Skocz do zawartości

Kemping Tabaszowa-Witkówka


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

Kemping Tabaszowa-Witkówka

Pole namiotowe i campingowe Tabaszowa-Witkówka zaprasza nad jezioro Rożnowskie. Nasze miejsce to blisko kilometr piaszczystej plaży, zacienione pole na campingi oraz dogodne miejsce kąpielowe z łagodnym zejściem do wody. Zbiornik Rożnowski to sztucznie utworzony zalew w przełomowej części Dunajca, perełka Pogórza Rożnowskiego. Raj dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych oraz amatorów wypoczynku na łonie natury. Pole namiotowe Witkówka to odludny zakątek na Pogórzu Rożnowskim. Prowadzi tutaj kręta górzysta droga, a do ośrodka przejeżdza się przez gęsty las. Bezpośrednio za ścianą leśną znajduje się pas trawiasto-piaszczystej plaży wraz z łagodnym, piaszczystym zejściem do wody. Świeże powietrze, dużo słonecznych dni w sezonie wakacyjnym, ciepła woda, pełna ryb, dają warunki do wszechstronnego wypoczynku. Pole campingowe może pomieścić około 50 przyczep wraz z samochodami. Z miejsca postoju można przyłączyć zasilanie elektryczne. Pole jest oświetlone i strzeżone nocami. Można także przyłączyć wodę. W tym celu należy posiadać węża ze złączką. Miejsca są zacienione, usytuowane bezpośrednio przy plaży. Przed przyjazdem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja na miejsce pod camping. Wyjątkową atrakcją w skali jeziora Rożnowskiego jest nasza plaża. Długa, szeroka łacha piasku, wydzielone kąpielisko dla dzieci, łagodne zejście do wody to główne atuty. Można tutaj zacumować własny sprzęt pływający (wcześniej należy to uzgodnić z właścicielami kąpieliska). Kąpielisko nie jest strzeżone przez ratownika. Do najbliższego sklepu jest około kilometra, więc dla wygody naszych gości zorganizowaliśmy coś na miejscu. Bufet z szybkimi daniami na ciepło. Znajdziesz tu także zimne piwo z beczki. Stoisko z napojami i lodami z pewnością spodoba się najmłodszym. Oprócz tego kiosk z artykułami "pierwszej potrzeby" (papierosy, etc). Fundamentem niepowtarzalnego klimatu, o który dbamy od lat jest nasza filozofia oparta na połączeniu swobody oraz odpowiedzialności Naszych Turystów. Tworzymy grupę ludzi zakochanych w tym pięknym zakątku. Potrafimy cieszyć się jego urokami, dbamy by miejsce to wyglądało atrakcyjnie także podczas okresów załamania pogody. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować słonecznej aury ale każdemu kto nas odwiedzi obiecujemy przyjacielską atmosferę.

CENNIK USŁUG ważny od czerwca 2011 r.

Pobyt osobo-doba:

>>>5.00 PLN samochód osobowy.:

>>>3.50 PLN ciężarówka, mikrobusu, furgonu:

>>>7.00 PLN przyczepa campingowa.:

>>>7.00 PLN przyczepa z przystawką:

>>>8.00 PLN motocykl:

>>>3.00 PLN podłącz do sieci elektr.:

>>>8.00 PLN opłata za psa:

>>>2.00 PLN namiot 1-2 os

>>>6.00 PLN namiot 3-4 os:

>>>7.00 PLN namiot wieloosobowy

>>>8.00 PLN wjazd jednorazowy:

>>>8.00 PLN

Można przybić do brzegu swoją łódką. W pobliżu znajduje się punkt gastronomiczny i WC. Od czasu do czasu przypływa statek turystyczny, którym można zabrać się na rejs po zaporze. Tabaszowa-Witkówka 33-312 Tęgoborze tel: 0 604 653 653


małopolskie
Tabaszowa
małopolskie

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Długich weekendów w tym roku jest niewiele, ale może kogoś zainteresuje Tabaszowa. Warunki są trochę spartańskie. Z drugiej strony położenie i atmosfera rekompensują niedogodności. 

https://magneticlife.eu/polska/beskid-sadecki/pole-namiotowe-tabaszowa-czyli-ekstremalne-wyzwanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2011 o 16:15, KarawaningPl napisał:

Przed przyjazdem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja na miejsce pod camping.

