Jump to content

Budowa-SWIFT CORNICHE 12/2


PYNIUS
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś może wie jak i z czego są zbudowane te przyczepy?

Link to comment
Share on other sites

pewnie tak jak wszystkie przyczepy: z listewek sosnowych, sklejki, styropianu i paneli aluminiowych lub plastikowych (ściany dach)

Link to comment
Share on other sites

Rama ze stali, najczęściej ocynk Alko, koła z oponami, instalacja elektryczna z kabli miedzianych w izolacji PCV, drewno lite jako stelaż , styropian, aluminium, tworzywa sztuczne, pleksa, sklejka . Wszystko ze sobą połączone śrubami lub klejami. Często używa się zszywek. Ponadto gąbka i tapicerki. Meble wiadomo. Podłoga kratownicowa. Tyle na Twoje precyzyjne pytanie wiem :) A to na deser:

Edited by Wojtek Chrysler (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

:skromny:

 

Widziałem, chciałem podesłać ale nie znalazłem 2 części Swifta a o technologie montażu dachu mi najbardziej chodziło bo ten Baylei to jakaś techniczna paranoja... Plastikowe listwy i silikon na łączeniu każdego elementu. Silikon puści lub plastik od mrozu lub gałązki pęknie i woda leci do środka zamiast na zewnątrz. Wstyd. Taniość!!!

Link to comment
Share on other sites

Też szukałem II części ...nie ma ... ale są też inne firmy i relacje z budowy ... fajnie , że takie coś jest i można popatrzeć , przekonać się na własne oczy , że to co się robi we własnej stodole tak naprawdę niczym się nie rózni ...oprócz ceny oczywiście , można dobrze uszczelnić , prosto dociąć , pochować pod listewkami nierówności ... wszystko mozna jak się chce .... mówisz , że jakośc tam słaba ale gdyby robili na zawsze to kto by kupował nowe modele ? Podobno w firmach zatrudniają ludzi , którzy produkt mają testować tak by ich praca umożliwiła wyprodukowanie czegoś co się rozwali zaraz po końcu gwarancji ... ja w to wierzę , bo ileś już razy coś mi nawaliło miesiąc po okresie ochronnym ... takie czasy ...:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

×
×
  • Create New...