Skocz do zawartości

WEGRY -WAKACJE- 2012r. Nasze plany.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Do Jolanty: kierunek południowo-wschodnich węgier jest tez i naszym ulubionym ale niestety w tym roku pojechaliśmy do Bogaćs., dlaczego ? oczywiście przez ceny w Tiszaujwaros,w tamtych latach dla gosci z kempingu baseny były w cenie kempingu a w tym roku taka niespodzianka płacić dodatkowo niestety było pieknie ale się skończyło szkoda tych basenów bo miło się je wspomina. Czekałem własnie jak ktos napisze o Kisvardzie bo to od NAS blisko a tu taki od Ciebie komentarz ,trzeba szukac na nowy sezon innego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znajomi byli w tym roku w Kisvardzie. Był to ich pierwszy i ostatni raz w tym miejscu. Trzeba się od razu określić jak długo zamierzmy zostać. Zapłacili za 10 dni, po 2 dniach stwierdzili, że owszem kąpielisko jest w porządku, natomiast w łazienkach i Wc nie było zupełnie sprzątane. Chcieli wyjechać i okazało się, że jak zapłacili, to pieniądze przepadają i nie ma zwrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od ładnych kilku lat jeździmy na majowy długi weekend do Hajduszoboszlo -wiem zaraz posypią się gromy, ale z racji tego że mamy małe dzieci , to jest to najlepsze z mozliwych rozwiązanie. Łazienki czyste, kemping duży i przyjemny, wejście bezpośrednio na baseny. Miejscowość o tej porze roku nie jest zbyt przeludniona, znaleźlismy przynajmniej 4 place zabaw odpowiadające naszym chłopakom. To też dobre miejsce na poznanie wielu fajnych miejsc.

Edytowane przez PATI73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponieważ wyjazdy w bieżącym roku dobiegają powoli końca nadchodzi czas na planowanie wyjazdów w nowym 2012 roku. Dlatego pozwoliłem sobie założyć temat związany z planowaniem na rok 2012 naszych wyjazdów na węgierskie baseny termalne. Osobiście mam zamiar zainaugurować sezon wyjazdem na baseny termalne na Węgrzech 28 kwietnia (piątek)2012r. i wykorzystać wolne dni świąteczne. Miejsce pobytu to na razie sprawa otwarta, w przypadku rozterek gdzie wyjechać pozostaje "ukochane" i niezastąpione BEREKFURDO. Pozdrawiam Wszystkich miłośników :serce: Węgier. Lucek 26

witam ,bylismy kilka razy w Bereku proponuję zainteresujcie się Csekokoszolo na południe 80 km. Powstał nowy dodatkowy kryty obiekt bez żadnych na opłat jak na razie, pozdrowienia z pod TATER !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : też myślę o spędzeniu tego weekendu w Hegyko. Musze jeszcze popracować nad małżonkiem, bo nie bardzo ma ochotę.

Od nas jest jedno z najbliższych kąpielisk. Pytaj co Cię interesuje, a chętnie odpowiem.

Witam z Nowego Targu ,też lubimy Wegry i na razie tylko tam odpoczywamy z Zoneczką też pracuję nad moją bo ma opory tak wczas jechać nasze ulubione Cserkoszolo ale nie byliśmy wHegyko możesz coś więcej napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tiszaujvaros czym dłużej jesteś tym mniej płacisz ale musisz być więcej niż 3 dni,ale masz rację podrożało doś sporo zobaczymy co będzie w 2012r ??????????

Edytowane przez PYNIUS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byliscie tu

 

 

Mosonmagyaróvár, Węgry

 

wstep okolo 9e na caly dzien

 

kemping na basenach -wstep prawdopodobnie w cenie

 

baseny fajne

 

blisko wieden i bratyslawa

 

jade na swieta do polski ,ale po swietach bede tu (baseny)

 

do nowego roku a sylwek w wiedniu

 

zycze wam wszystkiego naj naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELAOLA---- dzięki z tego co piszecie to tak .....w tisza jest fajnie i czysto ale trzeba maszerowac za kazdym razem na baseny , w szarympotoku to samo ,w Bereku jest okey ale bąbelki tylko w jednym basenie ,no i to bajoro obok produkcja owadów, Eger czy Egerszalok też na ramię broń i maszeruj .Bogacz to jeszcze przytulna wioska i camping,teraz dołożyli basen, w BUKU o key ale ceny !!!! Kisvarda dla ruskich , Neygerhaza ,Mezokowetz, Hajduszo czy Miszkolc to typowe socjalistyczne campingi dla Wegrów campingi poza basenami ,to są moje szczere wrażenia ,chociaż mile wspominam pobyt w każdym kurorcie to na razie wygrywa zdecydowanie nasza CZEREŚNIA od nas 425 km. ceny podobne jak wszędzie u braci,,ale czysto i wygodnie a basenów rynien do woli camping super . Odpoczywając szukamy dalej konkurencyjnych kempingów .Pozdrawiamy do zobaczenia na szlaku węgierskim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Mosonmagyaróvár jest dość drogo. Nocowaliśmy tam kiedyś na kempingu w tzw. "przelocie" - kemping taki sobie. Ponieważ lał niemiłosierny deszcz nie odwiedziliśmy basenu.

http://www.flexumrt.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=25&lang=de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, czy był ktoś może na kempingu Tulipan w Egerze w 2011 roku? Byłem kilkakrotnie w Egerze ale na kwaterkach, a teraz w 2012 myślę pojechać tam z moim nowym nabytkiem. Ciekawą mnie jakie są warunki na kempingu, łazienki, prysznice i czy ceny są takie jak na ich stronie http://www.tulipankemping.hu/

Mało jest fotek tego kempingu a już w ogóle nie ma łazienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamping Tulipan w Egerze znam z osobistych wizyt. Bardzo ładny, tuż przy Dolinie Księżnej Pani (jedna wielka winiarnia!!!!). Ceny podane na ich stronie. Łazienki są w dwóch blokach - jedne stare, blisko wjazdu (ale całkiem przyzwoite) a drugie w końcu kampingu, całkiem nowe i fajne. Bardzo sympatyczny właściciel, mówiący nawet trochę po polsku. Jedyny mankament dla mnie to odległość od kąpieliska - na nóżkach ca. 35 - 40 min. a parkingi przy kąpielisku wyłącznie płatne i drogie.

Pozdrawiam

Kubryk1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuż przy Dolinie Księżnej Pani (jedna wielka winiarnia!!!!).

Pozdrawiam

Kubryk1

 

Dzięki za info, a Dolina Księżnej Pani to może tzw 'dolina wina'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.