Jak dla mnie powyższe to całkowita dyskwalifikacja tego pola ...

32 minuty temu, Kajman napisał:

Nie wiem, ale dla mnie to jest antyreklama tego miejsca, same stałe zabetonowane przyczepy, bardzo krzywo, wjazd na milimetry, wyjazd tylko dla 4x4 lub gospodarz Ci cepkę wyciągnie za 20 PLN (co będzie jak przyhaczy?), opisują syf pływający, mówią, że sprzątają wodorosty a na załączonym filmiku więcej wodorostów niż wody - raczej bym tyłka tam nie zamoczył :foch:

image.thumb.png.f1b7a59a3c54e03b9d84f18f8755b386.png

Przepraszam, ale takie jest moje wrażenie :no: Sto razy bardziej bym wolał pojechać gdzieś na dziko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda leży zapewne gdzieś po środku - sama Tabaszową znam i okolice j. Rożnowskiego - na polu nie byłem
Okolica - super,  jezioro raczej syf - cen pobytu nawet nie czytałem
20 dychy jak dałem właścicielowi zarobić - uważam zdzierstwo za pół litra ropy i 10min roboty - max akceptowalna stawka to 5-10zł
Kudłacze i starą drogę zapewne wielu kojarzy, jeszcze wtedy nie byłem zaprzyjaźniony z Marysią i Jankiem Kudłaczami - byłem po prostu facetem z ulicy który podjechał solówka i pytał - odpowiedź była co sie martwisz nie dasz rady przyjadę wciągnę a żadnej kasie nie było ani słowa
Dla mnie to pole  - no może wskoczę tu kiedyś ale to tak na weekendowego grila bo blisko na pobyt zdecydowanie nie a pod górę może jakoś sie wygrzebię.

3 godziny temu, lbuster napisał:

Jak dla mnie powyższe to całkowita dyskwalifikacja tego pola ...

@lbuster Nie to nie jest dyskwalifikacja - przy małych albo mocno obłożonych obiektach to standard
Nie dyskwalifikują tego pola również spartańskie warunki ani przyczepy stałe - przynajmniej w moje opinii a okolica i atmosfera rzeczywiści jest w stanie  rekompensować minusy i mnie wielokrotnie rekompensowała na tego typu spartańskich obiektach - bytowo jestem minimalistą
Latam co najmniej raz czy dwa w miesiącu służbowo do Sącza - latam też po drugiej stronie, kumpel ma domek w Tropiu też bywam - żal patrzeć na super okolice i syf jezioro i Dunajec
Problemem nie tylko tego pola ale i innych obiektów w tek okolicy oraz całego j. Rożnowskiego i Dunajca w niższym biegu jest to że pomimo naprawdę fajnej okolicy sama woda to syf

Weż tu jedź z dzieckami w lecie i co za nogę u budy uwiążesz jak do wody będą chciały ? albo codziennie będziesz jeździł na Chorwację  bo to jedyna praktycznie w tej okolicy czysta woda bulił za  paliwo i bilety czas tracił i browarka się nie napijesz ?  a kichać taki urlop

Owszem to pole tak na weekendowego grilla dla mnie tak - na pobyt nie - powodem nie sanitariaty i przyczepy stacjonarna a syf woda jeziora

Naprawdę @Kajman zbiorniki w twojej okolicy to kryształ w porównaniu do syfu Rożnowa czy Czchowa

3 godziny temu, lbuster napisał:

Sto razy bardziej bym wolał pojechać gdzieś na dziko.

