Skocz do zawartości

Kemping Brzeźnica


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Brzeźnica

Obiekt leży w bardzo spokojnym rejonie, oddalonym od zabudowań miejskich oraz przemysłu. Otoczony jest lasami, które ciągną się na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów. Ośrodek jest ogrodzony i strzeżony całodobowo. Na terenie ośrodka znajdują się: - 15 domków 4-osobowych, - dogodne miejsca parkingowe, - pole namiotowe oraz caravaningowe, - strzeżony basen kąpielowy oraz brodzik dla dzieci, - boiska do koszykówki i siatkówki, - plac zabaw dla dzieci, - stanowiska do wędkowania, - rożen, sauna oraz wiele innych atrakcji.
śląskie
Brynek
śląskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping w najbliższej okolicy Śląska. Doskonały na krótkie wypady z dziećmi. Ośrodek posiada basen dla dorosłych i brodzik dla dzieci.Dla dzieci dosyć duży plac zabaw dobrze wyposażony. Znakomity dojazd drogą nr 11 (Bytom - Poznań), około 15 km za Tarnowskimi Górami. Położony nad zalewem, więc wędkarze znajdą tutaj wspaniałe pole do popisu. Toalety w miarę przyzwoite.

Na hasło karawaning.pl specjalna cena u gospodarza obiektu. Na terenie ośrodka odbywają się czasami zloty kół karawaningowych z pobliskich miast. Ogólnie na kempingu cisza i spokój, jest do wynajęcia dosyć duża wiata z paleniskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Potwierdzam

Na kemping mam 30 km

Szału nie ma ale na krótki wypad jest ok

Od kilku lat ten sam gospodarz bardzo życzliwy i zaradny

Kamping kosztuje grosze

Spokój i cisza

W zeszłym roku była spuszcza woda z jeziorka wycinanie traw i remont zapory więc teraz będzie pewnie tylko lepiej

Na krótki czas polecam

( basen czynny od 9.00 do 20.00)

Kiedyś gdy śmiałem z namiotem to pamiętam że będąc na polu płaciłem mniej niż gdybyśmy wykupywali bilety wstępu na basen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym kempingu bywam ostatnio często bo stoi tam przyczepa rodziców.... Jeżeli ktoś zainwestowałby w nowe sanitariaty to bardzo fajny ośrodek z basenem byłby w tej części Śląska

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym kempingu bywam ostatnio często bo stoi tam przyczepa rodziców.... Jeżeli ktoś zainwestowałby w nowe sanitariaty to bardzo fajny ośrodek z basenem byłby w tej części Śląska

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

tak z ciekawości ile kosztuje oplata roczna ( nie żebym nie miał gdzie  kempingu trzymać ale mam bardzo nie ustawny plac- wiec jak rozkradam basen dzieciom to kempingiem juz nie wyjadę ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wróciłem godzinę temu.. Duży basen będzie czynny od 1-go lipca, bo wtedy będzie ratownik. W brodziku woda jest. Kawiarnia ma nowego właściciela, ale będzie czynna codziennie też od przyszłego tygodnia. Ludzi mało. Cisza i spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obiekt na zewnątrz zadbany, dużo ludzi przychodzi tu wypocząć. I tym przyciągają. Miejsce ładne, niedaleko od miast a można się poczuć jak na wakacjach. Jednak jeśli ktoś chce tam pomieszkać chwilę w domkach- odradzam! W środku jest strasznie-zresztą myślę, że specjalnie na swojej stronie nie zamieścili zdjęć wnętrza domków. Stare farby,odłażące gumolity z lat 90', łóżka które się rozwalają, a w łazienkach jest tak obrzydliwie, że nikt nie próbował się kąpać.Wygląda to jak melina tylko do picia jednym zdaniem. Pan prezes ośrodka zwraca tylko uwagę by na zewnątrz było krystalicznie i opieprza za cokolwiek, natomiast oferuje ludziom takie warunki w domkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.