani campera, ani przyczepy tylko zwykły namiot :) ale jestem oczarowana okolicą i polem, dlatego postanowiłam troszkę ich pozachwalać i polecić to miejsce komu tylko się da. Cisza i spokój zagwarantowany. Właściciele bardzo mili i życzliwi. Zaplecze pola jest świetne - do dyspozycji gości jest czysta i dobrze wyposażona kuchnia i łazienka. Co kilka metrów stoją słupki z prądem. Dużo też drewnianych ławeczek i stolików. Właściciel w tym roku zbudował własnoręcznie altankę, w której można posiedzieć w razie deszczu.

Tylko 500 metrów od granicy z Czechami i oczywiście wiele miejsc do zwiedzania w okolicy jak same miasto Lubawka , Chełmsko Śląskie , Krzeszów czy Kamienna Góra . Z Lubawki jest dobra baza wypadowa do zwiedzania w Czechach http://www.adamski.pl/gory/skalne-miasto/ rowerkiem ok. 12 km. Do tego ok. 3 km. od miasta znajduje się zalew Bukówka. Jeśli chodzi o trasy rowerowe, to jest w czym wybierać! W tym roku byliśmy tam 5 dni, codziennie jeździliśmy gdzie indziej i jeszcze nam duuuużo do objeżdżenia zostało! No i jeszcze jeden smaczek... zabytkowa skocznia narciarska! Widoki zapierające dech w piersiach! Gorąco polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Witam czy ktoś coś wie na temat kempingu Kacperkowo w Lubawce.Szukam kempingu w okolicach skalnego miasta w czechach.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za namiary.Szukam jeszcze czegoś po Polskiej stronie.Wybieramy się na majówkę zbadać teren.Jeżeli znajdziemy w okolicy fajne pole to chcemy jechać w sierpniu na dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...