Skocz do zawartości

Wakacje 2012 Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

to ja też poproszę, bo przeglądam strony kempingów i jestem lekko zawiedziony cenami

osoba 10e, parcela 20-30e ... i z dwójka dzieci (2 i 5) ciężko się zmieścić w 40e (lipiec) :(

w/s do tego co płaciłem w Grecji w 2011 - 26e ... to straszna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj drogo ... liczę na czerwiec pierwszy raz mam możliwość jechać przed sezonem ... w Grecji brakowało mi architektury po dwuletnim lenistwie chcę trochę pofotografować kamienie głównie Dubrownik kusi ... polecano mi w okolicy Dubrownika Prapratno, że klimatem trochę zatoka do Greckich podobna https://www.google.pl/search?q=prapratno&hl=pl&rlz=1C1AVSX_enPL405PL405&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=qqZ1T5_VDsWGswakr6jDAw&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CDEQ_AUoAQ&biw=1024&bih=677

 

Konrad za taką kasę mam wypasione kwatery obok Trogiru na wyspie Ciovo (Trogir i Split rzut kamieniem).. sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka za 40-50E płaciłem ... szkoda targać graty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj drogo ... liczę na czerwiec pierwszy raz mam możliwość jechać przed sezonem ... w Grecji brakowało mi architektury po dwuletnim lenistwie chcę trochę pofotografować kamienie głównie Dubrownik kusi ... polecano mi w okolicy Dubrownika Prapratno, że klimatem trochę zatoka do Greckich podobna https://www.google.p...iw=1024&bih=677

 

Konrad za taką kasę mam wypasione kwatery obok Trogiru na wyspie Ciovo (Trogir i Split rzut kamieniem).. sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka za 40-50E płaciłem ... szkoda targać graty ...

 

 

dlatego muszę to przemyśleć, w Grecji to sobie jeszcze na dziko można postać :palacz:

 

a tak patrzę na kempingi w tym wątku i przyzwoicie wychodzi tylko http://www.autocamp-boban.com/index.htm

gdzie cena za mój zestaw to 160kn, czyli jakieś 90zł :ok: ale std daleko od thalatta :-]

 

ale już Strasko http://www.campingcroatiapag.com/camping-prices-croatia.html 41E :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad za taką kasę mam wypasione kwatery obok Trogiru na wyspie Ciovo (Trogir i Split rzut kamieniem).. sypialnia, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka za 40-50E płaciłem ... szkoda targać graty ...

 

Jeśli mam być szczery to wolę zapłacić nawet więcej niż za kwaterę i jechać w spokoju na jakiś kemp gdzie swoboda jest bez porównania, ale tego chyba nie muszę pisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no śniadania na trawie nic nie zastąpi ... a klimatyzowany apartament sprawi, że powłączamy zabawki do prądu i będziemy wkurzali się, że internet wolno działa ;) ... ten pomysł już upadł ... teraz trzeba zastanowić się ile córce można urwać roku szkolnego i w drogę !

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też poproszę, bo przeglądam strony kempingów i jestem lekko zawiedziony cenami

osoba 10e, parcela 20-30e ... i z dwójka dzieci (2 i 5) ciężko się zmieścić w 40e (lipiec) :(

w/s do tego co płaciłem w Grecji w 2011 - 26e ... to straszna różnica

 

 

 

Skąd takie ceny? Przeglądałem tegoroczny katalog Vacansoleil i tam ceny za parcelę kształtują się w granicach 150 zł w wysokim sezonie tj. po 17. lipca. W opłacie za parcelę masz pobyt 2 osób, ustawienie przyczepy i samochodu, prąd. Za dodatkowe osoby np. dzieci płaci się niewiele: eurokamp Lanterna na Istrii - 30 zł, Biograd na Moru podobnie. W czerwcu połowę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie ceny? Przeglądałem tegoroczny katalog Vacansoleil i tam ceny za parcelę kształtują się w granicach 150 zł w wysokim sezonie tj. po 17. lipca. W opłacie za parcelę masz pobyt 2 osób, ustawienie przyczepy i samochodu, prąd. Za dodatkowe osoby np. dzieci płaci się niewiele: eurokamp Lanterna na Istrii - 30 zł, Biograd na Moru podobnie. W czerwcu połowę taniej.