Problem z wodą na całym jeziorze  będzie ten sam a i nie pojedziesz bo Cie pogonią i kupy smrodu narobią - to nie jest Norwegia tylko Polska

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, smok_wawelski napisał:

@lbuster Nie to nie jest dyskwalifikacja - przy małych albo mocno obłożonych obiektach to standard

Wiem, że takie są i takie pola nie są dla mnie. Rezerwować to mogę apartament a nie kawałek trawnika. Nie po to kupowałem budę :nono: Raz w życiu rezerwowałem pole kempingowe i tylko dlatego, że jednocześnie kupowałem bilety do Legolandu. I to już było dla mnie obciążeniem, że musiałem się tam pojawić danego dnia o danej godzinie - a idź w cholerę. Wolę pocałować klamkę niż wcześniej się martwić o rezerwacje. Tutaj będę krową i nie zmienię zdania :foch:

29 minut temu, smok_wawelski napisał:

Nie dyskwalifikują tego pola również spartańskie warunki

O tym ani słowa nie pisałem ;) A skoro już o tym mówimy, to ja nie potrzebuję żadnych warunków. Dobrze, jak jest gdzie zrzucić kota i nabrać wody i wsio. Tak więc dla mnie im gorzej tym lepiej :lol:

Co do przyczep wrośniętych w ziemię to problem polega na zajęciu przez nie najlepszych miejscówek a dla przyjezdnych zostają ochłapy. W przypadku tego pola w ogóle już nie ma miejsca dla przyjezdnych  - patrz filmik. I dlatego wymyślili sobie jakąś rezerwację na pozostałe skrawki trawy :mad:

50 minut temu, smok_wawelski napisał:

bo Cie pogonią i kupy smrodu narobią - to nie jest Norwegia tylko Polska

No w powyższej antyreklamie podają namiar na inne pole - mam nadzieję, że tam mogę wjechać z ulicy. Jak będę jechał nad to jezioro to coś się znajdzie - na rezerwacje nikt mnie nie namówi - to miałem przed przyczepą i to był główny argument do zakupu przyczepki :nono:

A co do okolicy, to się zgadzam - jest tam pięknie (co widać choćby na filmiku) i będę chciał odwiedzić to jezioro, bo mimo, że kilka razy byłem już w okolicy, to tutaj nie dojechałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lbuster napisał:

Wiem, że takie są i takie pola nie są dla mnie.

Ok - każdy ma prawo mieć swoje upodobania Twoja argumentacja jest jak najbardziej sensowna :) - napisałem o ty bo dla mnie nie to dyskwalifikuje a ta woda

 

22 minuty temu, lbuster napisał:

O tym ani słowa nie pisałem ;) A skoro już o tym mówimy, to ja nie potrzebuję żadnych warunków. Dobrze, jak jest gdzie zrzucić kota i nabrać wody i wsio. Tak więc dla mnie im gorzej tym lepiej

Tak ja to napisałem dla jasności mojej wypowiedzi  - Spoko - mam podobnie o ile nie dokładnie jak Ty :) 

 

22 minuty temu, lbuster napisał:

No w powyższej antyreklamie podają namiar na inne pole

Problemu syfu wody nie unikniesz na żadnym polu nad Rożnowem
Możesz zainteresować się również polami w niewielkiej odległości np. wspomnianą Chorwacja - to nie Bałkany to Jurków PL :)  czy może Sączem - odległości niewielkie
A jakmnie to pruc dalej - Piwniczna, Muszyna, Żegiestów - Poprad dość czysty
Jak jezioro i zapora - Nidzica,  Czorsztyn albo czysty Dunajec w bliskiej odległości zapory Sromowce, Cerveny Klastor

50 km dalej masz  inny czystszy świat - i bez rezerwacji :)  a okolica miejscami podobna a nawet miejscami bardziej atrakcyjna niż Rożnów
 

22 minuty temu, lbuster napisał:

Co do przyczep wrośniętych w ziemię to problem polega na zajęciu przez nie najlepszych miejscówek a dla przyjezdnych zostają ochłapy.

