Jump to content
konrad_b

Hobby - Przewodnik po modelach

Recommended Posts

piotrekbb

coś ci się pomieszało on ma światła 2002-

szczypek73

jak jak na avatarze wyglada na 2000 masz moze zdiecja twojej przyczepki na forum ??

bodzioklb

zbiornik na brudną

w cepce czy pod cepka?

kilka pytan:

a jak to bylo z lodowkami czy byly lodowki bez zamrazalnika? w ktorym roku zaczeto stosowac oswietlenie w lodowce?

obudowy ogrzewania sa brazowe i biale - czy to zalezne od rocznika i modelu?

jakich producentow stosowano mikrofalowki?

konrad_b

w cepce czy pod cepka?

kilka pytan:

a jak to bylo z lodowkami czy byly lodowki bez zamrazalnika? w ktorym roku zaczeto stosowac oswietlenie w lodowce?

nie zależy od opcji ? zawsze jest elektrolux ?

u mnie jest zamrażalnik, nie ma światełka, tzn nie było bo teraz już jest ;)

te starsze modele też chyba mają zamrażalnik

obudowy ogrzewania sa brazowe i biale - czy to zalezne od rocznika i modelu?

do białego wnętrza biała obudowa ? nie wiem czy od początku były białe trumy

z trumą to też jest kwestia modelu, ja mam np automat z bateriami, wcześniej były z pstryczkiem

potem weszły te obłe

szczypek73

konrad_jak

zamontowałeś to światełko

konrad_b

konrad_jak

zamontowałeś to światełko

taśma led samoprzylepna, cienki kabelek pod uszczelką i wyłącznik, coś jak krańcówka w drzwiach samochodowych, ja kupiłem w elektronicznym

coś takiego

Edited by konrad_b (see edit history)

bartosz_b

Bartosz a który rok jest twoja, bo po drzwiach widać, że chyba trochę młodsza.

2005

szczypek73

a jak by po kombinować to dało by rade na czujnik zrobić :D

bartosz_b

nie zależy od opcji ? zawsze jest elektrolux ?

u mnie jest zamrażalnik, nie ma światełka, tzn nie było bo teraz już jest ;)

do białego wnętrza biała obudowa ?

Jeżeli chodzi o lodówkę to teraz jest Dometic chyba że to jakaś firma siostra Elektroluxa ale nie wiem.

Natomiast w poprzednim hobby Excellent z roku 98 miałem białe meble i białą Trumę teraz jest wnętrze jasno brązowe i brązowa Truma. Jedna i druga ma baterie do iskry

Może ktoś wie od kiedy w WC jest elektroniczny wskaźnik kasety i w jaki sposób on działa, bo u mnie nic nie pokazuje.

przemek70

Moja ma tabliczce i w papierach 2001, ale może być tak, że wchodził nowy model razem z końcówką starego

konrad_b

Moja ma tabliczce i w papierach 2001, ale może być tak, że wchodził nowy model razem z końcówką starego

na pewno tak jest, jak pisałem opierałem się na ogłoszeniach, a w D jest chyba tak że w papierach jest data rejestracji a nie produkcji ?

np model jak mój, ale niebieski był w roku 93, a z tego roku są też czarne :bzik:

piotrekbb

Przemek na 100% ma światła 2002- (tak pewnie ma końcówkę 2001 i założyli nowy zderzak) , wcześniej były węższe.Zmaina przodu była od 2003r

Lodówki miały różne zamrażalniki starsze taki mały kwadratowy , nowsze duży prostokątny , ja mam Dometic z dużum zamrazalnikiem i oswietleniem (przejęcie Elektrolux w tym segmencie) ,najnowsze są wysokie.

Hobby daje zbiornik na szarą przenośne ,jest w bakiście.Odudowe pieca mam brazową (nowy wzrór) zapłon automatyczny, mikrofalówka LG (planuje wymiane na taka z grilem)

Edited by piotrekbb (see edit history)

bodzioklb

piotrek - grill moze ci nie pociagnac na kempingu... instalacja tez w cepce bedzie wymagala ingerencji - wieszy bezpiecznik i grubsze kable bo grill ma duzy pobor

jak masz zakladac mikrofalowke z grilem o malym poborze pradu to lepiej nie zakladaj bo grill tam niczego ci nie upiecze ani nie usmazy - co najwyzej podgrzeje ;)

Edited by bodzioklb (see edit history)

przemek70

Piotrekbb wyposażenie mam takie jak Ty, tylko lodówka bez światła. Mam pytania o czystą wodę, bo miałem

wycięty oryginalny zbiornik i założyłem pod kanapą 70 litrów. wydaje mi się, że oryginalny był mały bo jest tam mały

luk hyba do wyciągania zbiornika.

piotrekbb

Grill spokojnie pójdzie, używam przenośnego elektrycznego ,instalacja jest chyba "nadwymiar" po przekroju wygląda jak 3x2.5 ale sprawdzę.(instrukcja niestety podaje max1000W )Nie mam zamiaru piec ale zarumienić np,Lasagne

Zbiornik na czystą wode mam oryginalny pod podkową ,nie wiem ile ma ale chyba 50 lub 70l

Edited by piotrekbb (see edit history)