Skocz do zawartości

Burstner - wybór logo klubu


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Technologie wydruku już potwierdziłem jutro będę miał wycenę i drukujemy ;)

 

Czy macie jakieś propozycje dystrybucji? Proponowałbym ograniczyć wysyłkę do max. tzn żebym nie musiał każdemu z klubowiczów wysyłać. Nie ukrywam że byłoby to dla mnie dosyć uciążliwe.

Może w najbliższym czasie planujecie jakieś spotkanie w kilka załóg?

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologie wydruku już potwierdziłem jutro będę miał wycenę i drukujemy ;)

 

Czy macie jakieś propozycje dystrybucji? Proponowałbym ograniczyć wysyłkę do max. tzn żebym nie musiał każdemu z klubowiczów wysyłać. Nie ukrywam że byłoby to dla mnie dosyć uciążliwe.

Może w najbliższym czasie planujecie jakieś spotkanie w kilka załóg?

 

 

Major mysle że teraz na wakcje to ciężko bedzie ze spotkaniami. Najprościej bedzie jak wyslesz wszystko do mnie i ja sie tym zajme, mam czas to moge każdemu wysłac.

na PW wysle ci mój adres do wysyłki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super:)

Odnośnie kosztów.

Taki zestawik:

Komplet 2 duże logo oraz 4 małe logo drukowane na folii samoprzylepnej + lakierowanie laminatem UV to koszt: ok 14 zł brutto +/- 1 zł w zalezności od ilości.

Proponuję wydrukować tyle ilu jest zapisanych użytkowników - każdy otrzyma taki zestawik naklejek.

 

Jedno logo duże jest o wymiarach: 134mm x 335mm

Jedno logo małe jest o wymiarach: 50mm x 125mm

 

Wymiary troszkę zmienione - żeby uzyskać jak najmniejszy odpad.

 

Proszę o potwierdzenie naszego przywódcy ;) i drukujeeemy. Na 20 czerwca to musi być bo jadę na wakcję i musze przyozdobić kamperka ;)

 

Arkusz będzie wyglądał tak

 

e973194eac5ba217med.jpg

Edytowane przez major (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że potwierdzam :brawo:

Dawaj Major do druku a odnośnie kolportażu i tego komu będziemy wysyłać to założę osobny temat

Tusia - dziękuję za wszelką pomoc która naprawdę okazała się nieodzowna

Sprawami kolportażu to już się zajmę ale naprawdę doceniam chęć pomocy i na pewno jeszcze nie raz z niej skorzystam, oczywiście dla dobra nas wszystkich :przytul:

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że potwierdzam :brawo:

Dawaj Major do druku a odnośnie kolportażu i tego komu będziemy wysyłać to założę osobny temat

Tusia - dziękuję za wszelką pomoc która naprawdę okazała się nieodzowna

Sprawami kolportażu to już się zajmę ale naprawdę doceniam chęć pomocy i na pewno jeszcze nie raz z niej skorzystam, oczywiście dla dobra nas wszystkich :przytul:

 

 

spoko, nie ma problemu, tylko daj znac majorowi bo ja juz wysłałam mu dane do wysyłki

mam tylko nadzieje że znajdziesz na to czas ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Hejka, wczoraj zgłosiłem chęć przystąpienia do klubu, załapię się też na logo klubu. Czekam na info. Pozdrawiam wszystkich.

 

Chwilowo chyba się nie załapiesz   :oslabiony:  Mod gdzieś przepadł bez wieści...   :niewiem:  Gdzieś chyba mam komplet naklejek ( duża + 2 małe ) jeśli chcesz mogę Ci przesłać jak znajdę.

Podaj namiary na priv. ( 12 zł z wysyłką )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.