Jump to content
mas444

Knaus sudwind - wymiana zgniłych belek

Recommended Posts

KrystianC
W dniu 3.05.2018 o 11:46, mas444 napisał:

Witam po latach.

Nadal mam tego Knausa. Rok później naprawiłem uszkodzenia z tyłu. Po 6 latach od naprawy przyczepa ciągle się trzyma. W między czasie miałem przeciek z przodu  w narożniku bagażnika, ale wystarczyło połozyć silikon wzdłóż pionowej uszczelki łączącej boczną ścianę z przednią. Z tyłu z kolei woda weszła przez rączki do ciągania i musiałem je zdemontować. Na szczęście w porę to zauważyłem i nic nie zgniło .Zaczynam się jednak zastanawiać nad nową przyczepą, trochę młodszą, lepiej wyposażoną, no i oczywiście suchą. Jestem już za stary na kolejne remonty.

Pozdrawiam

super ze napisałeś jak to wygląda po latach :) pozdrówka

mas444

Ostatni akord tej historii.

Zmieniłem przyczepę. Nowa to angielski Elddis. Wymaga trochę pracy, ale na pewno nie prucia ścian. 

Knaus zamieszkał na działce i służy za domek. Zostanie tam już na stałe. Warto by go wyrejestrować, ale wiadomo że to nie łatwe. Poczekamy, może przepisy się zmienią.

Pozdrawiam

jacekzoo
23 minuty temu, mas444 napisał:

Ostatni akord tej historii.

Zmieniłem przyczepę. Nowa to angielski Elddis. Wymaga trochę pracy, ale na pewno nie prucia ścian. 

Knaus zamieszkał na działce i służy za domek. Zostanie tam już na stałe. Warto by go wyrejestrować, ale wiadomo że to nie łatwe. Poczekamy, może przepisy się zmienią.

Pozdrawiam

Oby... bo niestety wybrałeś taką budę że jest duża szansa że spadłeś z deszczu pod rynne