Skocz do zawartości

Burstner - wybór logo klubu


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cały czas obserwuję temat a że nie lubię bicia piany to się nie odzywałem, ale tak sobie pomyślałem, że może dorzucić parę groszy do ceny naklejki na koszty utrzymania serwerów ??? Do naklejek i flag jest coś tam doliczane to można by było i do polarów, smyczy czy naklejek sympatyków poszczególnych marek przyczep???

 

 

Dobry pomysł:) Na pewno każdy grosz się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Cały czas obserwuję temat a że nie lubię bicia piany to się nie odzywałem, ale tak sobie pomyślałem, że może dorzucić parę groszy do ceny naklejki na koszty utrzymania serwerów ??? Do naklejek i flag jest coś tam doliczane to można by było i do polarów, smyczy czy naklejek sympatyków poszczególnych marek przyczep???

 

Jestem za, a teraz czekam na rozwinięcie się sprawy z logo - miejsce na przyczepce już gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłem z Tomiim że podsunę Wam pomysł odnośnie dorzucania sie do serwera

I tak: może dystrybucją nalepek zająłby się Tomii a my przy zakupie jej dokupywalibyśmy pozostałe gadżety forumowe, których jeszcze nie mamy.

Zaznaczam że jest to propozycja i mamy się do niej odnieść.Tylko w miarę sprawnie proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłem z Tomiim że podsunę Wam pomysł odnośnie dorzucania sie do serwera

I tak: może dystrybucją nalepek zająłby się Tomii a my przy zakupie jej dokupywalibyśmy pozostałe gadżety forumowe, których jeszcze nie mamy.

Zaznaczam że jest to propozycja i mamy się do niej odnieść.Tylko w miarę sprawnie proszę o odpowiedzi

 

Witam Baardzo rozsądna propozycja jestem zaaa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram - wprawdzie się dopiero co obkupiłem u Tomiego ale co tam :ok:

Przypominam, że mieliśmy jeszcze przedyskutować drobne szczegóły loga - oczka itp. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczka myslę że są już załatwione. robimy.

A reszty bym nie zmieniał bo po co zmieniać doskonałe ?

Skoro nikt nie zabiera więcej głosu w dyskusji to robimy. Uważam że jest doskonałe :winner:

 

A możesz podać jeszcze wielkość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie

Troszkę mnie nie było na Forum bo kierat dnia powszechnego niemiłościwy okrutnie przeto cieszę się jednako i popieram pomysł....;-)

Jak dobrze rozumiem o aktualnie fizycznej dystrybucji i możliwości nabycia takowych będziemy poinformowani ? Czy tak...?

 

Przy okazji podrzucam linka do ciekawej akcji społecznej, którą podesłali mi znajomi mail-em:

http://forum.karawaning.pl/topic/9865-drogie-paliwo-czy-nie-macie-juz-dosyc-petycja-do-premiera-rm/page__pid__233448?do=findComment&comment=233448

 

Pozdrawiam ;)

"Burnster"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.