To prawda - cóż właściciel terenu widocznie przyjął politykę wynajmu długoterminowego

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, smok_wawelski napisał:

Problemu syfu wody nie unikniesz na żadnym polu nad Rożnowem

Domyślam się - jednak zwiedzić okolicę jeziorka mam ochotę - kąpać się raczej nie będę ;)

12 minut temu, smok_wawelski napisał:

Możesz zainteresować się również polami w niewielkiej odległości np. wspomnianą Chorwacja - to nie Bałkany to Jurków PL :)  czy może Sączem - odległości niewielkie

Heh, nie wiedziałem, że tak blisko mam Chorwację - dzięki za namiary :D W Nowym Sączu już byłem :P

18 minut temu, smok_wawelski napisał:

właściciel terenu widocznie przyjął politykę wynajmu długoterminowego

Jego wybór i ja mówię mu pa pa :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wsadziłem kij w mrowisko.Dlatego należy się kilka słów wyjaśnienia. Opisując campingi czy pola namiotowe na blogu https://magneticlife.eu/ staram się być jak najbardziej obiektywny, ale to są moje odczucia i ocena. Zawsze oprócz opisu campingu są wpisy dotyczące atrakcji w okolicy, które warto zwiedzić. W przypadku Tabaszowej będzie mowa o samym jeziorze i atrakcjach wokół i zamku Tropsztyn oraz pustelni w Tropiu. Wpisy zrobię w tym miesiącu to wstawię linki.

Nie chciałbym aby wpis z pola był traktowany jako antyreklama, bo nią nie jest. Nie jest też reklamą pola. Wybierając się trzeba wiedzieć co nas czeka. Nad jeziorem Rożnowskim wielkiego wyboru nie ma. Camping w Gródku nad Dunajcem to kompletna katastrofa, chyba że ktoś lubi balangi, hałas i tłum plażowiczów.

Byliśmy w Tabaszowej ponad tydzień, każdego dnia kąpaliśmy się w jeziorze i nic nam nie było. Fakt, ludzie wrzucają do jeziora wszelkie butelki i to głównie pływa po powierzchni i jest widoczne. Dlatego właściciele jak widziałem czyszczą plażę każdego dnia i z syfu i z wodorostów.

Infrastrukturę opisałem, jest jaka jest, ale jest. Jest miejsce by wylać kasetę z kibelka, a po to w cepkach jest kibelek, by z niego korzystać. Piszecie, że wolicie na dziko. OK, ale na dziko też kibli nie ma, a z kasety do jeziora wylejecie? To się nie uda, bo nad rożnowskim nie ma za bardzo gdzie na dzikusa stanąć.

Co do rezerwacji. Gdy przeczytałem info o tym, że trzeba dzwonić też byłem w szoku. Ale patrząc na układ pola wcale się nie dziwię. Chyba by mnie szlak trafił gdybym tam przyjechał i się okazało, że nie ma gdzie stanąć i muszę spadać. Lepiej wiedzieć wcześniej czy jest gdzie się rozbić. Fakt, właściciele nastawieni są na stałych bywalców, którzy nie marudzą tylko stoją od wiosny do jesieni. To ci przygotowali sobie stałe miejscówki, ale z tym można się spotkać w całej Europie.

Ceny podane w pierwszym poście są nieaktualne. My za dzień, 2 osoby, cepka, auto i pies płaciliśmy ponad pięć dych. To najdroższe pole namiotowe odwiedzone przez nas w 2019 roku. Właściciele kasują od osób postronnych chyba dychę za wejście na plażę, ale będąc na polu się już dodatkowo nie płaci.

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajman nie jak dla mnie absolutnie nie wsadziłeś -  standard Tabaszowej mnie nie razi,  cennik też mnie nie razi  choć podaną przez Ciebie cenę za ten standard uważam za wysoką. Fajnie że opisałeś z realu infrastrukturę  - to zawsze jest cenne
Razi mnie te zdziercze dwie dychy co facet zdziera ze swoich gości  zamiast podnieść ciut ceny i drogę sobie zrobić, razi mnie bo jak tam wjadę to jestem zdany na łaskę jaśnie pana zdziercy któremu dałem zarobić za pobyt - jakby mi ciaka od łba auta i budy  doliczył nie darłbym ryja - miałby za trzy dni też te dwie dychy czy ciut mniej i byłoby miło jakby mnie wydarł za free  a nie w przymusowej sytuacji dyktował zdzierczą cenę - bo to jest po prostu chamskie
Zrozum mnie na przykładzie:  tak samo  razi mnie płatny kibel na stacji benzynowej gdzie tankowałem za trzy stówy a  po zatankowaniu idę się odlać i widze łapke wysuwającą się po pieniążek lub dziurke gdzie mam go wrzucic   Sorry oczywiście rozumiem że utrzymanie kibla kosztuje ok ale niech ktos kto na mnie zarabia też czuje sie zobowiazany
Wiem ludzie kapią się i w Gródku i na zaporze i w Tabaszowej - nawet jeśli SANEPID to dopuszcza dla mnie i tak Rożnów jest syfiastym bajorem do którego spływają porzucone w lesie lodówki - sorry wole jechać gdzieś dalej nad czystą wodę
To ze właściciele uprzątną plażę co nota bene jak kasują za nią jest ich obowiązkiem nie stanowi o czystości wody
 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kajman napisał:

