Skocz do zawartości

WEGRY -WAKACJE- 2012r. Nasze plany.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

My też w tym roku planujemy wyjazd na wakacje na Węgry i bacznie obserwujemy temat. Planujemy wypad na początku lipca może ktoś z Was będzie śmigał w tym czasie?? Jakaś mała karawana ??

 

Cześć

 

Nam też się klaruje wyjazd w tym terminie . Zobaczymy jak pójdą plany urlopowe w firmie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się tam nie podobało.

Byłam jedną noc przejazdem, wracając do Polski (w celu zakupu świeżego wina ;) )

"Goły" jakiś ten kemping, drzew mało, zabrali nam dowód w kaucji jakby, pierwszy raz się z tym spotkałam.

I wszyscy są "zmuszani" do segregacji śmieci, trzeba dosłownie rozdzierać worki i wrzucać tam gdzie kazali :niewiem:

Łazienki stare ale czyste i drugi nowy pawilon, warunki sanitarne ok.

Plac zabaw dla dzieci mały ale fajny.

I niestety wszędzie daleko i dojazd dość trudny.

Mam pytanie, czy był ktoś może na kempingu Tulipan w Egerze w 2011 roku? Byłem kilkakrotnie w Egerze ale na kwaterkach, a teraz w 2012 myślę pojechać tam z moim nowym nabytkiem. Ciekawą mnie jakie są warunki na kempingu, łazienki, prysznice i czy ceny są takie jak na ich stronie http://www.tulipankemping.hu/

Mało jest fotek tego kempingu a już w ogóle nie ma łazienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ciekawie, do końca jeszcze nie wiem gdzie pojadę. Jeżeli będzie ładna pogoda przełom czerwca/lipca to mam w planie Bałtyk (Ustka, Chłapowo) a jak będzie brzydka lub nie pewna to właśnie planuje Eger i raczej tylko Eger. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kemping w Egerszalok.

http://www.egerszalok.eu/en/caravan_camping.html

Basen termalny, sauna w cenie. Cicho i spokojnie. Woda przy każdym stanowisku. Do Egeru można się wybrać rowerem. No i solna górka z basenami i spa niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fajnie się planuje jak za oknem-20 ,też myślimy o spędzeniu 2 tygodni u Madziarów w lipcu .Na pewno zaczniemy od Bogacza i zwiedzeniu okolic ,następnie w planie jest Budapeszt i zakole Dunaju.

Poszukuję jeszcze jakiegoś alternatywnego kempingu podobnego do Bogacza tj z bezpośrednim wejściem na baseny i przystępną ceną .Z tego co widzę 27% VAT robi swoje ,ceny deczko wzrosły ale może damy radę

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ogólnie chciałbym zacząć tegoroczny wypad z przyczepą na weekend majowy do madziarów . Może ktoś sprecyzować gdzie można pojechać na baseny termalne gdzie można by było skorzystać z kąpieli niekoniecznie pod gołym niebem? Zawsze jeździliśmy do hajdusoboslo ale to było już z początkiem lipca lub w połowie sierpnia. Chodzi o to aby dzieciaki skorzystały (9 i 5) z kąpieli przy złej pogodzie......

Myślałem o miscolc topolca groty wody 25-30 stopni c (jeździlem tam z rodziną 25 lat temu(było super)...może tam....ale campingu chyba tam brak nie mogę się doczytać

Czy jest jakieś miejsce na węgrzech które by można by polecić na maj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogólnie chciałbym zacząć tegoroczny wypad z przyczepą na weekend majowy do madziarów . Może ktoś sprecyzować gdzie można pojechać na baseny termalne gdzie można by było skorzystać z kąpieli niekoniecznie pod gołym niebem? Zawsze jeździliśmy do hajdusoboslo ale to było już z początkiem lipca lub w połowie sierpnia. Chodzi o to aby dzieciaki skorzystały (9 i 5) z kąpieli przy złej pogodzie......

Myślałem o miscolc topolca groty wody 25-30 stopni c (jeździlem tam z rodziną 25 lat temu(było super)...może tam....ale campingu chyba tam brak nie mogę się doczytać

Czy jest jakieś miejsce na węgrzech które by można by polecić na maj....

 

Ja zawsze i zdecydowanie polecam wszystkim BUK-FURDO. Jeżeli tylko uda mi się wycyganić w pracy chociaż jeden dzień wolnego na majówkę żeby był jakiś dłuższy weekend to pewnie się tam pojawię.

Tu masz strone http://bukfurdo.hu/en/

W miejscowości w sumie są 3 kempingi z czego jeden przybasenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.