Skocz do zawartości

Burstner - wybór logo klubu


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, najmocniej was przepraszam za chwile milczenia ale miałem troche obowiązków natłok i nie dawałem rady wszystkiego ogarnąć

Odnośnie logo - projekt jest zatwierdzony, wybieramy wersję z oczkami oczywiście, zastanawiam się tylko nad rozmiarem

Osobiście uważam że 25 x 15 to wymiar maxymalny a zastanawiam się nad mniejszym tak 20 x 13

Projekt jest w fazie szlifowania na Corelu, a po drugie kolega co mam mi to wydrukować wyjechał do Anglii i będzie dopiero na święta. Wiem - mogę dać to gdziekolwiek ale wole to zrobić u niego :)

Także nie bójcie się tym razem temat nie umarł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchajcie, najmocniej was przepraszam za chwile milczenia ale miałem troche obowiązków natłok i nie dawałem rady wszystkiego ogarnąć

Odnośnie logo - projekt jest zatwierdzony, wybieramy wersję z oczkami oczywiście, zastanawiam się tylko nad rozmiarem

Osobiście uważam że 25 x 15 to wymiar maxymalny a zastanawiam się nad mniejszym tak 20 x 13

Projekt jest w fazie szlifowania na Corelu, a po drugie kolega co mam mi to wydrukować wyjechał do Anglii i będzie dopiero na święta. Wiem - mogę dać to gdziekolwiek ale wole to zrobić u niego :)

Także nie bójcie się tym razem temat nie umarł :)

 

 

 

Super :brawo: ,osobiście dla mnie niema znaczenia rozmiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

;) oj w sen zimy zapadliśmy - pierwszy śnieg spadł jak dobrze że mój FAN'nik jest w garażu.. :)

Apropo czy ma ktoś to logo w pełnej wersji?? corela? albo TIF??

 

:mod: Halo ! Pobudka. Jest kto jeszcze w klubie? :mod:

 

 

Czy naklejeczki już dojrzewają ? Może jakaś wrzuta zatwierdzonego projektu bo już zapomniałem o czym rozmawiamy :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szóstka to już coś ! :jump::hej: Tylko się nam geloo77 zagubił :niewiem: i dalej nie wiadomo co z naszą naklejką :krzykacz:

 

Ja na razie odtwarzam znaczki Burstnera. Jak skończę to się pochwalę tylko za zimno na razie na klejenie :balwanek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra wiem że mnie zaraz zlinczujecie za to że się nie odzywałem ale to wcale nie znaczy że nic nie robiłem :)

Wykonałem 2 próby wydruku wraz z kolegą Burstnerem i obie nie wypadły zbyt dobrze.

Ale sytuacja jest opanowana i w nagrodę za długie oczekiwanie dostaniecie nie jedną naklejkę ale całą serię o różnej wielkości. 2 naklejki będą duże formatu A5 i kilka mniejszych - jutro wrzucę zdjęcia a w tym tygodniu jadę do drukarni i zamawiam wydruk.

Tak jak było ustalone logo będzie z polskim napisem " klub" i z "oczkami"

pozdrawiam,

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.