Skocz do zawartości

Kemping Baltic Nr 78


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ma ktoś skan ostatniego cennika ?

ze strony już zniknął ,  ciekaw jest o ile ceny pójdą do góry.

generalnie to myślę że cena minimalna w przetargu zostanie przekroczona . Sam zwrot z najmu domków zakładając że będą wynajęte tylko w okresie letnim  pokryje koszty całorocznej dzierżawy. Wiadomo dochodzą inne koszty , media, pracownicy itd.

Miodu już nie będzie ale myślę że w skali roku z pół bańki na czystko powinno zostać  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

ma ktoś skan ostatniego cennika ?

ze strony już zniknął ,  ciekaw jest o ile ceny pójdą do góry.

generalnie to myślę że cena minimalna w przetargu zostanie przekroczona . Sam zwrot z najmu domków zakładając że będą wynajęte tylko w okresie letnim  pokryje koszty całorocznej dzierżawy. Wiadomo dochodzą inne koszty , media, pracownicy itd.

Miodu już nie będzie ale myślę że w skali roku z pół bańki na czystko powinno zostać  :-]

Kuba w święta wielkanocne przyczepa plus auto wyszło nas koło 100zl doba, w sezonie kamper kosztował nas chyba koło 140 parę złotych. Co do domków tak samo myślę że pokryją koszty dzierżawy.

Ile zostanie to też zależy od kreatywność najemcy, Pod Brzozami ciągle coś się dzieje i ludzie się zjeżdżają, myślę że jak w Kołobrzegu będą organizować takie imprezy ludzi będzie więcej, widzę sam po sobie, wolałbym Kołobrzeg.

Ale żeby nie było że konkurencja z Ustronia teraz odpuści i stary/nowy dzierżawca zostanie wsadzony na minę żeby po sezonie lub dwóch zbankrutować i wtedy przejąć pole za mniejsza dzierżawę :hmm: 

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał(a):

Ale żeby nie było że konkurencja z Ustronia teraz odpuści i stary/nowy dzierżawca zostanie wsadzony na minę żeby po sezonie lub dwóch zbankrutować i wtedy przejąć pole za mniejsza dzierżawę :hmm: 

wszystko zależy od kreatywności dzierżawcy.  jak "stary" był przyzwyczajony że siedział sobie  przez trzy cztery miesiące  na ciepłym biznesiku i zarobiona kasa wystarczała z górką na cały rok  to teraz jak koszt dzierżawy wzrośnie 10x to już tak nie będzie.

teraz trzeba będzie trochę więcej popracować w skali roku  kilka imprez dodatkowych typu święta, sylwester itd może właśnie samoobsługowy camperpark czynny przez cały rok,  jakaś dobra knajpa.

Miejsce ma spory potencjał tylko trzeba go wykorzystać i  trochę popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, peja76 napisał(a):

ale jaja tam się dzieją.

Skończy się tym, że na sezon alko kemping będzie zamknięty albo będzie stary dzierżawca rządził podczas kilkuletniej batalii z miastem. Umowę miał skrajnie niekorzystną. Pewnie zainwestował tam w domki setki tysięcy złotych i teraz ma je zostawić ?  Osobiście mając dzierżawę budowałbym Tinyhouse na lawetach 3,5t i w takiej sytuacji zabrałbym je na nowe miejsce.  Widzę, że są tam całkiem ładne domki i łazienki a latem camping pęka w szwach.

skończy się to katastrofą - brak rezerwacji na sezon i wszystko będzie odbywało się tuż przed. Myślę, że aktualny dzierżawca jest na dobrej drodze do pozostania na lata. Nawet jak wyda 200.000zł na najlepsze kancelarie, to oszczędzi i zarobi miliony.

uwaga - nie mam nic na nowego ani starego, nigdy tam nie byłem...

Ciekawe, że sprawa słynnego morderstwa jednej Pani z domków nie wpłynęła na zainteresowanie obiektem.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maarec napisał(a):

Umowę miał skrajnie niekorzystną. Pewnie zainwestował tam w domki setki tysięcy złotych i teraz ma je zostawić ?

Ale on korzystał prawie za darmo z tego kempingu. Skoro więc nie płacił rynkowego czynszu, to musi oddać to co zbudował, a co i tak kilka razy mu się zwróciło. Więc jakby nie patrzeć zrobił złoty deal.

Niemniej miasto robi dziadówę straszną.

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cathay napisał(a):

Ale on korzystał prawie za darmo z tego kempingu. Skoro więc nie płacił rynkowego czynszu, to musi oddać to co zbudował, a co i tak kilka razy mu się zwróciło. Więc jakby nie patrzeć zrobił złoty deal.

Niemniej miasto robi dziadówę straszną.

Dokładnie. Tam mógłby ruszyć sezon najpóźniej w kwietniu a bałwany robią start przetargu w maju. Kompletne dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 09:50, Commander napisał(a):

Kasa kasa kasa...

Biznes jest biznes ... o dudki chodzi ...

Szczegóły są o tu .... https://kolobrzeg.naszemiasto.pl/dzierzawca-camping-baltic-w-kolobrzegu-zaskarzyl-uchwale-i/ar/c1-9224383

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.