Skocz do zawartości

Wakacje 2012 Chorwacja


Rekomendowane odpowiedzi

a te krotkie odcinki autostrady sa platne?

 

Jak dokładnie się przyjrzysz to tylko jest jeden kawałek autostrady, jakieś 5km zaraz za granicą słowacką i on nie jest płatny. Płatny odcinek zaczyna się odrazu za zjazdem an Magy..... coś tam (nie potrafię zapamiętać tych ich nazw :D )

Przed granicą z CRO trzeba się pilnować i nie dać navi, wtedy pojedziesz wzdłuż autostrady równoległą drogą

Jak byś planował wyjazd na początek czerwca to zapraszam do wspólnej jazdy zawsze to raźniej :-)

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja mam rezerwacje na ostatni tydzien czerwca w chorwacji na kempingu SOLARIS i byc moze ze 2 dni planuje spedzic na Wegrzech, ale to tez nie jest jeszcze pewne, bo jedziemy ze znajomymi, tylko oni jada do wynajetych domkow, a tylko my ciagniemy przyczepke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że my jedziemy pod koniec sierpnia. Pewnie wiele opinii i .wątków już się pojawi co i jak u naszych przyjaciół. Którędy i jak jechać, które z dróg są przebudowywane, a które już wyremontowano i oddano do użytku.

Dla mnie to na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Solarisie można śmiało brać Zone B za hotelem Niko Obsługa zawsze poleca A ale nie ma co przepłacać W zeszłym roku przełom lipiec-sierpień A-22E a B-9E także zawsze zostawało na Karlovacko

Pozdrawiam i życzę miłego planowania i wypoczynku

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Planujemy wyjazd ok 15-20.07 . Pierwszy postój w Sibinj niedaleko Senj. Bardzo fajny kemping , ma także kilka minusów (np wyjazd z kempingu). Po kilku dniach chcemy jechać na południe , docelowo najdalej w okolice Splitu.Trasa do Cro Czechy Słowacja Węgry.

Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apropo planów wakacyjnychChorwacka izba turystyczna wysyła już nowe cenniki i katalogi kempingów na 2012r.

 

Właśnie miałem pisać na ten temat. Dzisiaj odebrałem kopertę z teoretycznie nowymi info. Nie do końca jestem przekonany czy to są na ten rok bo w informacji o druku jest adnotacja Zagrzeb 2011 oraz "Informacje zebrano w 2011 roku", co nie zmienia faktu że są przydatne :-)

Nie wiem czy w tych z poprzedniego to było zawarte ale w tych są zaznaczone kempingi CCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Do Chorwacji planujemy pojechać i my (3+2). Planowany start 29.06, powrót 15.07. Z różnych względów rozminął nam się o tydzień wyjazd z ekipą łódzko-mazowiecką i na ten moment jedziemy sami - kierunek Istria bo tam jeszcze nie byliśmy.

Jakby ktoś chciał się dołączyć to więcej szczegółów na priv.

 

Pozdrawiam

toa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop w pracy ustalone teraz można już tylko odliczać w kalendarzu niecałe 5 miesięcy do wyjazdu:-)

 

Trasa ustalona już niemal dokładnie.

Wyjeżdżamy z BB 6 czerwca o godz. 17:00 i jedziemy przez Zwardoń na Słowację i dalej przez Węgry. Na Węgrzech postój w BUK FURDO. Zostajemy tam na jeden dzień żeby skorzystać z dobrodziejstw basenów. W piątek 8 czerwca rana jedziemy dalej w kierunku CRO. Chce dojechać w okolice Split - Makarska żeby się tam przespać do rana. Potem rano zjeżdżamy do Ploce i płyniemy promem na Peljesac. Na Peljesacu kierujemy się do Lovisty na camp DENKA. Siedzimy tam ok. tygodnia. Po tym czasie przenosimy się na PAG na Strasko. Tam zostajemy najprawdopodobniej już do końca pobytu czy znowu jakiś tydzień. Wracamy do BB między 23 a 24 czerwca.

 

Mam do Was trzy pytanka:

1.

2. Czy ktoś już był na campie STRASKO na Pagu?

3

 

 

 

 

Przeczytaj relację z kempingu Przepraszam za wycięte zdjęcia przez tinypic.

 

A TU jest relacja z Zaostroga Rywiera Makarska.

 

 

 

Pozdrawiam smoki3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie naposać coś o tym kempingu Camping Village Simuni http://www.eurocampi...Kolan+%28Pag%29

Spędiłem na autocampie Simuni 10 dni w 2009 roku .Było super ! Wszystko na miejscu nic tylko odpoczywac .Jak masz małe dzieci to możesz rano zaprowadzac do przedszkola i przedszkolanki prowadzą zajęcia dla dzieci .Są organizowane wieczorem zabawy przy orkiestrze a w czwartki jest swiniobicie dla mieszkanców autocampingu .Pieczen z swinki za darmo .Kobiety moga do południa uprawiac fitnes wodny ,Są tam trzy lokale ,Markiet i wypożyczalnie sprzętu wodno rowerowego.Każdy stoji na swojim stanowisku odgrodzony od sąsiada żywopłotem .Tak jak pisałem super.Sanitariaty również dobre.

No ale to było w 2009 roku

 

 

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za tak wyczerpujący opis i za zdjęcia :dzieki::bravo::banan::bevil::ok:jedziemy :drive:

 

 

Spędiłem na autocampie Simuni 10 dni w 2009 roku .Było super ! Wszystko na miejscu nic tylko odpoczywac .Jak masz małe dzieci to możesz rano zaprowadzac do przedszkola i przedszkolanki prowadzą zajęcia dla dzieci .Są organizowane wieczorem zabawy przy orkiestrze a w czwartki jest swiniobicie dla mieszkanców autocampingu .Pieczen z swinki za darmo .Kobiety moga do południa uprawiac fitnes wodny ,Są tam trzy lokale ,Markiet i wypożyczalnie sprzętu wodno rowerowego.Każdy stoji na swojim stanowisku odgrodzony od sąsiada żywopłotem .Tak jak pisałem super.Sanitariaty również dobre.

No ale to było w 2009 roku

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurcze nie planowałem tego ale pojawiła się szansa na urlop w czerwcu i dla odmiany skoczyłbym do Chorwacji, ale poniżej Splitu. Widzę Bartosz, że interesujące mnie rejony zaplanowałeś. Jakie są mniej więcej ceny za campingi w czerwcu 2+2. A ceny promów sprawdzałeś ? Masz dzieci na pokładzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.