Skocz do zawartości

Oznakowania hobby


szczypek73

Rekomendowane odpowiedzi

Bartosz bo instrukcja nie podaje takich informacji.Fronty to podstawa róznicy modeli (dlatego masz DMC1600 bo cieżkie meble), następnie lata produkcji, ty masz 2005 i masz okno w drzwiach oraz kasete WC na kółkach bo jest to nowszy model Thetford. Masz również wlew wody z reduktorem oraz BBQ Point i chyba Ultraheat 230V w piecu. Resztę poza frontami szafek mamy identyczną.Oczywiće jest jeszcze różnica w kolorze tapicerki na podkowie.

(zwiedzałem twoją przyczepe jak jeszcze nie była twoja ;) )

 

:D

To może wiesz od czego jest włącznik po lewej stronie zaraz przy drzwiach wejściowych, bo nic się nie włącza chyba że między drzwiami, a moskitierom jest lampka jakaś bo tak to wygląda tylko żarówka zapewne umarła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli stojąc przed przyczepa to oświetlenie przedsionka jest po lewej, po prawej masz oświetlenie barku i okien o ile dobrze pamiętam.

 

No właśnie nie, oświetlenie barku i przedsionka jest na podwójnym z prawej. Okno się podświetla na panelu nad kuchenką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w twojej jest to na panelu,zapomniałem.Może więc ten po lewej to lampa główna lub "ślepy" bo w 2003 były inne panele nad zlewem.

Napisze jak jest u mnie

 

Panel nad zlewem - oświetlenie tego panelu, -test wody,-bojler, -oświetlenie okna dachowego

Włącznik przy drzwiach stojąc przed przyczepą ; po lewej -przedsionek , po prawej podwójny -lampa główna nad podkową ,-barek i okna.

Szafa podswietlana automatycznie -włacznik w drzwiach

Boki podkowy po dwa właczniki -spoty regulowane oraz "rurki"

Sypialnia -spoty z własnymi włacznikami

Toaleta włacznik podwójny oświetlenie luster toalety oraz oświetlenie prysznica i WC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w twojej jest to na panelu,zapomniałem.Może więc ten po lewej to lampa główna lub "ślepy" bo w 2003 były inne panele nad zlewem.

Napisze jak jest u mnie

 

Panel nad zlewem - oświetlenie tego panelu, -test wody,-bojler, -oświetlenie okna dachowego

Włącznik przy drzwiach stojąc przed przyczepą ; po lewej -przedsionek , po prawej podwójny -lampa główna nad podkową ,-barek i okna.

Szafa podswietlana automatycznie -włacznik w drzwiach

Boki podkowy po dwa właczniki -spoty regulowane oraz "rurki"

Sypialnia -spoty z własnymi włacznikami

Toaleta włacznik podwójny oświetlenie luster toalety oraz oświetlenie prysznica i WC

 

No ja mam dokładnie tak jak Ty tylko z tą różnicą że boczny po prawej oświetla przedsionek i barek. Podkowa ma własny włącznik na lampie wiszącej, natomiast ten z lewej chyba do czegoś będzie bo dochodzą do niego kable. Ale zastanawiam się czy nie ma dodatkowego oświetlania drzwi od wewnątrz bo jest takie szło mleczne tam włożone jak przy podświetleniu okna dachowego. Muszę to spróbować jakoś rozebrać ale to już na wiosnę bo w ten weekend cepka poszła pod plandekę przed zimą już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.