 

pisałem że np strasko ma taki cennik ?

http://www.vacansoleil.pl/camping/info/chorwacja-pag/novalja/kemping-strasko/VPL/9/2331001/

osoba 9.5e, parcela 22/27e (dzieci za free bo liczą od 7lat), ale to i tak daje 41e

 

na czym polega oferta Vacansoleil ? bo oni podają faktycznie cenę za parcele i tyle, a już się wejdzie na strone kempingu to jest rozbicie (osoby, parcela itd)

tą sa te same parcele ? czy może jakieś dalej od wody ?

 

bo np na Strasko żeby wyszła ta sama cena trzeba liczyć najtańszą parcele za 22e (w cenniku są po 22, 27 i 32e)

Vacansoleil podaje 180zł, co akurat odpowiada 2 osoby plus tańsza parcela :niewiem:

 

a już np na Lanterna (byłem tam ;)) to już masz 5-6 cen za parcele, bo to gigantyczny kemping, od wody do najdalszych parceli idzie się dobre 5-10min :bzik:

i tak można mieć parcele za 16e, a można za 34e (nawet 54e) ... ja 5lat temu płaciłem tam 32e za namiot i 2os

Vacansoleil podaje 150zł na tym kempingu, co odpowiada najtańszej parceli :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pojęcia, że Vacansoleil tak manipuluje cenami :dzieki: . Sorry...

 

może nie manipuluje ? może niższa cena wynika z "hurtowych" zakupów ? wcześniejszych rezerwacji itp ?

:niewiem:

 

aha nie wiem jak teraz, ale jak ja byłem na lanterna to basem był przy apartamentowcach i chyba osobno płatny

a może bezpłatny był np dla tych co mieli parcele lux ?

w każdym razie Vacansoleil podaje że basen jest, a opłatach nic :niewiem:

zresztą tak samo było na Olivia w Rabać http://www.vacansoleil.pl/camping/info/chorwacja-istria/rabac/kemping-oliva/VPL/9/2330022/

tam na 100% był płatny basen dla nas - ludzie z apartamentów mieli bransoletki :hmm:

 

wtedy się tym nie interesowałem, ale taraz basen dla dzieciaków byłby dodatkową atrakcją

zwłaszcza coś takiego http://www.vacansoleil.pl/camping/info/chorwacja-istria/novigrad/kemping-park-umag/VPL/9/2701003/

:ok:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzytałem dwukrotnie z usług Vacansoleil wynajmując na Istrii ich namioty i po zebranych pozytywnych doswiadczeniach w tym roku również zarezerwowałem namiot na Bijela Uvala i Bi Village bo ceny w czerwcu wydają się bardzo atrakcyjne: za trzy tygodnie na dwóch kempingach płacę 1700 zł za sześcioosobowy, w pełni wyposażony namiot z pełnym dostepem do wszelkich atrakcji typu basen, animacje, udział w imprezach. Ze względu na dużo niższe koszty zrezygnowałem z przyczepki bo z cennika wynikało, że tańszy jest namiot zabukowany w Polsce niż parcela płatna na miejscu. O kosztach dojazdu nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Pag lepiej promem czy lądem ? ... kurcze jakoś tak jarmarcznie mi się wydaje na campingach w Chorwacji po dwóch latach w Grecji ... i jakoś tak ludzi dużo :( ... może w okolicach Dubrovnika będzie luźniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Pag lepiej promem czy lądem ? ... kurcze jakoś tak jarmarcznie mi się wydaje na campingach w Chorwacji po dwóch latach w Grecji ... i jakoś tak ludzi dużo :( ... może w okolicach Dubrovnika będzie luźniej ...

 

jak byłem w połowie czerwca na Istrii to w sumie było pustawo, kempingi tak w 40-50% miały obłożenie :yes:

ale czytam że w lipcu, zwłaszcza po 15 to bywa że można się odbić od bramy bo full :(

 

ale podobno w Dalmacji łatwiej coś znaleźć :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.