Jump to content

ogrzewanie podłogowe

cypis
 Share

Recommended Posts

Witam niedawno zakupiliśmy przyczepkę ,która ma podobno ogrzewanie podłogowe.I takie mam pytanie:ile potrzeba czasu żeby podłoga zaczęła choć trochę być ciepła?

Nastawiłam to cudo ale po godzinie nic a nic sie nie zagrzało,przyczepa jest dość nowa bo 2009 i była używana tylko raz więc nie chce mi się wierzyć że ogrzewanie jest zepsute.

A jeszcze mi się nasuwa taki pomysł,że tego ogrzewania w ogóle nie ma no ale z drugiej strony jest na panelu przycisk i po naciśnięciu zapala się zielona kontrolka to może jednak jest?

Już sama nie wiem.

Może ktoś pomoże mi rozwiać wątpliwości.

Może być kwestia termostatu ........... nie załącza się bo jest ciepło. Zrób fotkę panelu i wrzuć na forum to ktoś coś podpowie.

takie ogrzewanie ci sie teraz nie zalaczy napewno :D poczekaj na chlodne dni a najlepiej na przymrozki

zależy jaki zakres ma na termostacie. z reguły jest do 30 stopni więc powinien się teraz załączyć.

Bardzo dziękuję poczekam na chłodniejsze dni.

• 2 weeks later...

No i nadeszły chłodne ranki dziś było -3 a moja podłoga nie grzeje chyba trzeba do jakiegoś specjalisty ją zawieźć niech sprawdzi co ją boli.A jeszcze nie wiem gdzie szukać tego całego termostatu.

• 4 weeks later...

Odświerzę temat gdyż mam taki sam problem w swojej Hobby 500 rocznik 2009. Na panelu sterowania też jest włącznik ogrzewania podłogi czyli taki symbol stopy, po naciśnięciu zapala się kontrolka i słychać kliknięcie jakby jakigoś stycznika w skrzynce elektrycznej w szafie ale nie czuję aby coś grzało. Czy ktoś może podpowiedzieć jak to ugyźć.

Edited by maro74 (see edit history)