Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc


Scemek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowany zakupem przyczepy i prosiłbym o wyrażenie swojej opinii na temat marki Chateau. Gdyż jestem na etapie zakupu drugiej przyczepy, a nie chciałbym popełnić błędu jaki popełniłem przy zakupie pierwszej, nadmieniam, że był to Hylander Design 380. Zależy mi głównie na jakości wykonania, tzn. izolacja, meble i ogólne kwestie związane z eksploatacja.

Link do aukcji z przyczepą http://moto.allegro.pl/chateau-466c-2006r-piekna-namiot-i1880146792.html

 

Z góry dziękuję Scemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chateau to marka "delikatniejsza" niż Hobby czy Knaus, ale oglądając zdjęcia nie widzę nic negatywnego oprócz delikatnych wgnieceń po prawej stronie. Dziwi mnie trochę brak malowania prawego rogu, gdyż na lewym pasy wchodzą na przednią część, a po prawej jest bez pasów. Oczywiście zaraz przyczepę zapewne prześwietli gfizyk ;) Mieszane zdania są też co do przedniego okna dzielonego na 3 części. Jedni chwalą takie rozwiązanie, inni wolą jedną szybę... Kwestia gustu.

post-3272-0-21363600-1318880585_thumb.jpg

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na drzwiach też nie ma jakiegoś wgniecenia. Facet twierdzi, że nie, a brak naklejek na przednim narożniku tłumaczy małą zaprawką lakierniczą, jednocześnie twierdząc, że narożnik nie był stuknięty, co widać od środka bagażnika Nie wiem w co wierzyć, bo gdzie nie zajadę, to opisy nijak nie mają się do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś ten narożnik dokładnie sprawdzić. Wgniecenia nie są groźne. Cena/rocznik/jakość wg mnie dobra (powiedziałbym dziwnie niska cena, tu masz rocznik 2000 > http://center-camp.pl/p,s,oferta,oferta,10,produkt,339.html ) , ale w tej cenie może bym szukał starszej Hobby lub Knausa.

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym tak naprawdę Hobby i Knaus jest lepszy ? Hylandera nie chcę, bo temperatura jaką łapał na słońcu doprowadzała do topnienia gumolitu na podłodze :mlot:

Szafki bez zabezpieczeń, a jeśli były to na jakiś kluczyk. ┼╣le rozmieszczony środek ciężkości. Koła w samochodzie wyglądały jak w tatrze bez obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa była omawiana na forum- wystarczyło poszukać.

http://forum.karawaning.pl/topic/8560-bardzo-prosze-o-pomoc-w-wyborze-przyczepy-kempingowej/page__st__120 (posty od 127)

Ktoś ją już oglądał i oceniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na drzwiach też nie ma jakiegoś wgniecenia. Facet twierdzi, że nie, a brak naklejek na przednim narożniku tłumaczy małą zaprawką lakierniczą, jednocześnie twierdząc, że narożnik nie był stuknięty, co widać od środka bagażnika Nie wiem w co wierzyć, bo gdzie nie zajadę, to opisy nijak nie mają się do rzeczywistości.

Ta Chateau była już weryfikowana i zdyskwalifikowana tu na forum , ale dobrze że pytasz.

Odbierz wiadomość na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie broni. To Twój czas i pieniądze :-) Zapytałeś o ocenę i ją otrzymałeś. Co z nią zrobisz - Twój wybór.

IMHO - fotki nie odzwierciedlają stanu faktycznego. Tzn. najczęściej budka na fotkach wygląda o wiele lepiej niż w realu. Ale czasami może być inaczej.

Jak obejrzysz to napisz, czy nasze podejrzenia się sprawdziły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.