Opisując campingi czy pola namiotowe na blogu https://magneticlife.eu/ staram się być jak najbardziej obiektywny, ale to są moje odczucia i ocena.

Ups, to dałem plamę :ph34r:

To ja już się nie będę wypowiadał. Choć sumując ciężki wyjazd i mało miejsca to potwierdzam, że rezerwacja nie jest taka głupa. Kiepsko by było przyjechać a okazałoby się, że nie ma miejsca i jeszcze trzeba by było zabulić za wyjazd :o

Tak czy siak, zainteresowałeś mnie Kajman tym miejscem :ok: a Smok bliską Chorwacją :slina:

Dzięki chłopaki :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lbuster napisał:

nie ma miejsca i jeszcze trzeba by było zabulić za wyjazd

Nie takiej sytuacji nie będzie jeśli zadzwonisz najpierw

 

15 godzin temu, lbuster napisał:

a Smok bliską Chorwacją :slina:

Ta Chorwacja robi się mocno popularna - nie jestem pewien czy i tu nie zostały/zostaną wprowadzone rezerwacje - jeszcze o tym nie mówiąc ale sądząc po wzięciu domków to niestety może nastąpi bo cena ryczałtowa 50zł za budę/kampera - niezła   http://www.kapieliskochorwacja.pl
Ale przykro mi jednak ciut ostudzę zapał do Chorqwacji -  jest tu jeden myk - cena dla pobytu fajna ryczałt 50zł z prądem kiblem prysznicem - super - przestaje być fajna jak chcesz tyłek pomoczyć - zwróć uwagę na cennik osoba dorosła wejście na kapielisko 10/15zł a dzieci 5-13 lat: 7/10 zł     13-18 lat undefined

No cóż moczenie tyłka w jedynej czystej wodzie w okolicy - rodzi te chora cenę moczenia tyłka  - tu na Chorwacji znów przyjęto że tłum walący w weekendy da więcej zarobić niż buda czy kamper na polu

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przeżycia jest  -  napisałem aby info było pełne i dlatego  że taki schemat cennika mnie po prostu wkurza, 

Zgadzam się utrzymanie kąpieliska kosztuje - to też nie caritas a biznes, ktoś zainwestował i chce zarabiać i ja tego nie neguje ma do tego pełne prawo
uważam jednak że  goście pola dają zarobić już na polu więc  powinni mieć zniżkę na kąpielisku a nie płacić za nie jak ludzie z ulicy

Jeszcze jeden minusik - tłok na kąpielisko zwłaszcza w letnie gorące weekendy - no ale tego nie uniknie nigdzie gdzie czystej wody mało

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaszowa i Chorwacja to całkiem inna okolica. Tak samo można powiedzieć o Tabaszowej czy Rumcajsówce. Z każdego z tych miejsc zwiedza się zupełnie coś innego chociaż odległości między miejscówkami nie są zbyt duże. Z Chorwacji można wyskoczyć do Skalnego Miasta i innych miejsc. Z Tabaszowej można pozwiedzać zaporę w Rożnowie czy zamek Zawiszy Czarnego. Zobaczcie sami https://magneticlife.eu/polska/beskid-sadecki/jezioro-roznowskie-rejs-statkiem-i-inne-atrakcje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kajman napisał:

Z Chorwacji można wyskoczyć do Skalnego Miasta

Oj nie kojarzę i chyba nie myślę o tym samym Skalnym Mieście  bo  do Adrspach to kawałek.
Prośba - rozwiń temat

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.