Jump to content

Problem z lodówką Electrolux

krys999
 Share

Recommended Posts

Proszę o pomoc

Z lodówki podłączonej na 220 V po jakimś czasie zaczyna śmierdzieć i jest ciepła w środku. niewiem.gif

Na gazie jeszcze nie próbowałem ...

ps. przy zakupie sprawdzałem na 220V i na gazie i w środku było chłodno, (ale tam nie chodziła tak długo) oslabiony.gif

Skąd ten smród ...

Pomocy

Witam

czy sie przypadkiem nie rozszczelnila i amoniakiem nie wali ??

jezeli tak to niestety lodowka do wymiany :(

pozdrawiam

Kolego określ nam rodzaj tego smrodu, czy jest to smród palonych przewodów(topiącej się izolacji) czy smród jakby Ci ktoś nasikał do lodówki?

Powodów smrodku może byc dużo...

Pozdrawiam

Adam

Edited by Adam1988 (see edit history)

Niestety zgniłymi jajami czerwona.gif

Już zdążyłem doczytać na forum że lodówka prawdopodobnie się rozszczelniła i jest do wymiany oslabiony.gif

Rozmawiałem już z gościem od którego ją kupiłem i obiecał że znajdzie pasującą w Holandii i mi po kosztach sprzeda, jak dla mnie plus dla sprzedającego.

Niestety zgniłymi jajami czerwona.gif

Już zdążyłem doczytać na forum że lodówka prawdopodobnie się rozszczelniła i jest do wymiany oslabiony.gif

Rozmawiałem już z gościem od którego ją kupiłem i obiecał że znajdzie pasującą w Holandii i mi po kosztach sprzeda, jak dla mnie plus dla sprzedającego.

ja bym najpierw sprawdził czy aby nie da się wymienić samego agregatu na nowy. do niektórych starych lodowek Electrolux jeszcze robi agregaty. koszt zakupu okolo 1300 PLN ale masz praktycznie nową lodówkę na wieki, znaczy sie przeżyje twoją budkę. kupisz używkę, a to loteria. po kosztach tzn. że sprzeda Ci za jakieś 800-900 PLN. ( jego koszt to około 100-150 EURO). pytanie czy nie warto troche dołożyć?

Edited by pisu22 (see edit history)

Właśnie że mówił o ok. 100 EUR - powiedział że jeśli przyczepka od niego to sprzeda po kosztach claps.gif

ja bym najpierw sprawdził czy aby nie da się wymienić samego agregatu na nowy. do niektórych starych lodowek Electrolux jeszcze robi agregaty. koszt zakupu okolo 1300 PLN ale masz praktycznie nową lodówkę na wieki, znaczy sie przeżyje twoją budkę. kupisz używkę, a to loteria. po kosztach tzn. że sprzeda Ci za jakieś 800-900 PLN. ( jego koszt to około 100-150 EURO). pytanie czy nie warto troche dołożyć?

Właśnie że mówił o ok. 100 EUR - powiedział że jeśli przyczepka od niego to sprzeda po kosztach claps.gif

gość handule też częściami do budek?

tez potrzebuję lodówke kupić

dałbyś jakieś namiary

Nie

Gość nie handluje częściami, tylko mówił że jak będzie w Holandii to może się dla mnie rozejrzeć za lodówką - przyczepka kupiona u niego.

gość handule też częściami do budek?

tez potrzebuję lodówke kupić

dałbyś jakieś namiary